| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
stringi
Autor Wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2003 15:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no tak ale 10,11 lat to takie dziecko,bardziej ..eeee....dzieciakowate:]

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Nie 28 Wrz, 2003 18:08   NO

Nie rozumiem was noście je se kiedy chcecie. Ja je noszę codziennie, chyba że dostanę no wiecie co cioteeeee Crying or Very sad , kiedy mam kupywać galotki kupuje tylke je, to nie jest nic strasznego a zresztą one wydają mi się bardzo seksowne!!!!!!!!1 Very Happy
Powrót do góry
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Nie 28 Wrz, 2003 18:46   Re: NO Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eee....jak wy możecie lubić stringi?Dla mnie są niewygodne,uciskają wszedzie i wrzynają siew tyłek,a dla mnie to jest bardzo niewygodne... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 03 Paź, 2003 19:02   Re: NO Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idda napisał/a:
Eee....jak wy możecie lubić stringi?Dla mnie są niewygodne,uciskają wszedzie i wrzynają siew tyłek,a dla mnie to jest bardzo niewygodne... Very Happy

Kwestia przyzwyczajenia...ale myśle że do tego trzeba miec przynajmniej 13 lat...i myśle że raczej noszenie codziennie stringów jest troche dziwne..ja je nosze bardzoooo żadko

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
..::Ulka::..
Junior
Junior


Dołączył: 01 Paź 2003
Posty: 86
PostWysłany: Pią 03 Paź, 2003 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi tam stringi nie przeszkadzają. Wręcz odwrotnie. Nosze je częściej niż zwykłe majtki... Dla mnie są bardzo wygodne Smile

_________________
Niemów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym Smile Mój numer gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Myszorka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Paź 2003
Posty: 114
PostWysłany: Pią 17 Paź, 2003 16:28   Jasne Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a czemu nie !
ja mam 11 a mama ! pierwsze kupila mi w wieku 10 lat !
tylko z mopich doswiadczen wynika ze : nie radze nmosic stringow na w-f i w ogole do szkoly tzn. nie na lekcje na dyskoteki spox !
bo jak pani/ pan od w-f to zauwazy to gwarantujwe ze powie o tym w pooju i masz ....prz....

_________________
Szkola jest jak WC -
trzeba do niej chodzic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
~Nati
Gość
PostWysłany: Pią 17 Paź, 2003 20:45   Uuu...

Och, dziewczyny ! Ale Wam zazdroszczę ! Ja nigdy nie nosiłam stringów, a jak to mój tata zauważy to koniec ! Ale z resztą... mówiłam mamie: ' Mamo, kup mi stringi...'. A moja mama na to: 'Chcesz nosić takie majtki ?', a ja na to: 'TAK !'. A mama mi powiedziała, żebym sobie sama kupiła, bo sie wstydzi sama je kupować'. Gdzie mam je sobie kupić sama ? Tata mnie nie puści nigdzie ! Każe mi się uczyć ! I tyle ! Weźcie ludzie ! Ja to mam pecha ! I to z tym wzrostem też ! Ej, niezalogowałam się, bo mi się niechciała, więc piszę tak. I mam nick KleO :] Ja mi niewierzycie, to piszcie mi na mój nick KleO i już ! Heh... Smile PaPs ^^
Powrót do góry
motylek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Paź 2003
Posty: 39
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2003 13:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wiesz to zalezy od ubierania sie chyba no bo jak ja= wole nosic luźne spodnie i bluzy to tu stringi wogule nie pasują a jezeli jesteś jaką typowa dziewczynka to nos jak najbardziej stringi a i jada na przyszłość noś je zawsze kiedy masz jasne spodnie obcisłe to fajnie wygląda ja osobiście nie nosse takich żeczy jak stringi a ma 15 lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1949624
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |