| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
cos jest chyba nie tak
Autor Wiadomość
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Sob 17 Maj, 2003 18:07   cos jest chyba nie tak Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Confused to chyba nie nalezy do dojrzewania mam 13 latek i mi jeszcze wypadaja zeby np.. teraz wypadl mi 1 zab a jeszcze 2 sie ruszaja !!

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mood


Dołączył: 11 Maj 2003
Posty: 22
PostWysłany: Sob 17 Maj, 2003 18:55   Ok. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie martw się pewnie bardzo dobrze dbałaś o swoje zęby i poprostu te zęby mleczne które ci jeszcze nie wypadły teraz wypadają bo pod nimi rosna już zęby stałe jest dobrze i niema się czym martwić biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Weronika
Gość
PostWysłany: Sob 17 Maj, 2003 19:48   

Po co ten temat właściciel postu powinien pisać z sensem ja uważam że to bez sensu ponieważ każdemu w każdym wieku ruszają się zęby a to że mleczaki czy coś to tymbardziej świadczy o ruszaniu sie bo to mleczaki zawsze na początku sie ruszająTrochę się przytym napisałam ale przytym rośnie Aktywność
Powrót do góry
guga15
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Lut 2003
Posty: 44
PostWysłany: Nie 18 Maj, 2003 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam ciotkę dentystkę i jej się pytałam wszytsko z toba ok, ja bym się cieszyła bo stałe zęby będą mi dłuzej słuzyć.... biggrin
ejjjj dziewczyny spokojnie, wrzuccie na luzik, myślę że kleO chodziło o post weroniki a nie Twój Hajdulko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Pon 19 Maj, 2003 14:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jesli KleO chodzi o post Weroniki a nie moj to przepraszam.... Embarassed chyba go zle przeczytalam..... i dzienki Guga ze sie spytalas Smile wiesz mnie to za bardzo nie martwi ale Sad nie lubie tego bo musze jesc ostroznie i nie moge ugrysc lizaka ;P

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2003 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam 13 lat i mam jeszcze połowę szczeny wypełnioną zębami mlecznymi !!! Pytałam się pani dentystce (potem też ortodontce) i powiedziała mi, że to wyśmienicie. Oznacza to poprostu, że mam bardzo mocne i zdrowe "mleczaki" biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mood


Dołączył: 11 Maj 2003
Posty: 22
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2003 21:38   :( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Iśka niestety ja niemam tyle szczęścia mi już chyba wszystkie mleczaki wypadły nie wiem dlaczego myję zęby reguralnie po posiłkach a moje zęby są nadal słabe Sad chyba będę musiała się zgłosić do taty Władka ha ha ha biggrin

_________________
słowa rańą staraj się znosić zadany ci ból
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mood


Dołączył: 11 Maj 2003
Posty: 22
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2003 21:45   pomocy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej Iśka poradź mi jakąś dobrą pastę do zębów proszę Smile

_________________
słowa rańą staraj się znosić zadany ci ból
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
*SaUrAdAn*

Dołączył: 20 Maj 2003
Posty: 10
PostWysłany: Sro 21 Maj, 2003 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Don't worry!! Smile Ja zgubiła swojego ostatniego mleczaka w dniu kiedy dostałam okres Wink

_________________
Będzie dobsze Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Sob 07 Cze, 2003 17:20   ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słuchaj hajdulka.
Nie martw się tym. To jest normalne. Niekiedy zęby wypadają nawet do 18 roku życia (wiem, bo mam zaprzyjaźnioną dentystkę, która mi to mówiła).
Mi np.: zaczęły wypadać w 2 roku chodzenia do przedszkola, potem przerwa od 2 klasy w podstawówce i zaczęły mi zrowu wypadać na wakacje po 3 klasie.
Więc się nie martw.
Pozdroffionka...

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |