| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Przetłumaczyć na angielski
Autor Wiadomość
Dazul Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 129
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 23 Paź, 2010 14:29   Przetłumaczyć na angielski Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kto mi może przetłumaczyć takie dwa teksty na angielski ? ;p
Proszę... !! Pilne ..
Tekst 1.

Dzisiaj w nocy porwali mnie UFO ! Tak,właśnie tak .. Przylecieli kiedy byłam u babci na wiosce.Hałas mnie obudił więc wyszłam na dwór. Tam, zobaczyłam wielki statek kosmiczny. Porwali mnie i krowę.Powiedzieli : a więc tak wygląda ziemianin. Może powie nam jak zatrzymywać czas.Ja opowiedziałam: W simplusie rozmowy są bez końca. I mnie wypuścili. Na szczęście to wszystko był tylko sen .. Ale ta reklama simplusa już mnie prześladuje .. nawet we snach .. ;p


Tekst 2.

Drogi pamiętniku, wczoraj na urodzinach było świetne!
Dzisiaj jeden dzień po urodzinach ..
Dzisiaj z samego rana pojechałam do Białogardu bo tam czekała na mnie mama i ciocia.
Stamtąd pojechałyśmy do Koszalina do Forum. W forum mama kupiła mi parę rzeczy na zimę ;p .. Jak wróciłyśmy do domu jeszcze musiałam odrobić lekcje i się wykąpać, i wtedy mogłam iść już spać ;p
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
333668
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 23 Paź, 2010 20:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Haha, używasz emotek w pamiętniku ? ;D

Mogę to zrobić może później, ale nie obiecuję poprawności, raczej mój poziom angielskiego nie jest zachwycający,

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sob 23 Paź, 2010 20:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja używam notek w pamiętniku, bo potem jest łatwiej czytając przypomnieć sobie uczucia z tego dnia Smile Poza tym pamiętnik jest jak opowiadanie komuś np. na forum, więc emotki też się wstawia Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 23 Paź, 2010 21:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tłumaczenie z polskiego na angielski to jakiś koszmar. Łatwiej coś z miejsca po angielsku napisać, ale spróbujmy - Dosyć wolne tłumaczenie, bo naprawdę o tej godzinie nie mam sił myśleć nad odpowiednim rozkładem past perfect continousów i innych badziewiów : )

Tekst 1

Last night i was kidnapped by UFO! Yea, just like that... They had arrived when i was staying in my grandmother's village. I woke up because of some noise, and so i went outside. There was a huge space ship out there. They kidnapped me and some cow, and said: Ow, so that's how human looks like, maybe he can tell us how to stop the time!". I answered "In simplus, talks are unlimited (wydaje mi się że w kontekście rozmów telefonicznych można użyć słowa "talks", ale pewien nie jestem : ) ). And then they released me. I was lucky that this was only a dream, but this simplus advertisement is haunting me even in my dreams... ;p

Tekst 2

Dear Dairy, yesterday's birthday party was great (Zakładam że "na urodzinach" znaczy "na imprezie urodzinowej". Jeśli nie to wyrzuć słowo "party" ze zdania : ) )!
Today, one day after birthday...
In the very morning i went to Białograd, because my mother and aunt had been wainting for me there.
From that place we went to Forum in Koszalin. My mother bought me some winter stuff there ;p... As we came back home i still had some homework to do, and bath to take, but after that i could finally go to bet ;p





Nawet nie mam sił sprawdzać tego dwa razy, mam nadzieję że pi razy oko jest w porządku, mój angielski niestety już też nie ten co kiedyś : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |