| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Mam problem z ściągnięciem napletka
Autor Wiadomość
NekUmen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 1
PostWysłany: Sro 28 Kwi, 2010 16:31   Mam problem z ściągnięciem napletka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam 13lat gdy się kompie to wiadomo że trzeba też umyć się w miejscach intymnych xD gdy obciągam penisa żeby go umyć to wszystko jest spox nic nie boli spokojnie schodzi, ale gdy nieraz przy kąpaniu mi tak się już wyraże "Stanie" to jak obciągam go to napletek schodzi mi do połowy żołendzia a jak chce go całkiem obciągnąć to muszę troszkę siły użyć i wtedy mnie zaczyna piec skurka czyli napletek po prostu tak jak bym miał za dużego penisa i za mało skurki czy też za mały napletek. Czy to znaczy że mam stulejkę (jak miałem z 8lat to już miałem stulejkę i lekarz mi wyleczył czyżby ona powróciła xD A jeśli to nie stulejka to co mam robić ??? prosze o pomoc Sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sro 28 Kwi, 2010 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedy sie masturbowales ostatnio,jak ci tak stawal?Mysle,ze mozliwe bylo ze przez dlugi czas bez masturbacji napiecie rosnie ci na tym punkcje,ze az boli.Musialbys w takim razie czesciej sie masturbowac.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
michal2fun
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 07:18   

Ja już tej masturbacji mam dosyć, nie daje mi spokoju.
Powrót do góry
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 13:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W sensie, ze jej nie chcesz, a musisz czy ciągle chcesz?

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 14:35   Re: Mam problem z ściągnięciem napletka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NekUmen napisał/a:
"po prostu tak jak bym miał za dużego penisa i za mało skurki czy też za mały napletek."



od tego trzeba zacząć że ta skórka jest bardzo rozciągliwa więc powinno sie "zmieścić"



jeśli uważasz ze to coś nie pokojącego to zalecam powiedzieć mamie (jak wstydzisz tacie) i iśc do lekarza, przynajmniej coś ci powie co ci dolega, jeśli sie boisz, to gdzieś w jakimś temacie były omawiane metody które można "zrobić podczas kąpieli"
Postaram sie poszukać tego tematu....

Świerku to było chyba w twoim temacie???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal2fun
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 17:30   

pitrasia napisał/a:
W sensie, ze jej nie chcesz, a musisz czy ciągle chcesz?


U mnie to wygląda tak że muszę a nie chcę to ze 3-5 razy w dniu, uzależnienie czy co?!
Powrót do góry
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 19:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

z przykrością zawiadamiam ze tej strony nie znalazłem... Sad


Michał nie jestes uzależniony ale przystopuj troche bo będziesz bezpłodny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NekUmen napisał/a:
Czy to znaczy że mam stulejkę

Po mojemu masz.
swierk84 napisał/a:
Kiedy sie masturbowales ostatnio,jak ci tak stawal?Mysle,ze mozliwe bylo ze przez dlugi czas bez masturbacji napiecie rosnie ci na tym punkcje,ze az boli.Musialbys w takim razie czesciej sie masturbowac.
Bzdura.
SIMON300195 napisał/a:
bo będziesz bezpłodny
Bzdura.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Pią 30 Kwi, 2010 16:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
swierk84 napisał/a:
Kiedy sie masturbowales ostatnio,jak ci tak stawal?Mysle,ze mozliwe bylo ze przez dlugi czas bez masturbacji napiecie rosnie ci na tym punkcje,ze az boli.Musialbys w takim razie czesciej sie masturbowac.
Bzdura.


Uzasadnij..
Simon,szczerze to nie pamietam,ale tak mysle
Michal,to normalne,seks to czynnosc ktora powinna byc regularnie powtarzana,prawie podstawowa rzecz do szczescia (no coz,ze wzgledu na wchodzace tu niektore dzieci nie rozwine tego tematu) i nie ma nic nadzwyczajnego,ze musisz to nawet kilka razy robic w dniu.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 00:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk84 napisał/a:
Uzasadnij..

Mam wrażenie, że już któryś raz Ci to wysyłam i nadal nie zrozumiałeś:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ciężar_dowodu

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 09:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Świerk - napięcie "w penisie" rosnąć nie może, ojoj jak to brzmi. Napięcie, jeśli chodzi o masturbację, to psychiczne, seksualne, to, które trzeba rozładować.
Psychiczne napięcie nie ma wpływu na napięcie fizyczne, czyt. to nie przez to.

Postaram się jakoś inaczej to w słowa ubrać: *tłumaczy na polszczyznę*:
Ty mówisz, że przez to, że "bardziej się mu chce" (chce mu się, bo ma ochotę - myśli o tym xD). A myśli wpływu nie mają na..y...ciśnienie.

Mam nadzieję, że już rozumiesz ^ ^ Oczywiście czekam na dwustronną konwersację na temat Czemu Riaga Się Myli, ale się to tam jakoś przetrwa.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 10:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nic nie pozostaje mi jak sie smiac z takiej dziecinady,Slupek.Jesli chcesz cos obalic,to przy argumentach,bo w tym momencie,moge skomentowac link jaki mi podeslales,i komentuje go- BZDURA
Fajnie czytac takie odpowiedzi?Jak dla ciebie tak,to mamy naprawde rozne poglady.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 10:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jest też jakieś fizyczne napięcie, skoro jeśli chłopak długo nie uprawia seksu, to kończy szybko, a jeżeli przed chwilą odbył stosunek, to następny będzie dłuższy...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 12:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, ale mi chodzi o to, że nie wpływa to na wielkość "ciśnienia", ani na wielkość erekcji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 12:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wlasnie Riaga ze tak.Spermatozoidy sie wytwarza non stop (900-1000 na sekunde) i jesli dlugi czas przez orgazm ich nie uwolnisz,to w wiekszej ilosci wyjda,po prostu zgromadza sie z czasem.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |