| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Przyjaciółka . ?
Autor Wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 14 Lis, 2010 21:06   Przyjaciółka . ? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Siema . Smile jak dawno mnie tutaj nie było . biggrin
Pozdrawiam normalnie wszystkich . : **

No ale powiem co się zdarzyło w ten piątek ,
otóż ja i moja przyjaciółka wyprawiałyśmy jej urodziny u mnie tak uzgodniłyśmy ,
no oczywiście zaprosiłyśmy tam kilka chłopaków to wiadomo no impreza była kulturalna bez żadnych papierosów czy alkoholu ..
no i był tam powiem chłopak który mega mi się podobał jej z resztą też .;/
a wiem od niego że mu się podobam i wgl .
ogólnie kiedy ja gadała z moim kolegą ona poszła do drugiego pokoju z tym chłopakiem który mi się podoba i całowała się z nim , a dobrze wiedziała że darze go pewnym uczuciem . Sad
Potem on całował się ze mną a ja nic o tym nie wiedziałam co on wyprawiał z moją przyjaciółką , dopiero później się dowiedziałam o tym , nie wiem jakiej reakcji mojej oczekiwała ale nawet na jej twarz nie chciałam patrzeć że jak ona mogła mi to zrobić , nigdy nie wpieprzałam się jej w życie , w sprawach związkowych zawsze jej dobrze radziłam po moich doświadczeniach żeby nie przeżywała tego samego bólu co ja , a ta mnie się tak odwdzięczyła .
Do dzisiaj przyjaciółka mnie wypytuje czy jej wybaczę a ja nie mam do niej serca nie raz mnie zraniła obgadując mnie i bluzgając na mnie , twierdzi że beze mnie sobie nie poradzi w życiu .. Przestałam jej wierzyć nawet słuchać mnie się jej nie chce .
I nie wiem co dalej mam robić , czy dalej rozkręcać ten płomień między mną a nim czy mieć wyrąbane w przyjaciółkę . Sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 16 Lis, 2010 10:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A nie widzisz też w tym wszystkim swego rodzaju winy tego tam chłopaka, który na jednej imprezie "oblatuje" dwie dziewuchy?

Nie rozumiem jak jeszcze możesz się zastanawiać czy chcesz być z tym chłopakiem, oraz czy ta dziewczyna jest Twoją przyjaciółką - toż odpowiedzi nasuwają się same.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Czw 18 Lis, 2010 10:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

właśnie w tym problem że tak w nim jestem mega zkochana że tego nie widzę . xdd
ja już sama nie wiem co robić narazie myślę . przyjaciółki nie olałam . Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
LoveHerMadly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 111
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2010 20:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"zakochana" hehehe dziewuszko, naucz się odróżniać zakochanie od zauroczenia.

_________________
Madly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2010 09:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe - Jaka jest różnica?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2010 15:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na W-D-Ż nie chodzisz? (chodziłeś?)

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2010 15:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To coś takiego było/będzie na WDŻ-cie? My mieliśmy ostatnio o różnicach między kobietą a mężczyzną. I coś o przyjaźni. Nie pamiętam, spałam.

Edit:
A nie, moment, mówiła babka, że "zauroczenia" dotyczą młodych osób a "miłość" starszych, dojrzalszych. Nie pamiętam, spałam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Wto 30 Lis, 2010 19:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

... a myślisz że ja nie śpię ? tylko wtedy kolega mnie obudził bo pan coś tam do mnie seplenił i nie mogłem zasnąć. Było cos takiego:
zauroczenie-że np. jedna osoba coś daje drugiej a druga jej nic
a miłość- że obie osoby coś sobie dają i nie owie o prezentach ale o ogólnie wszystkim
i to chyba jedyna lekcaj którą pamietam Razz

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sro 01 Gru, 2010 21:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A u nas na WDŻ jest co 2 tygodnie. Kilka nam przepadło. Na 1 oglądaliśmy film. Na 1 robiliśmy test na typ osobowości a na resztę przyszedł pan Rysio ze straży miejskiej i nam o czymś gadał...

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 02 Gru, 2010 08:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ach te WDŻ'ty, nikt nie wie po co to, ale cóż, szkoła musi wychowywać ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 02 Gru, 2010 17:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W ogóle zrobili to już obowiązkowe? Bo jak nie, to nie wiem po co chodzicie Rolling Eyes

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Czw 02 Gru, 2010 17:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W podstawówce maiłem nieobowiązkowe ale teraz (1gim) już musze chodzić i 2 klasie też będę musiał a w 3 klasie będę miał nie wdż tylko wos


Edit: Uczymy się ortografii - bĘdę, zapamiętać : ) / Shaunri

nie zauważyłeś "maiłem" (ooo a dlaczego mogę skasować upomnienie w edycji :O,nie będę nieuczciwy) Smile

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png


Ostatnio zmieniony przez piotr123 dnia Pią 03 Gru, 2010 15:22, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Czw 02 Gru, 2010 20:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja mam nie obowiązkowy (tylko rodzic musi wypełnić że nie chce żeby dziecko chodziło)

A wracając do tematu to tak:
Zauroczenie jest to chwilowy stan. Jest to wywołane hormonami. Zauroczyć się można w wielu osobach na raz.

Zakochanie jest to mocne uczucie do kogoś. Jednak ni odwzajemnione.

Miłość jest wtedy gdy obie strony zakochują się w sobie i tworzą jakiś związek lub coś w ten deseń.

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
LoveHerMadly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 111
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Sob 04 Gru, 2010 00:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pitrasia napisał/a:
Zauroczenie jest to chwilowy stan. Jest to wywołane hormonami. Zauroczyć się można w wielu osobach na raz.

Zakochanie jest to mocne uczucie do kogoś. Jednak ni odwzajemnione.

Miłość jest wtedy gdy obie strony zakochują się w sobie i tworzą jakiś związek lub coś w ten deseń.


Takich pierdół jeszcze w życiu nie słyszałam/czytałam.

_________________
Madly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 04 Gru, 2010 14:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pitrasia - co do tego zauroczenia to się jeszcze zgodzę. Ale o zakochaniu i miłości to faktycznie pierdoły. Zakochać się można w kimś, a miłość jest nazwą tego, co wtedy czujemy. No, pomijając to, że niektóre dziewczęta używają czasownika "zakochać się" w zamian za "zauroczyć". Wygodny zamiennik.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |