| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Wypracowanie na polski na temat miłości .
Autor Wiadomość
Dazul Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 129
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 22 Wrz, 2010 17:48   Wypracowanie na polski na temat miłości . Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam . Dzisiejsze moje zadanie domowe z polskiego polega na 'wypracowaniu' na temat miłości, coś takiego jak: 'co to dla ciebie jest miłość ', jaki byłby twój idealny partner' ..
A ponieważ osobiście niedawno przeżyłam zawód miłośny to jakby nie wiem jak się za to zabrać ponieważ na myśl przychodzą mi tylko teksty typu : 'Dla mnie ta pieprzona miłość nie ma najmniejszego sensu, co z tego że człowiek się stara jak druga osoba nie potrafi tego docenić .. ' Dodała bym także coś o wierności.. ale że nie chcę żeby to wyszło zbyt agresywnie proszę o pomoc .. Nie napisze także o tym jaki byłby mój idealny typ partnera (blondyn,niebieskie oczy,sympatyczny,dowcipny .. ) ponieważ wyszło by na jaw moje od niedawna skryte wzdychanie do kolegi z klasy ..
Wiem, wiem . powinnam to zrobić sama .. ale jakoś nie mam się za to jak zabrać .. może byście mi podrzucili kilka waszych opinii na temat albo chociaż jak zacząć ..

Proszę o pomoc. Daria ;]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
333668
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 22 Wrz, 2010 19:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kłam. Tego się trzeba w życiu nauczyć. Rzecz prosta jak barszcz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2010 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też przeżyłam ostatnio zawód miłosny, ale ja bym agresywnie nie pisała o miłości. Wręcz przeciwnie. Bardziej bym pisała jak ta miłość może zranić, gdy nie jest odwzajemniona, lub wykorzystywana do złych celów. Na prawdę można bardzo pięknie napisać o miłości, tylko trzeba się do tego zebrać.

I ja myślę, że jak napiszesz o swoim ideale to wcale nie mówi się wydać, że wzdychasz do swojego kolegi, tylko trzeba się mocno zastanowić, z kim chciała być na zawsze, żeby nie był tylko ładny z buzi ale i od środka Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2010 23:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Napisz coś o Bogu. Powinno przejść Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2010 23:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blondyn, niebieskie oczy ? Proszę Ciebie, to jest typ 50 procent dziewczyn, nie musisz sie bac że cokolwiek wyjdzie na jaw biggrin

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dazul Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 129
PostWysłany: Wto 28 Wrz, 2010 11:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak .. ale są tylko tacy dwaj w mojej klasie .. a tego drugiego nazywają 'dexter' .. ;d I wgl ma pół dłuższe włosy i z niego trochę taki skejcik i fajnie się ubiera .. ahh . rozmarzyłam się ;d .. dobra już i tak napisałam . coś tam że charakter partnera jest ważniejszy itp ;d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
333668
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sro 29 Wrz, 2010 15:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I dobrze. Bo w sumie to się liczy Wink

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |