| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
zabki ;P
Autor Wiadomość
jacekkecaj Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 27
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2010 17:13   zabki ;P Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

witam. mam pytanie - jak (oprócz wybielania kosztujacego kilka tysiecy zlotych) mozna osiagnac efekt bialych zebow ? otoz gdy bylem maly mialem nieciekawy wypadek i stracilem w nim jedynke... jakos sie trzymala, ale ostatnio podczas obiadu wypadla. teraz korzen bedzie usuniety i bedzie calkowicie nowa wstawiana... a ja nie chce tak swiecic jednym bialym zebem...

z góry dziekuje za pomoc ;]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2010 17:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj ten artykuł: http://www.usmiech.net/samemu.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2010 18:11   Re: zabki ;P Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jacekkecaj napisał/a:
witam. mam pytanie - jak (oprócz wybielania kosztujacego kilka tysiecy zlotych) mozna osiagnac efekt bialych zebow ? otoz gdy bylem maly mialem nieciekawy wypadek i stracilem w nim jedynke... jakos sie trzymala, ale ostatnio podczas obiadu wypadla. teraz korzen bedzie usuniety i bedzie calkowicie nowa wstawiana... a ja nie chce tak swiecic jednym bialym zebem...

z góry dziekuje za pomoc ;]


kolor wstawianych zebow, plomb, licowek dobiera sie do koloru szkliwa i koscca zebow ktore juz sa :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2010 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie.. plomby mają różne odcienie i dopasowuje się je do koloru zębów. Podejrzewam, że tu podobnie, bo byłoby to śmieszne.

A z drugiej strony jeżeli nie profesjonalne wybielanie, to nic. Naprawdę - ja głupia myślałam, że preparaty z apteki pomogą i tylko sobie zaszkodziłam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2010 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikita napisał/a:
Przeczytaj ten artykuł: http://www.usmiech.net/samemu.html

wlasnie to przeczytalam, MASAKRA! ktoś kto poleca wybielanie zebow sola albo SODA(!!!!!) musi byc niezrownowazony, kazdy stomatolog potwierdzi ze soda niszczy zeby na zasadzie rdzy.

ja podobnie jak nasty, porwalam sie na domowe wybielanie paskami Crest 14% kilka lat temu i niestety do dzisiaj to odczuwam, zeby sa nadwrazliwe.
moge polecic wybielanie metoda Beyond, jest druga ale naprawde skuteczna, usuwa wieloletnie przebarwienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2010 09:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A Ja po prostu mądrze stwierdziłem że te wszystkie "domowe metody wybielania zębów" są nic nie warte.

Zresztą - o ile człowiek w miarę dba o zęby, to jego uśmiech może i nie będzie śnieżnobiały (Co nie jest znowu tak naturalne), ale na pewno nie będzie odpychający.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2010 10:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

E tam, przesadzacie, ja czyszczę spirytusem salicylowym : P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pon 20 Wrz, 2010 09:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja po prostu myję zęby i nie chcę aby były badziewnie białe. Myślę, że takie jakie są są dobre Wink

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Wto 21 Wrz, 2010 11:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:

wlasnie to przeczytalam, MASAKRA! ktoś kto poleca wybielanie zebow sola albo SODA(!!!!!) musi byc niezrownowazony, kazdy stomatolog potwierdzi ze soda niszczy zeby na zasadzie rdzy.

przecież w tym artykule sól i w ogóle domowe sposoby są odradzane...

_________________
http://nens.pinger.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 21 Wrz, 2010 12:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale to nie zmienia faktu, że niektóre osoby na takie cudowne pomysły wpadają (nie bez powodu odradzają, prawda?)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LoveHerMadly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 111
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2010 20:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam paski wybielające Blend-a-med Whitestrips, możesz je zdobyć w Rossmanie. Kuracja trwa 7 dni, usuwa wszelkie przebarwienia, jeśli kość zęba masz naturalnie żółtą - nic nie pomoże, ale usunie za to przebarwienia, więc o pare tonów zeby będziesz miał jaśniejsze. Poczytaj opinie na temat tych pasków, ja osobiście je polecam. Koszt 60zł za 28 pasków, a nie tyle tysięcy u dentysty po czym efekt marny;) Biała Perła również jest godna polecenia.

_________________
Madly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |