| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
simlock...
Autor Wiadomość
jacekkecaj Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 27
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2010 09:01   simlock... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie... dwa chyba nawet ;]

Gdzie mogą mi zdjąć simlock'a? Chciałbym pójść i zapytać ile by to kosztowało a chciałbym wiedzieć czy muszę jechać do większego miasta czy u mnie w małym miasteczku też da radę... więc gdzie oni się tym zajmują?

a teraz drugie ;P - orientuje sie ktoś ile kosztowałoby zdjęcie simlock'a z Sagema my411x? Albo wie ktoś czy da radę zdjąć simlock'a z niego w domu, bez kosztów?

z góry dzięki ;P
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czemumnieniema Płeć:Mężczyzna


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 28
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2010 12:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Potrzebujesz box'a - najczęściej w lombardach ci to zrobią. Od 20 do 50 zł powinno wystarczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2010 21:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiem że w każdym Kauflandzie jest sklep GSM komórka czy jakoś tak...jak tam byłem to zapłaciłem 10 zł chyba
tam gdzie można kupić komórkę używaną tez zrobisz ale ceny różne...

ogólnie mówiąc zrobią tam gdzie się komórkami zajmują




A domowymi sposobami nie zrobisz bo trzeba miec odpowiednie programy,kabelki i mieć doświadczenie w tym...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LoveHerMadly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 111
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2010 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wywalić telefon do kosza, sprawić se nowy tel. bez sima (robią jeszcze z simlockiem?) i kłopot z głowy

trza było kupować telefon bez simlocka.

_________________
Madly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2010 16:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

LoveHerMadly napisał/a:
wywalić telefon do kosza, sprawić se nowy tel. bez sima (robią jeszcze z simlockiem?) i kłopot z głowy

trza było kupować telefon bez simlocka.


LoverHerMadly kiedy przestaniesz w końcu głupio rzucać na lewo i na prawo offtopy?
nie wiesz o co chodzi to pożegnaj się z forum, bo naprawdę twoje zachownie popada w paranoję.Jeszcze taki jeden wybryk to będę zmuszony zgłosić twoje zachowanie moderatorowi co z tym wiąże że na 90 % dostaniesz osta...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LoveHerMadly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 111
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2010 18:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakbyś posiadał trochę rozumu to wiedziałbyś, że zgłaszanie moderatorom jest zbedne, bo sami to czytają...

_________________
Madly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2010 18:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

LoveHerMadly, skończ te prowokacje i docinki. Twoje posty i tematy nie nadają się nawet do Off-topów. To upomnienie, jeśli będziesz kontynuować zabawę, polecą ostrzeżenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
LoveHerMadly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 111
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2010 11:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przecież ostatni post to czysta prawda, o co Ci chodzi.

_________________
Madly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2010 12:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi ogólnie o Twoje posty, nie odwoływałam się tylko do ostatniego postu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 29 Sie, 2010 00:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikita napisał/a:
LoveHerMadly, skończ te prowokacje i docinki. Twoje posty i tematy nie nadają się nawet do Off-topów. To upomnienie, jeśli będziesz kontynuować zabawę, polecą ostrzeżenia.


Nikito bardzo dziękuję za szybką reakcję.Proponuje jej wszystkie posty ktore nic nie wnoszą usunąć badź opracować jakoś. Bo teraz to w każdym temacie jest offtop. ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |