| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Problem!
Autor Wiadomość
Bochi Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Sie 2010
Posty: 2
PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2010 09:43   Problem! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej, ma pewien problem i nie wiem jak mam go rozwiązać.
Chodzę teraz do 1 liceum, zostałam w tym samym miejscu gdzie chodziłam do gimnazjum bo lobię ta szkole i niektórych nauczycieli, powodem mogło tez być to, ze nie lobię nowych miejsc. Ale teraz po paru dniach jestem głęboko rozczarowana! Ludzie, którzy przyszli do tej szkoły to same dresy i niunie... Całkowicie się do nich izoluje. Jak zachoruje nie będę miała od kogo przepisać lekcji bo z klasa się wzajemnie nie lubimy:). A konsekwencjami braków będą złe oceny. Większość nauczycieli, których mam to akurat ta część, których nie lobię, i którzy nie potrafią dobrze uczyć. Chciałam się przepisać do innej szkoły, ale nigdzie nie ma już miejsc, a ja nie wytrzymam w aktualnej!! W dodatku cały czas cholernie się smucę, bo w gimnazjum nieźle się bawiłam z kumpelami, które teraz poszły gdzie indziej, a ja zostalam. Co robić??

Z góry dzięki.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2010 09:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czasem pozory mylą.. Daj im czas na spokojne poznanie.

Lepsze to, niż myśleć że trafiło się na fajnych ludzi i bardzo się rozczarować;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2010 10:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To się nazywa ocenianie po okładce, przecież znasz ich góra tydzień... O_o

Poczekaj z oceną ludzi jeszcze jakiś czas. Nie chce mi się wierzyć żeby w całej szkole nie było odpowiadających Ci ludzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bochi Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Sie 2010
Posty: 2
PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2010 10:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie w całej szkole, ale w całej klasie... Masz racje, że znam ich krotko, ale w tym czasie zauważyłam jak się zachowują i mi niestety takie zachowanie nie pasuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2010 11:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skoro jesteś tak negatywnie do tych ludzi nastawiona, to nie dziwię się że ich nie lubisz : )

Ale w takim razie też nic nie zrobisz, skoro nie masz możliwości ani znalezienia jakichś znajomych w klasie, ani przeniesienia się do innej klasy/szkoły, to po prostu pozostaje Ci to jakoś przetrwać, skoro takie z nich demony wcielone : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2010 13:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
To się nazywa ocenianie po okładce, przecież znasz ich góra tydzień... O_o

Poczekaj z oceną ludzi jeszcze jakiś czas. Nie chce mi się wierzyć żeby w całej szkole nie było odpowiadających Ci ludzi.


W szkole/na roku może nie.. ale mojej grupy nie widziałeś;p Rok na ocenę miałam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2010 14:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja z góry mówiłam, że moja klasa jest fajna, choć 1 września widziałam same przymuły. Dziś już się tak wszyscy rozkręcili, że każdy znajomy mi klasy zazdrości biggrin

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |