| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Rysiek Riedel
Autor Wiadomość
faranek22 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 18
PostWysłany: Pią 02 Lip, 2010 17:01   Rysiek Riedel Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy jeszcze kiedyś będą tacy artyści jak Rysiek Ridel ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
111111
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pią 02 Lip, 2010 17:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A któż to wie...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 02 Lip, 2010 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zawsze można sklonować.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 10:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak wybijemy Dodę i Justina Biebera to może się zachęcą do tworzenia muzyki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 10:48   

Nie, nie wychodzę poza underground i jakieś fora ! :]
Powrót do góry
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 11:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A czemu? Ty będziesz gwiazdą....

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 11:59   

Myślisz , że każdy kto interesuje się muzyką, i odnosi małe sukcesy gdzieś tam daleko będzie w ogóle to robił w przyszłości? Wtedy byśmy mieli wylew prawdziwych artystów, ale też osób które się do tego nie nadają. Trzeba mieć pieniądze, charyzmę i powodzenie w showbiznesie. A teraz zmień swój tok myślenia, bo ktoś taki jak ja nigdy nie będzie gwiazdą ani znaną osobą.
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 12:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy - Żeby tworzyć muzykę słuchalną i słuchaną nie trzeba być ani gwiazdą, ani osobą znaną. Coś Ci się pomerdało : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 12:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przepraszam teraz, ale że tak powiem, porównywanie muzyki takiej, jaką gra Chippy, co to tam - electro, czy jakieś tam coś tam takiego, do muzyki ogólnie Dżemu jest niezbyt dobrym pomysłem.

Jest to jak, o, porównanie Dody czy tam Lady Gagi do Anny Jantar albo Justina Biebera do Marka Grechuty - ukazując niezgodności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 12:45   

Chodzi mi tylko o sławę, o której mówi Pitrasia - ja ani nie jestem tak bardzo utalentowany jak ci o których mówi Riaga, ani tak "doświadczony". Czyli że - bez superekstratalentu człowiek się nie wybije, ale często nawet lekki talent może dziać ciekawe rzeczy.

[ Dodano: Sob 03 Lip, 2010 12:51 ]
I tak w ogóle, to może robię gorszą muzykę niż Bieber albo Doda, ale oni nie komponują muzyki, nie grają jej czy nie piszą tekstów. Oni ją wykonują, co z tego że Justinek kochany gra na 3 instrumentach jak to nie on gra w utworach, i jak on tego sam nie robi - niestety ludzie często mylą talent kompozytora/aranżatora z talentem wykonawcy.
Powrót do góry
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 13:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jednak sądzę, że jeśli ktoś naprawde popracuje nad tym co robi to potrafi osiągnąć sukces. Chippy, chyba masz małe poczucie własnej wartości i swoich umiejętności Smile
Narazie są to początki, ale nigdy nie wiadomo, co będzie się działo. Więc, próbuj dalej ! biggrin

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 14:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jedyna, która myśli jak ja!

Ale tu rozruch zrobiłam...

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy napisał/a:
Nie, nie wychodzę poza underground i jakieś fora ! :]


O tym mówię, Chippy. Chodziło mi o to, tłumacząc dokładniej, że artysta grający muzykę electro nie będzie tak bardzo ceniony przez ludzi (wyjątkiem jest młodzież XXI-wieku) jak polski geniusz bluesa. Fakt, czasy się zmieniają, elektryka wybija całą resztę, ale taka muzyka jest bez duszy, tak jak keyboard porównywany do klasycznego pianina.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 20:47   

Kiedyś syntezatory były bardziej "pokazywane", może się wydawać że teraz jest ich mniej - ale teraz są po prostu modne. A co do elektro - to wolę jazz i jakieś "inne" kawałki soulu, ale to że go nie produkuję nie znaczy że go nie komponuję, nie słucham itd. ;] Nie ma czegoś takiego jak dusza instrumentu, każdy może zbudować coś, co wydaje ciekawe dźwięki i może to naprawdę "brzmieć", więc tutaj takie gadanie się zbyt nie sprawdza.

A ty dobrze wiesz, że ja raczej nie lubię tego co robię i to napisałem ironicznie.

[ Dodano: Sob 03 Lip, 2010 20:53 ]
A elektro i jego inne odmiany są najlepszym sposobem do "wyrażenia się" osoby, która chce robić muzykę, a nie ma np. grupy albo instrumentów. Znasz śp. Marca Moulina? Znany jest z zespołu Telex (ten od Moskow Diskow), a robił (już nie żyje) świetny jazz, z czego najbardziej mi się podoba album Placebo i niektóre utwory z początku tej dekady.

Jazz może być także wykonywany na elektronicznych instrumentach, a to z duszą to bardzo trudne pojęcie ponieważ równie dobrze muzyka z duszą mogła być 3 tysiące lat temu, jak mużyny na bębęnkach grali.
Powrót do góry
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 21:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jazz, a nie electro, o electro mówimy. Z jazzem inna sprawa. Chociaż nawet elektroniczny jest zbyt elektroniczny.
A w ogóle, skoro nie lubisz tego, co robisz, to po co to robisz? Nie namawiam cię do skończenia kariery, tylko się zastanawiam.
I nie brzmiało to jak ironia.

Muzyka z duszą to taka muzyka, która jest ceniona nie przez to, że na jej teledysku pojawawiają się laski w bikini i kręcą tyłkami, co jest w XXI wieku uważane za hit, oraz nie za to, że wykonawca jest największym skandalistą i/lub ma największe cycki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |