| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
stringi
Autor Wiadomość
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oczywiście że możesz nosić stringi, a nawet powinnaś nosić, to podnieca niektótych facetów.

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dona
Gość
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 19:29   

Jak chcesz to możesz spróbować je nosić. Jednak moim zdaniem wcale nie są wygodne ani estetyczne i ja bym ich już więcej nie założyła, no chyba że na jakąś sexowną randkę.
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 21 Sie, 2003 16:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

banan napisał/a:
oczywiście że możesz nosić stringi, a nawet powinnaś nosić, to podnieca niektótych facetów.

Wiesz, dziewczyna w stringach faktycznie nieźle wygląda, ale myślę że w wieku 12 czy 13 lat (a tyle ma większość dziewczyn na tym forum) to nieco za wcześnie i za niebezpiecznie na podniecanie facetów stringami.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Albuśka
Gość
PostWysłany: Sob 23 Sie, 2003 20:15   Stringi

Ja nosze stringi bardzo często Surprised i nie przeszkadzają mi one,
Jak zakładam jasne spodnie to zawsze zakładam jakieś elegancie stringi.
Ładnie wyglądają i są dla mnie wygodne Thum


p.s. stringi nie zalecane są podczas okresu:)
Facetów podniecają stringi białe z koronkami
wiem coś o tym:)

Albi, 13
Powrót do góry
Natalia 11 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 19 Sie 2003
Posty: 30
PostWysłany: Sob 23 Sie, 2003 21:24   odp Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam 11 lat i mam stringi. biggrin
Piersze dn to szok. biggrin
Potem się przyzwyczajisz sie, niemartw sie. biggrin
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

_________________
Natalia młoda nacia
1055414 mój nr gg .
Nadal Poszukuje Przyjaciela lub przyjacułki .
cHCIAŁAM powiedziec że ja to Nacia i skasujcie to konto !!!(nie to tato(nacia))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2003 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w każdym wieku można nosić stringi. ale do tego się trzeba przyzwyczaić. na początku to je ściągałam po godzinie bo mnie wkórzały. teraz mało kiedy chodzę w normalnych figach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2003 21:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niemam nic przciwko stringom
Ale..!!
Ostatnio byłam w obuwniczym i patrze, przyszła taka dziewczynka która miała z 8 góra 9 latek z koleżanką, miała żółte rybaczki i zauważyłam (nie w sposób było nie zauwazyć) że miała na sobie stringi!!
To poprostu jest straszne! Taka mała dziewczynka i już w stringach?! Naprawdę, dla mnie to jest takie przykre aż! Szkoda mi dziewczynki i naprawdę nie rozumiem jak w tym wieku rodzice mają sumienie puszczać swoje dziecko ubrane w skąpe majteczki?
Dlatego zmieniam zdanie...jak już ktoś chce nosić strongi to niechaj chociaż ma z 13 lat!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2003 22:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A wracając do stringów dla facetów... Very Happy

deg napisał/a:
A wiecie, że są też stringi dla facetów? Smile


Wedłóg mnie facet w stringach wygląda obleeśnie ! Smile Wink Już lepiej jakieś ładne gatki... Ale błagam... nie stringi ! Przecież stringi są dla bab ! Very Happy


Ja osobiście stringów nie mam... uważm, że nie są mi potrzebne Smile Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2003 22:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Iśka napisał/a:
A wracając do stringów dla facetów... Very Happy

deg napisał/a:
A wiecie, że są też stringi dla facetów? Smile


Wedłóg mnie facet w stringach wygląda obleeśnie ! Smile Wink Już lepiej jakieś ładne gatki... Ale błagam... nie stringi ! Przecież stringi są dla bab ! Very Happy


Ja osobiście stringów nie mam... uważm, że nie są mi potrzebne Smile Very Happy

Ja nie widziałam faceta w stringach, więc nie wiem jak wygląda ale też wydaje mi się, że nie załdanie.Nie wiem czemu ale lubię facetów w bokserkach może dlatego, że mój tat nosi bokserki?
Ja tez nie mam żadnych stringów ani nigfy nie miałam bo jak raz przymierzyłam stringi siostry yto się źle w nich czułam, ja anwet jak normalne majtki czasem mi wejdą do "tyłka" to już mnie to denerwuje a co dopwiero stringi Wink

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Eregoth
Junior
Junior


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 161
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2003 23:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

stringi u mnie na targu rozmiar 27 zeta (wiem bo kupowalem kumplowi na urodzinki Smile )a taki naj. sta batki w ksztalcie sonia z traba biggrin

_________________
W imię Boże! Duchy powstałe z grobów nech zostaną wypędzone ku wiecznemu potępieniu! Amen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mrylka


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 24
PostWysłany: Nie 21 Wrz, 2003 13:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam dwie pary ale bardzo rzadko je nosze.Tylko w wyjątkowych okolicznościach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 21 Wrz, 2003 21:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

10-latka w stringach? Ej chyba nie bardzo... Jeżeli nie wyczówasz takiej potrzeby (nie asz zadnych jasnych spodni w których by ci było widać gacie) no to chyba nie...Ale jak chcesz . Jeżeli spawia ci to radoche... Twoja sprawa Confused

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 24 Wrz, 2003 18:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eee....no niby mogłabyś...ale wg. mnie to troche dziwne 10-latka w stringach...Jęsli bardzo chceż to sobie kup ale nie wie co twoi rodzice na to powiedzą...Sądze żebys poczekała jeszce z dwa, trzy lata..

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 24 Wrz, 2003 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie. Jednak przemyślałam to dokładniej i dochodze do wniosku,że w żadnym wypadku . Masz 10 lat. A ja mam 12 i nawet o tym nie pomyślałam! Myśle,że 13,14 to odpowiedni wiek. Ewentualnie jak kogoś to podnieca to 12 . ja przynajmniej tak myśle. Przecież 10,11 lat to jeszcze dziecko! Mad

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Czw 25 Wrz, 2003 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

12 i 13 to też dziecko Razz to zalezy chyba od osoby, ja jako 13stolatka raczej nie widziałabym siebie noszącej stringi Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |