| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Problem z chłopakiem
Autor Wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Pon 17 Maj, 2010 19:32   Problem z chłopakiem Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Parę dni temu pewien chłopak, który występuje ze mną w kółku teatralnym, zapytał się mnie o chodzenie. No dobrze, trochę to rozwinę: gdy cała grupa teatralna czekała pzred salą na występ, ja z nim siedzieliśmy pod ścianą. W pewnym momencie on powiedział "Wiesz, tak sobie myślałem, że moglibyśmy być razem". Potem mówił, że by mnie kochał i bronił (troszkę to naciąganie wyszło).
Sczerze mówiąc nie wiedziałam, co powiedzieć, więc udałam, że zajmuję się rysowaniem (rekwizyt - blok rysunkowy ^ ^). A on mnie złapał za rękę. Na szczęście - alleluja! - przyszedł czas na występ i nie musiałam reagować.
No i potem, bądź co bądź, wygadałam się koleżance na gg (ona się z nim przyjaźni). Następnie (bez mojej zgody i wiedzy) zapytała się go: "Ej, a ja słyszałam, że ty z Karoliną chodzisz". On natomiast powiedział, że nie, że sobie robił jaja.

W gruncie rzeczy sytuacja powtarza się po raz drugi. Kiedyś, przed występem (w marcu), czekaliśmy na sali, aż przyjdą uczniowie i nauczyciele, i ja sobie z nim siedziałam na krzesłach (dla gości : P), obok nas tam sobie wesoło hulała reszta grupy. I on w pewnym momencie powiedział "Karolina, kocham cię, bądź moją dziewczyną". Wiem, to brzmi troszku czerstwo, aczkolwiek on miał wtedy taką minę, że...Hm. Że nigdy nie pomyślałabym, że to żarty.

1. Co mam zrobić? Od czasu, kiedy moja koleżanka go się zapytała, czy ze mną chodzi, to on tak..dziwnie...na mnie...patrzy...na korytarzu szkolnym. Pogadać z nim?
2. Co robić, gdyby sytuacja powtórzyła się znów?

BTW.
Nie, nie jestem w nim zakochana ani mi się nie podoba. Po prostu go lubię, jak kumpla, albo "znajomego po fachu".

Przepraszam za rozpisywanie i pozdrawiam.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 17 Maj, 2010 20:57   

Wiem, jaki on musi przeżywać dramat, jak mu pewnie smutno że go odrzucasz itd.

Ale tu chodzi o ciebie - spróbuj mu lekko dać do zrozumienia, że nie jest dla ciebie.
Powrót do góry
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Pon 17 Maj, 2010 21:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy, ale skoro podobno on sobie robił jaja, to logicznie myśląc, to nie mówił serio/nie podobam mu się serio/etc serio. Po prostu chcę wiedzieć, czy z nim o tym pogadać, i jak się zachować w podobnych sytuacjach.
Przeważnie nic nie odpowiadałam, w sensie, że jakbym była rozproszona czymś, ale to może kiedyś nie zadziałać, a zresztą troszkę głupio to jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 18 Maj, 2010 09:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie robił sobie jaj, tylko dostał kosza i mu głupio, normalna rzecz : )

Wyobraź sobie że On tydzień zbierał się żeby Ci "to" powiedzieć, reakcja nie była jak w jego kudłatych marzeniach to i chłopak przeżywa traumę - nie przejmuj się, przejdzie mu.

A jeśli sytuacja się powtórzy to zrób sobie trening porządnego dawania kosza - myślę że Tremere może Cię podszkolić : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Wto 18 Maj, 2010 15:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Ci, Shaunri : ) Postaram się jakoś przeżyć z nim w jednej szkole, no i niestety muszę się nauczyć w końcu kosza dawać : P

Pozdrawiam, dziękuję, proszę zamknąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
michal2fun
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Maj, 2010 20:14   

W tej chwili to ja mam podobną sytuację,ale ja jestem strasznie nieśmiały czasem nawet tą dziewczynę(mówiłem już na tym forum o tym) próbuję objąć lecz nie potrafię.I mam wrażenie że od jakiegoś czasu ona mnie unika, wcześniej to zawsze lubiła ze mną o czymś porozmawiać a teraz to w ogóle się do mnie nie odzywa.
Powrót do góry
kasia454 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 9
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Sro 28 Lip, 2010 09:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Reaguj tak jak on, jesli okazuje sie ze zartował to ty nie udawaj zaskoczoinej i tez zachowuj sie jakbys udawala on wtedy zgłupieje i bedziesz miała asa w rekawie, bedziesz wygrana i on sie juz wiecej do takich ruchów nie posunie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sro 28 Lip, 2010 13:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kasiu, błagam, patrz na te daty. Taki paseczek po lewej stronie postu, sprawa już dawno zakończona, a temat do zamknięcia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
BluMore Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Lip 2010
Posty: 24
PostWysłany: Wto 17 Sie, 2010 09:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to go zamknij:)

_________________
Sklep z ubrankami dziecięcymi - www.BluMore.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Wto 17 Sie, 2010 09:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ty również spoglądaj na daty, po teraz patrzę to 18 nowych postów przybyło, a tematy już zakończone w większości.

I użytkownicy zwyczajni nie mogą swoich tematów zamykać, musi to zrobić mod. (Raczej).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
LoveHerMadly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 111
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2010 13:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

za co przepraszasz Riaga? forum chyba jest od tego żeby się rozpisać...... omg...

_________________
Madly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2010 17:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja za coś przepraszam? o.O

Bo nie dość, że odnawia dawno zakończone, to jeszcze pisze nie na temat. Panienka BluMore.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
LoveHerMadly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 111
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2010 19:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj swój pierwszy post.... ostatnie zdanie...

_________________
Madly
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2010 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aaah. O to chodzi. Cóż ^^ Dobra, ale się off-top robi, trza temat zamknąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |