| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
sport zawodowo
Autor Wiadomość
grot11 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 9
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Nie 27 Cze, 2010 19:10   sport zawodowo Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam 17 lat i wcześniej niczego jeszcze nie trenowałem na serio. Ale w sumie uważam si,ę za dość wysportowaniego, z w-fu mam 4. Czy jak bym wziął się jeszcze ostro za trenowanie to miałbym szansę żeby zostać sawodowym sportowcem? Szczególnie interesuje mnie piłka nożna, lubię biegać. Chciałbym wziąć się za jakiś sport bo już dość mam nauki. Mógłbym ćwczyć całymi dniami.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 28 Cze, 2010 09:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Żeby zostać zawodowym sportowcem? Zapomnij. Żeby pograć dla przyjemności? Czemu nie : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 28 Cze, 2010 14:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

grot11 napisał/a:
Chciałbym wziąć się za jakiś sport bo już dość mam nauki

Z taką motywacją to na pewno biggrin
grot11 napisał/a:
z w-fu mam 4.

Też miałem w tym wieku Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal2fun
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 30 Cze, 2010 22:44   Re: sport zawodowo

grot11 napisał/a:
Szczególnie interesuje mnie piłka nożna .


W jakim mieście w ogóle mieszkasz?
Powrót do góry
grot11 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 9
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Czw 01 Lip, 2010 08:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w miasteczku niedaleko Szczecina
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal2fun
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 01 Lip, 2010 12:21   

Zapis do klubu Pogoń Szczecin?
Powrót do góry
grot11 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 9
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Czw 01 Lip, 2010 13:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zapisany do żadnego klubu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal2fun
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 01 Lip, 2010 22:27   

Właśnie mi chodzi o to żebyś się zapisał.A tak to dojeżdżasz do Szczecina? czy masz daleko?
Powrót do góry
jacekkecaj Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 27
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 14:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cóż... 17 lat to już sporo :/
wiesz, zależy jakie masz umiejętności. Chociaż jeżeli mam być szczery to nieco za późno na wzięcie się do czegoś od podstaw, chociaż nawet jeżeli miałbyś talent to musiałbyś mieć szczęście, aby zostać zauważonym przez kogoś, kto poszukuje talentów lub doświadczonych sportowców (w późniejszym czasie) Razz

ja sam zacząłem w wieku 8 lat, ale po 2 m-cach przestałem... potem od 13 roku życia wznowiłem i gram do dziś. Żałuję, że wcześniej przestałem uczęszczać na treningi bo teraz może być już za późno :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal2fun
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 05 Lip, 2010 07:09   

Ja zaczynałem w Piłkę Nożną grać od 5 roku życia i nadal gram, w tym roku skończę 15 lat.Ja wcześniej trenowałem w klubie ale zrezygnowałem bo nikt mnie nie akceptował a ja sobie rady nie dawałem,teraz gram tylko dla przyjemności no bo co? Ja w Piłkę Nożną zawodowo w klubie? Bez jaj!

Wcześniej czułem tą chęć do gry a teraz już kompletnie nie chcę, ostatnio z tą Chęcią do gry grałem w Lutym tego roku grałem 1 vs 1 z takim 20 latkiem (Kolega) i nie wiem jakim cudem bo wygrałem 4-1 a on się na prawdę starał.On chciał się zapisać do klubu nawet mógł bo przyjęli by go do seniorów lecz on zrezygnował.Mówię ci postaraj się a zyskasz na tym.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |