| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
rozmiar
Autor Wiadomość
misia

Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 8
PostWysłany: Pon 12 Sty, 2004 21:06   rozmiar Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Roznica pomiedzy najszerszym miejscem mojego bustu a od biustem wynosi 9 lub 10 cm, czy moge juz wybrac miseczka i czy to duzo? prosze o szybka odpowiedz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 12 Sty, 2004 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Łatwo i szybko mozesz obliczyć swój rozmiar na stronie www.triumph.pl .Ale myślę, że Tobie będzie pasował rozmiar A a moze nawet B...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Pon 12 Sty, 2004 22:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

myśle ze bedzie to rozmiar B ... ale najlepiej wejdź na ta strone, którą podała mroweczka (ja sobie obliczyłam i mam pod biustem 70 a w biuscie 85 i mam miseczke B lub C...ale w B sie lepiej czuje Very Happy )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
misia

Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 8
PostWysłany: Wto 13 Sty, 2004 17:59   dzienki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzienkuje, za szczere odpowiedzi, bo wiecie nie jestem jeszcze doswaidczona i okazalo sie ze moge miec juz miseczke!! i to nie AA tylko A bo do B troche brakuje, bo okazalo sie ze to 10 cm:] dzienkuje i prosze o dalsze rady w zwiazku z pierwszym biustonoszem: kiedy Wy zaczelyscie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Wto 13 Sty, 2004 18:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej! ja zaczełam nosić biustonosz jak miałam 12 lat. miałam gdzieś taki biust jak Ty no może troszke wiekszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tresh Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2003
Posty: 107
PostWysłany: Wto 13 Sty, 2004 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja pierwszy raz stanik założyłam chyba w 4 czy 5 klasie. W ogóle to była taka kicha, było mi w nim strasznie niewygodnie i w szkole cały czas go sobie poprawiałam biggrin Śmiesznie to wyglądało Razz Ale po jakimś czasie sie przyzwyczaiłam i potem już sie go prawie wcale nie czuje Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2049084
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 14 Sty, 2004 15:52   stanik Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zaczęłam stanik nosić dośc pózno bo pod koniec 5 klasy albo na początku 6...już nie pamiętam...ale wiem że u mnie w klasie już wszyscy prawie mieli ale ja nie chciałam nosić bo uważałam że nie jest mi jeszce potrzebny..zaczęłam odrazu od 65A bo 0 nie pasowało a teraz mam troche dziwnie bo mam 4 staniki z czego 2 są 70A a 2 są 70B a wyglądają tak samo(raczej niemożliwe żebym miała B..moja mama nosi b a ma większe piersi odemnie)...to jest chyba tak jak z rozmiarami buta...szkolne buty mam 38, klapki po domu 36, a glany 37 Smile Pamiętaj aby zawsze przed kupnem stanika przymierzyć go żeby potem nie okazał się za mały lub za duży. A kiedy zacząć? No cóż myśle że to zależy od gustu i charakteru...ja zaczełam póno i odrazu od 65A ...i co dziwne...stanik mi przeszkadzał troche tylko prze pierwszy dzień a potem się już do niego bradzo dobrze przyzwyczaiłam. POZDRAWIAM!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 14 Sty, 2004 16:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No ja tez doóźno zaczęłam nosić stanik jednak ja i moja najlepsza przyjaciółka zaczęłysmy jako pierwsze czy tam drugie w klasie, było to w klasie 6. Do tamtej pory sądziłam ze stanik jest mi nie potrzebny jednak kiedy zaczęłam go nosic poczułam się bardzije kobieco i wogóle, teraz biustonosz jest dla mnie codziennością, a gryść to mnie nie gryzł bo przez kilka pierwszych tygodni nosiłam bez drutów, potem dopiero zaczęłam z drutami bo mi zaczęły przeszkadzać na w-f-ie a i od razu zaczęłam od rozmiaru 70A który po 2 miesiącach zmieniłam na 70B, albo nawet wcześniej go zmieniłam? ja już tam nie pamiętam,


3majcie się cieło ppapa

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sro 14 Sty, 2004 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej! ja bardzo długo bo chyba około rok nosiłam topy. było mi w nich wygodnie bo stanik mnie gryzł. jak zaczełam nosić stanik to też zaczełam od 70A. teraz mam 70B...a nawet czasem C...bo mam dtroszke za duzy biust jak na swój wiek. pod biustem mam 72 a w biuscie 88...też nosze staniki z drutami bo inaczej to brzydko wygląda....chociaz wolołabym nosić bez drutów bo z drutami to jeszcze bardziej powiększaja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Czw 15 Sty, 2004 19:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja też zaczęłam dosyć późno...w 6 klasie Smile
Najpierw zaczełam od topu było wygodniej jak w staniku ale jakoś po pół roku siem przeżuciłam na biustonosze heheh i mam chyba ich z 6 w tym 4 rozmiaru A i 2 rozmiaru B i tak dziwnie troche bo te B są mniejsze od tych A heheh i wogóle na mnie nie pasują bo uciskają piersi, "wylewają" sie z miseczek i nie ładnie to wygląda...wiec trzeba zawsze przymierzyć stanik zanim sie go kupi Smile jak to powiedziały już wcześniej dziewczyny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 20 Sty, 2004 18:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zaczełam niedawno(mam 12 lat) odkad wygrałam w magazynie stanik i gacie(KEY) i nawet w mój rozmiar trafili! Wink Miałam jeszcze jeden wiec pomyślałam,ze mi starczy(jak jeden bedzie w praniu to mam przecież drugi) lepiej mi jest z tym mniejszym bo to AA a ten wiekszy A (natura mnie nie obdarzyła Mad ) A w ogóle mam jedna piers wiksza od drugiej(wiem,ze to w koncu sie uformuje) i na razie jedna to AA-A druga 0-AA Shocked Ja to mam szczęscie co? Crying or Very sad I tak wszyscy mówia,ze jestem płaska nosze liuźne bluzy a nie obcisłe bluzeczki(jak moje git kolezanki z równoległej klasy) i tego nie widać! Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AutorkaPoprzednichPytanMi
Gość
PostWysłany: Sro 21 Sty, 2004 14:00   jeszcze raz

Mam jeszcze jedna watpliwosc... mam 13 lat nie mam okresu:/ wuiem ze to kazdy ma inaczej ale w mojej klasie tylko ja nie mam, ale od mniej wiecej roku mam bialawa wydzieline z pochwy, a jakis tydzien temu pojawila sie kropla krwi na bieliznie, to sa jakies oznaki zblizajacej sie miesiaczki??
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 21 Sty, 2004 14:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, to może byc oznaka zbliżającej się miesiączki... może ale nie musi Wink ... A do miesięczki sie nie śpiesz... ja też śpieszyłam... i mam. A to wcale nie jest przyjemne !
To co, że inne dziewczyny w klasie maja okres ? Ty nie masz i mozesz się z tego tylko cieszyć Wink ... a już niedługo na pewno dostaniesz pierwszą miesiączkę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jeszcze misia
Gość
PostWysłany: Sro 21 Sty, 2004 15:22   znow ja

Przeczyatalam ze jak sie ma ta wydzieline to powinno sie nosic wkladki(czy to to samo co podpaski) ja nie orientuje sie jeszcze w tym dziale, a wstydze sie powedziec mamie, co mam zrobic:/
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 21 Sty, 2004 16:27   Re: znow ja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeszcze misia napisał/a:
Przeczyatalam ze jak sie ma ta wydzieline to powinno sie nosic wkladki(czy to to samo co podpaski) ja nie orientuje sie jeszcze w tym dziale, a wstydze sie powedziec mamie, co mam zrobic:/

Wydzielina może pojawić się od kilku dni do kilku lat przed pierwszą miesiączką, zatem to, że masz wydzieline oznacza napewno zbliżajacy się okres ale nie wiesz czy będzie go miała za tydzień...miesiąc czy rok itd.
Jeśli wydzieliny masz mało nie ma po co nosić wkładek i zbędnie wydawac pieniędzy...jeśli natomiast jest jej sporo i czujesz sie mokro i niewygodnie możesz je używać Wkładki to nie to samo co podpaski. Podpaska jest znacznie dłuższa i grusbsza bo słuzy do wchłaniania krwi miesiączkowej której jest dużo, wkładka natomiast służy do wchłaniani śluzu pomiędzy miesiączkami czyli tej wydzieliny o której mówiłaś..jes ona znacznie mniejsza, krutsza i cieńka. W sklepach masz bardzo duzy wubór wkładek higienicznych. Ja osobiście polecam bella bo są niedrogie a dobre...jedno pudełeczko..hmm..20 sztuk koztuje 1,90 Na jeden dzien wystarczy jedna lub dwie wkładki. Niektóre kobiety...w tym ja Smile uzywają wkładek też pod koniec okresu (zamiast podpasek) kiedy krwawienie jest mniejsze i od czasu do czasu tylko "kapnie" Smile Porozmawiaj o tym ze swoją mamą...jeśłi pierwszy raz będzie słyszała o wkładkach nie dziw się. Kiedyś nawet nie bło podpasek...kobiety wykładały majtki watą a co dopiero mówić o wkładkach...moja mama nie wiedziala co to wkładki...myślała ze to to samo co podpaska ale dzięki mnie już wie i sama zaczęła ich nawet używać Smile
A i jeszcze jedno: jesli wydzielina ma biały, przeźroczysty lub żółty kolor wszystko ok. Ale jeśli ma różowy, zielony, szary bądź brązowy może oznaczać chorobę...musisz wtedy iśc do lekarza ginekologa.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |