| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Najądrza oraz ból jąder po masturbacji
Autor Wiadomość
Mafon Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 3
PostWysłany: Wto 08 Cze, 2010 16:47   Najądrza oraz ból jąder po masturbacji Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pewien problem. Mam 13 lat. Ostatnio po masturbacji zaczęły boleć mnie jądra (doszedłem do wytrysku). Co to może być ? Dlaczego tak mam ? Przedtem nic takiego nie było. Po tej masturbacji przez parę dni bolało mnie jądro lub na przemian oba. Masturbuję się rzadko.

2. Badając sobie jądra (obściskując je) znalazłem na nich na samej górze jakieś takie "coś" jest to tak jakby nasieniowód. Wyczytałem i myślę że może to być najądrze i tu moje pytanie . Czy najądrze pojawia się i rozwija w wieku dojrzewania czy od początku życia ?

Proszę o normalne i prawidłowe odpowiedzi.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Wto 08 Cze, 2010 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm, a nie lepiej byłoby wybrać się do lekarza? Z tego, co wiem, to raczej do internisty lub urologa.

A nadjądrza chyba nie "pojawiają się" w jakimś okresie, tylko są normalną częścią organizmu. Po prostu rośniesz, rozwijasz się. W okresie dojrzewania różne się dzieją rzeczy. W wieku dziecięcym rośnie wszystko, że tak powiem, wzrostowo - natomiast w wieku dojrzewania rozwija się zarówno wzrostowo, jak i dojrzewa do spełniania swych funkcji.

Jednak co do bólu - tak jak na początku, polecam wizytę u lekarza. To nic wstydliwego. Mamie/tacie możesz powiedzieć, że po prostu bolą cię jądra, o masturbacji nic nie wspominając.

Przynajmniej tak to rozumiem : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Mafon Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 3
PostWysłany: Wto 08 Cze, 2010 18:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za odp , i prosiłbym o wypowiedzi innych ludzi :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 09 Cze, 2010 08:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę że nie ma co rzucać się na lekarza, chyba że coś takiego będzie powtarzało się notorycznie podczas masturbacji. Jeśli to jednorazowy wybryk, czyli podrażnienie nasieniowodu/moczowodu to nic wielkiego i przejdzie.

Co do najądrzy - jak mówi Riaga, to integralna część jąder, tak naprawdę na najądrza składa się wyłącznie taki kanalik wyprowadzający plemniki i nie ma co tam rosnąć, czy się dobudowywać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mafon Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 3
PostWysłany: Sro 09 Cze, 2010 09:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Byłem właśnie u lekarza. Pani doktor powiedziała że wszystko ok ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |