| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Nowi moderatorzy
Autor Wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 03 Wrz, 2010 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszystko z czasem się zmienia. Kiedyś nie było tak dużo stron dla dzieci i sam portal DO cieszył się pewnie ogromnym zainteresowaniem, polecano go nawet w gazetach. Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pią 03 Wrz, 2010 19:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może kiedyś do odzyska swą świetność. Kto wie?

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 03 Wrz, 2010 21:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikita - Po zastanowieniu stwierdzam że faktycznie, był okres że dziennie ponad 200 postów się pojawiało, ale jakoś nie tęsknię, nigdy nie ogarniałem czytania tego wszystkiego : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2010 01:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pamietam te czasy jeszcze na moim starym koncie. kazdy mod pisal osobny regulamin do swojego podforum bo byl ogromny balagan przez ilosc postow. jej, to bylo ponad 6 lat temu... ale ten czas leci. wtedy czulam sie staro, ale teraz to juz max Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2010 14:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To na prawdę było sporo temu... A ja za 4 dni będę już rok na forum! Choć pisać zaczęłam troszkę później...

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2010 16:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sama się zastanawiam czemu ja jeszcze siedze na tym forum i wciąż czytam te posty :p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2010 17:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka. Poza tym nie udawaj, po prostu nas lubisz ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2010 17:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
Sama się zastanawiam czemu ja jeszcze siedze na tym forum i wciąż czytam te posty :p


Prawda?

No tak.. Shaunri ma jak zwykle rację Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pon 06 Wrz, 2010 15:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W sumie racja. Ja też miałam odejść z forum i jestem. Chippy miał to samo. Bo on lubi "mieć nas po kontrolą" biggrin

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
czemumnieniema Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 28
PostWysłany: Pon 06 Wrz, 2010 16:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Głupio postąpiłem, choć to naprawdę trza by być geniuszem, żeby wiedzieć że w tak krótkim czasie kogoś sytuacja się diametralnie zmienia.

A ten tekst o kontroli to nie wiem skąd wyjęłaś, ani ja tego nie pisalem ani to nie jest z niczym związane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2010 07:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Teks z tym, że lubisz mieć nas pod kątrolą wziąłe z tąd, że ciągle mówisz, że jesteś po to, żeby sobie obserwować forum, itp... A to zdanie wyżej jak zapewne zgadniesz jest dla mnie mało zrozumialny Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Pią 10 Wrz, 2010 16:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Historia forum?? drugie forum?? co tak tajemniczo gadacie? (*rozmawiacie) jaki jest do niego link? jest ono jeszcze? te posty jeszcze są?(te z kłótni) .........Przepraszam ze jestem taki ciekawski ale nie koge sie powstrzymać żeby się nie dowiedzieć ......... SmileSmileSmileSmile

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 10 Wrz, 2010 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

piotr - Z tego co pamiętam to trochę drażliwy temat dla Bożeny, ale generalnie część forumowiczów się obraziła, zrobiła sobie swoje forum, posiedzieli tam trochę i z tego co wiem to w końcu wszystko się rozpadło : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2010 08:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I dobrze Smile

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2010 09:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale to była bardzo fajna grupka ludzi, organizowali forumowe zloty i do dziś utrzymują ze sobą kontakt, nie wszyscy, ale część na pewno. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |