| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Samoopalacze
Autor Wiadomość
jacekkecaj Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 27
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 14:30   Samoopalacze Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej
Wiem, że sporo kobiet i dziewczyn używa samoopalaczy. Przed chwilą, gdy o tym pomyślałem zrodziło mi się w głowie jedno, dręczące mnie pytanie - na jaki czas starcza taka opalenizna? Jak długo utrzymuje się na skórze? To pytanie dręczy mnie od 5 minut i nie daje spokoju! Razz

Jeżeli wiecie - będę wdzieczny na uświadomienie mojej skromnej osoby ;]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 17:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak raz użyjesz? Ledwo będzie widać..

Ale jak już masz takie pomysły, jak użycie samoopalacza, to raczę się porządnie wypeelingować Wink I smarować dokładnie, równomiernie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkecaj Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 27
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2010 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm... wolę wyjść i powygrzewać się na słoneczku, ale dzięki za odpowiedź. Smile

czyli jeżeli zacznie się używać to należy używać cały czas aby to jakoś wyglądało, a jeżeli zużyjemy np. jedno czy dwa opakowania to po jakim czasie zniknie? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alradzin Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 4
PostWysłany: Pią 09 Lip, 2010 10:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masz Ci babo placek xx(

moja kuzynka poprosila mnie abym jej załatwił taki sprzęt, co to o nim jest w temacie - i tutaj moje pytanie - gdzie mogę coś takiego znaleźć? Wiem, że chyba w sklepie kosmetycznym, ale czy gdzieś jeszcze można? Bo do takiego sklepu to jest około 20 km, bo ja w małej mieścinie mieszkam i tutaj nic takiego nie ma... Sad

a nie chciałbym na darmo 20km jezdzic, z gory dzieki Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Pią 09 Lip, 2010 10:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm, a może w sklepie przemysłowym znajdziesz? A jeśli nie będzie, to powiedz kuzynce, że będzie wyglądać jak pomarańczowy pomidor, więc lepiej, żeby nie używała samoopalaczy :]
A macie u was coś jak Biedronka? Bo w Biedronce pewnie coś by było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
alradzin Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 4
PostWysłany: Pią 09 Lip, 2010 14:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Biedronki nie ma, ale są trzy markety. Ok, przejdę się zaraz sprawdzić czy nie ma nigdzie... dzięki Riaga Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |