| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
dziewoja
Autor Wiadomość
jacekkecaj Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 27
PostWysłany: Pią 25 Cze, 2010 19:44   dziewoja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam.
No niby znam się z jedną dziewczyną z mojego rocznika... jak wiemy nastały wakacje... od dłuższego czasu nie gadaliśmy ze sobą, a ja postanowiłem to naprawić. No tak od czasu do czasu piszemy ze sobą na GG. I tutaj mam takie pytanie - co sądzicie o moim, poniżej napisanym, planie?

Chcę pogadać z nią jeszcze troszkę i spróbować zapytać ją czy nie zechciałaby się ze mną spotkać, porozmawiać - tyle. Czy to dobry pomysł, czy macie jakieś inne, dobre rady?

Z góry dzięki! Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 25 Cze, 2010 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak sam widzisz sam wiesz jak się najlepiej do tego zabrać. Zaprosić na spacer, na kawę, na cokolwiek, to zawsze działa tak samo i nigdy się nie zmienia. Bez pośpiechu, miło i naturalnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiasa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 07 Sty 2010
Posty: 18
PostWysłany: Pon 28 Cze, 2010 19:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To też zależy skąd ją znasz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkecaj Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 27
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2010 16:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Znamy się ze szkoły (chodzimy do równoległych, nie tych samych, klas).

A że tak jeszcze coś dodam... jestem cholernie nieśmiały, małomówny...

Czasem aż mnie to denerwuje... ale nie wiem jak temu poradzić! Jak nie znam się z kimś zbyt dobrze, nie często się spotykamy to ciężko mi cokolwiek powiedzieć, przychodzi mi to z oporem... ale jak już kogoś lepiej poznam to nieco łatwiej mi to przychodzi, choć i tak często siedzę i nic nie mówię... jak temu zaradzić? Jak nie spalić się na pierwszym spotkaniu? Proszę o pomoc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2010 21:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie da się temu zaradzić, pewnie sam to już też wiesz : )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkecaj Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 27
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2010 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam jednak nadzieję, że kiedyś się tego pozbędę... wtedy dopiero będę z siebie dumny ... heh ;P

a tak - dzięki. Postaram się nie stwarzać długich minut ciszy na spotkaniu, na które postaram się ją zaprosić Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 30 Cze, 2010 09:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szukaj sobie po prostu gadatliwych dziewoj - Ty będziesz mógł siedzieć cicho, a Ona będzie nawijać bez końca. To się sprawdza : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 01 Lip, 2010 11:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Szukaj sobie po prostu gadatliwych dziewoj - Ty będziesz mógł siedzieć cicho, a Ona będzie nawijać bez końca. To się sprawdza : )


Na początku;p Potem może mieć dosyć;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 01 Lip, 2010 15:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To zmieni na mniej gadatliwą ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BluMore Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Lip 2010
Posty: 24
PostWysłany: Wto 17 Sie, 2010 08:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heheh... no nie wiem czy pozniej wytrzymasz z taką gadatliwą, ale zawsze mozna zmienic hahaha;d

_________________
Sklep z ubrankami dziecięcymi - www.BluMore.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |