| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Coś jest ze mną nie tak...
Autor Wiadomość
Kurz Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 92
PostWysłany: Czw 06 Sie, 2009 00:08   Coś jest ze mną nie tak... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Do wszystkich szyderców: kocham Was, ale proszę, nie szydźcie w tym temacie. Z góry dziękuję
__________________________________________________________________________________

Zazwyczaj piszę na tym forum wtedy, kiedy mam jakiś problem. No cóż - tak się zdarza. Mnóstwo użytkowników takich jak na przykład ja jest na tym forum i nie tylko (patrz: forum.ubuntu.pl).
Ostatnim razem miałem problem z psychiką, ale to już nieważne. Tym razem chodzi o... homoseksualizm. Od dłuższego czasu (około 5 lat, może mniej / teraz mam prawie 15 wiosen) podniecają mnie mężczyźni (ostatnio zacząłem się za niektórymi oglądać...), jednak nie wyobrażam sobie związku z jakimkolwiek mężczyzną, nie mówiąc już o seksie.
Oczywiście przed założeniem tematu pogooglałem nieco, jednak niczego fajnego nie znalazłem, dlatego piszę tutaj. Wygooglałem, że takia faza jest normalna podczas okresu dojżewania, no ale tyle czasu? Jak na mój gust coś mi tu nie gra.
Stereotypowego geja nie przypominam. Interesuję się informatyką - dokładniej: tworzeniem stron internetowych i grafiką oraz językami (polski, angielski... w przyszłości rosyjski; niemiecki ssie). Higiena - to, że każdy "normalny" facet powinien śmierdzieć gnojem to najgłupszy mit, jaki kiedykolwiek słyszałem. Jedyne rzeczy których używam to żel antybakteryjny, maść na pryszcze i dezodorant. Włosy myję codziennie, ale to dlatego, że teraz mam długie.
Nigdy się w nikim nie zakochałem, dziewczyny nie różnią się dla mnie od reszty świata niczym, poza krzyżykiem na kółeczku (mowa o znakach planet). Niby brzydki nie jestem (chociaż dla mnie mój wygląd pozostawia wiele do życzenia, jednak w miejscach o wiele mniej reprezentatywnych, niż w tych, w których jest git).
Mieszkam w małej mieścinie, w której każdy każdego zna, więc nie mam o kim porozmawiać. Z ojcem nie mieszkam, bo się z matką rozwiódł (z nim i tak bym o tym nie gadał, bo z nim na poważne tematy nie gadam). Poza tym mam wielu wrogów, więc jak by ktoś to rozgadał, to by było gruuubo - wolę nie ryzykować.
Moja mamusia jest zagożałą fanką Radia Maryja (ja jestem bardzo daleki od jej poglądów - nie pamiętam, kiedy ostatnio odwiedziłem jakiś kościół w ramach mszy), więc by wolała mnie (bądź siebie) zabić niż mieszkać z gejem pod jednym dachem (to by była przecież tragedia!... Wink ). Jeden braciszek jest niezdeklarowanym homofobem (nigdy do tego sie nie przyznał, ale skoro wykrzykuje hasła typu "pedałów do gazu" no to samo mówi przez siebie). Reszta rodzeństwa jest w porządku. Poza tym jedni z moich najlepszych kolegów, na zadane hipotetycznie pytanie "co byś zrobił/a, gdybym był gejem?" odpowiedziało, że chyba by się do mnie nie przyznawali, czego nie rozumiem, bo mi jest obojętne, z jakej orientacji ludźmi się zadaję.
Cała ta historia jest od lat przeze mnie skrupulatnie ukrywana. I mam nadzieję, że tak pozostanie. I jeszcze mam nadzieję, że jakoś mi z tym problemem pomożecie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 06 Sie, 2009 12:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za młody jesteś żeby stwierdzić czy jesteś gejem. W Twoim wieku zawzięcie myślałem o wielbłądach, i żadnym wielbłądofilem nie zostałem.

Wszystko się jeszcze okaże, jak podrośniesz : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kurz Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 92
PostWysłany: Czw 06 Sie, 2009 16:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakoś mnie to pocieszyło. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 06 Sie, 2009 17:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miało Cię to pocieszyć - Generalnie może to i oklepane, ale naprawdę takie stany skrajności w wieku dojrzewania są całkiem normalne. Wyobraź sobie jak dzieciaki muszą czuć się przerażone, kiedy zaczyna je podniecać własna matka : )

Z czasem Ci się wszystko unormuje*, wystarczy poczekać.


* Co znaczy unormuje? Znaczy, że bardziej ukierunkuje w którąś stronę, homoseksualizmu, czy heteroseksualizmu, ale chwilowe "wahania" kompletnie o niczym nie świadczą : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kurz Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 92
PostWysłany: Czw 06 Sie, 2009 21:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to się uspokoiłem...
Chociaż mam nadzieję okazać się hetero...

_________________
//
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 07 Sie, 2009 08:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Właśnie ten problem tez mam ale mam nadzieję że nie będę gejem^^

Ale jak ja to czytam to też nie widzę oznak że jesteś gejem ;P

A mam pytanie donośnie jak długo będzie trwało to "unormowanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 07 Sie, 2009 14:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo różnie, bo bardzo różnie ludzie dojrzewają. Ciężko powiedzieć, nie jestem seksuologiem, więc nie wiem jakie są najpóźniejsze przypadki końca dojrzewania, ale myślę ze do lat 18 wszystko powinno być jasne : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kurz Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 92
PostWysłany: Pią 07 Sie, 2009 20:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
Ale jak ja to czytam to też nie widzę oznak że jesteś gejem ;P

Podniecają mnie faceci, czy to nie jest oznaka bycia gejem?

_________________
//
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 08 Sie, 2009 17:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobra ja powiem tak bo nie chce mi sie rozwodzic, moj brat jest gejem, najblizsi przyjaciele to geje i w wieku 15 lat mozna sie okreslic. jezeli jestes gejem to cos zlego? dlaczego niby post shaunriego mialby cie pocieszac? shaunri a wielblady sa naprawde wielce trafione, podziwiam cie za macenie w glowach ludziom. widze ze kontakt z homoseksualistami masz taki jak ja z antysemitami - zaden. ale ok nie zaczynajmy bo ty wiesz wszystko najlepiej i oczywiscie nie ma czegos takiego jak homoseksualizm w wieku 15 lat, to hormony. sure, nawey nie bede zaczynala

i co za bdura ze gej = milion kosmetykow, makijaz i wyregulowane brwi? znam przegietych gejow ktorzy uzywaja podkladu ale znam tez takich ktorzy wygladaja bardziej mesko od heterykow. nie ma zasady. orientacja to orientacja, nie rzutuje na cechy fizyczne.

aha ps. shaunri uwaza ze homoseksualizm to choroba wiec moze nie sluchaj jego zlotych rad w tym wypadku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kurz Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 92
PostWysłany: Sob 08 Sie, 2009 22:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jezeli jestes gejem to cos zlego?

Jestem osobą tolerancyjną i dla mnie jak ktoś jest gejem oznacza tyle, że sobie jest i co mi do tego? Tylko, że ja siebie jako geja nie za bardzo widzę. :/
Tremere napisał/a:
aha ps. shaunri uwaza ze homoseksualizm to choroba wiec moze nie sluchaj jego zlotych rad w tym wypadku.

Niby gdzie to stwierdził?
Btw. Znów czuję się "dziwnie", dzięki Tremere. Może Shaunri nie wie nic, ale przynajmniej się uspokoiłem.


A teraz opiszę dramat jaki dzisiaj przeżyłem. Sad
Poszedłem sobie na zakupy do Netta. No i obsługiwał mnie przystojny kasjer. Ze sklepu wyszedłem spocony jakbym zrobił z 5 kółek na stadionie... Neutral
Nie wiedziałem nawet, ile zapłaciłem...
Jedyny mój komentarz na ten temat to: (ze zrezygnowaniem) O, [pani zarabiająca na ulicy]aaaaaa!....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 09 Sie, 2009 13:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kurz napisał/a:
Niby gdzie to stwierdził?

poczytaj stare tematy gdzie porownuje gejow do zoofili i twierdzi ze jest ZA NORMALNOSCIA. ;d

Kurz napisał/a:

A teraz opiszę dramat jaki dzisiaj przeżyłem. :(
Poszedłem sobie na zakupy do Netta. No i obsługiwał mnie przystojny kasjer. Ze sklepu wyszedłem spocony jakbym zrobił z 5 kółek na stadionie... :|
Nie wiedziałem nawet, ile zapłaciłem...
Jedyny mój komentarz na ten temat to: (ze zrezygnowaniem) O, [pani zarabiająca na ulicy]aaaaaa!....

oj tam dramat, ja mam takie dramaty codziennie =d
nie wiem no, ja ci powiem tak - jezeli zaczniesz wypierac sie orientacji i na sile bedziesz sobie wmawiac JESTEM HETERO JESTEM HETERO to tylko nabawisz sie problemow i bedziesz nieszczesliwy. pomysl dobrze nad tym bo nie musisz sie za szybko deklarowac jako hetero/gej/bi, jeszcze masz troche czasu - tylko blagam nigdy nie rob niczego wbrew sobie. pociag do mezczyzn jest dobry =d nawet lepszy niz do kobiet!
Kurz napisał/a:
Tylko, że ja siebie jako geja nie za bardzo widzę. :/

a ja nacjhetniej widzialabym siebie jako lesbijke, zycie byloby wtedy takie latwe, no ale coz moge zrobic. ;d orientacji sie nie wybiera.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kurz Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 92
PostWysłany: Nie 09 Sie, 2009 14:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czyli co mam na razie zrobić? Olać? Będzie trudno, bo mi to przeszkadza. Dość bardzo przeszkadza. Sad

_________________
//
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 09 Sie, 2009 14:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no poki co przyjmij ze ze podobaja ci sie faceci i zyj sobie jakby nigdy nic. nikt ci nie kaze stawac przed lustrem i krzyczec JESTEM GEJEM. jezeli kiedys spodobaja ci sie laski to ok, jezeli nie to tez ok.
w czym ci to przeszkadza? bo nie rozumiem ;d nie robisz ani sobie ani nikomu innemu krzywdy wiec nie powinienes sie zle z tym czuc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kurz Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 92
PostWysłany: Nie 09 Sie, 2009 15:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wiem. Ale facet mógłby minie wtedy nawet oszukać z wydawaniem reszty o kilkadziesiąt złotych a ja bym się w ogóle nie skapnął. Tutaj wchodzi w grę praktyczność - muszę się umieć skupić w każdej chwili, a nie tylko w takiej, w której nie ma nigdzie przystojnego faceta. Neutral

_________________
//
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 09 Sie, 2009 15:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

haha a myslisz ze jakbys zobaczyl w takiej samej sytuacji cycata blondi to byloby inaczej? biggrin jestesmy ludzmi. ja tez duuuuuzo razy prawie wpadlam pod samochod/weszlam w kogos/potknelam sie bo zapatrzylam sie w jakiegos faceta czy jego rozporek. to nautralne Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |