| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Ogromny apetyt.
Autor Wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2011 17:31   Ogromny apetyt. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Od paru tygodniu (tak na oko około 3), dręczy mnie naprawdę duży, niepohamowany apetyt. Można wręcz powiedzieć, że cały dzień jest dla mnie jednym wielkim posiłkiem. Jem normalnie śniadanie, obiad i kolację, tylko że w międzyczasie spożywam jeszcze dodatkowe rzeczy (najczęściej są to słodycze w ilościach kosmicznych, ale owoce i takie pogryzajki typu kabanosy, orzechy też się zdarzają). Najgorsze jest to, że bez względu na to, czy mam pełny brzuszek, zawsze coś podgryzam, przeżuwam, albo po prostu pochłaniam.

3-4 razy w tygodniu kończę lekcje po 17, wtedy moje posiłki składają się ze śniadania, jak uda mi się powstrzymać od kupowania słodyczy w sklepiku to po 7 lekcji jem obiad w szkole, potem mam zajęcia, a jak wracam do domu do żrę, żrę i żrę.
Jak lekcje kończę o normalnej porze, to przeważnie na przerwach podgryzam coś ze sklepiku szkolnego.
Nie potrafię odmówić sobie jedzenia. Po prostu nie umiem.
Minusem jest jeszcze fakt, że trenuję lekkoatletykę, a do "moich" dyscyplin wypada mieć smukłe ciałko i być, no co tu mówić, w miarę szczupłą osobą. Nadwagi nie mam (54/163), ale czuję, że jak tak dalej pójdzie, to będę miała i z tym problemy.

Ma ktoś jakieś pomysły? Co mam zrobić, czemu tak się dzieje, czy warto iść do jakiegoś lekarza?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 04 Mar, 2011 00:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dojrzewanie. ja tez w wieku 14-15 lat roztylam sie dosc poteznie, mialam apetyt na wszystko co niezdrowe w wielkich ilosciach, no ale jakos kolo 17stki to wszystko mi sie ustabilizowalo w miare i zrzucilam.

chociaz mam duzy sentyment do tamtych czasow, nigdy pozniej nie mialam juz naturalnych, bezciazowych miseczek d ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sob 05 Mar, 2011 09:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja pochłaniam jedzenie od około już półtora roku i o dziwno nie przytyłam za dużo. (Ledwo mieszczę się z wagą w dolnych granicach dobrej wagi). I zauważyłam, że w roku szkolnym pochłaniam dużo więcej niż w wakacje. Też jestem osobą zabieganą (balet, basen) i stwierdzam, że im więcej mam zajęć tym więcej pochłaniam. Myślę, że twoje ciało po prostu potrzebuje energii (nie dość, ze dojrzewasz, to jeszcze dużo ćwiczysz). Na razie się tym nie martw, ale jak zaczniesz przybywać na wadze to spróbuj troszkę mniej pochłaniać Wink

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 05 Mar, 2011 12:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziękuję panienkom za pomoc - szczerze mówiąc, nie wpadłabym na to, że to przez dojrzewanie. Oh well.

Pitrasia - bardzo duży apetyt i mimo tego nieprzybieranie na wadze może mieć coś wspólnego z tasiemcem.. Nie, żebym cię chciała zastraszyć, ale po prostu sobie to skojarzyłam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 05 Mar, 2011 18:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienkom

Jedna tu już nie panienka ; )

Pitrasia - bardzo duży apetyt i mimo tego nieprzybieranie na wadze może mieć coś wspólnego z tasiemcem.. Nie, żebym cię chciała zastraszyć, ale po prostu sobie to skojarzyłam.

Tam od razu tasiemcem, młodzi często mają po prostu taki fajny metabolizm : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2011 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja akurat wszystko spalam, bo w wakacje jak jeszcze nie przestawiam sobie trybu życia, to jednak brzuszek troszkę rośnie. A metabolizm mam też dobry od małego Wink

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Sob 19 Mar, 2011 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

buu T_T Ale bym chciała mieć dobry metabolizm...
Ale od jutra jestem na diecie 'bezsłodyczowej' xD

Ja także jestem zdania, że to efekt dojrzewania biggrin

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |