| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
konkursy
Autor Wiadomość
pluto Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1
PostWysłany: Wto 11 Mar, 2008 19:15   konkursy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moje hobby jest niecodzienne. Otóż gram w konkursach różnego rodzaju. Wysyłam kupony z pism, najczęściej gram w sieci. ostatnio brakuje mi koncepcji, podpowiedzcie coś. Zagrałem tydzień temu w nawijarce knorra, coś takiego mogłoby być, bo ciekawie i przyjemnie spędziłem czas, pozdrawiam
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sro 12 Mar, 2008 13:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez tak mialam.
nic dziwnego, masz potrzebe wygrywania, z czasem minie.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
kinja Płeć:Kobieta

Dołączyła: 17 Paź 2008
Posty: 2
PostWysłany: Pią 24 Paź, 2008 08:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tu jest fajny konkurs www.runhotel.pl, mozna wymieniac punktyna nocelgi w hotelach , ta gierka jestlatwa calkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gogolo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 6
PostWysłany: Sro 25 Mar, 2009 09:56   Konkurs punktowany. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nagrody za zbieranie punktów:

W letnim konkursie do wygrania aż

10 kamer cyfrowych
100 zestawów wybielających z paskami blend-a-med Whitestrips
200 singli Tatiany Okupnik (Maximum Luxe Edition).

http://www.3dwhite.pl/?clk=da9868adc84158a6f992b1ce7aadf8b9


Powodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5850688
Majolka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 15
PostWysłany: Wto 03 Lis, 2009 21:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tutaj http://www.opzs.pl/konkurs/o.konkursie.html jest też konkurs baaardzo ciekawy biggrin temat: Seks To Zdrowie
trzeba wysłać prace o wskazanej tematyce i czekać biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawel22222 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 1
PostWysłany: Sro 04 Lis, 2009 13:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ciekawy konkurs odbywa się właśnie na forum Konnichiwa - http://www.forum.konnichiwa.pl/viewtopic.php?f=36&t=1712 Do wygrania kurs nauki języka japońskiego.

_________________
Prowadzę prof na FB - http://www.facebook.com/business/dashboard/#/pages/amazonkapl/90856294398
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Majolka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 15
PostWysłany: Pią 18 Gru, 2009 22:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Polecam Konkurs dla Troskliwych Mam biggrin


[ Dodano: Sob 27 Lut, 2010 15:02 ]
Donoszę o kolejnym konkursie o którym dowiedziałam się przy okazji zakupu kosmetyków do włosów biggrin
szczegóły konkursu znajdziecie na stronie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miszka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 05 Mar 2010
Posty: 2
PostWysłany: Czw 17 Cze, 2010 12:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Watek już troszke przedawniony, ale może nadal Was interesują konkursy, akurat TUTAJ są konkursy dla mam:)

_________________
Ciąża poród
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Majolka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 15
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2010 12:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ja też donoszę o konkursie ze słodkim misiem Sago do wygrania. W opakowaniach herbaty czarnej i early grey są też te znane nam chyba wszystkim malutkie misie sagi :F
Polecam też stronę konkursową ze względu na treści. na samym dole jest zakładka, w której można znaleźć super porady na udane przyjęcie urodzinowe. Przepisy na torty i smakołyki. a także pomysły na zabawy urodzinowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Konwalijka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2010
Posty: 9
PostWysłany: Pon 25 Kwi, 2011 12:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to ja znalazłam konkurs dove na wp.pl
http://pieknoirelaks.wp.pl/konkurs.html
w którym należy opisać jaka zmianę można dokonać w ciągu 7 dni oraz udokumentować ją zdjęciem Smile

[ Dodano: Sro 28 Wrz, 2011 08:52 ]
a teraz Itaka uaktywniła się konkursowo i do wygrania są wycieczki, o których szczegóły w gazecie SHOW i nowym Voyage.

[ Dodano: Czw 04 Paź, 2012 16:15 ]
Donoszę o konkursie w którym należy podać zdrowy przepis i zrobić zdjęcie posiłkowi przygotowanemu dla dziecka. Polski Lek zasponsorował nagrodę w postaci bonu za który można kupić zabawki czy ubranka. Tu odnośnik do linku z regulaminem. http://wrolimamy.pl/2012/10/03/konkurs-zdrowy-kasek/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gogolo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 6
PostWysłany: Wto 29 Gru, 2015 17:08   Ankiety dodatkowa kasa (sprawdzone ) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do udziału w różnego typu ankietach badaniach, ocenach projektów reklam, testach produktów. Udział w każdym badaniu oznacza zdobywanie punktów, które można zamieniać na nagrody rzeczowe lub gotówkę. Wypełniaj ankiety polecaj znajomym.

>>>Tu link<<<

[ Dodano: Wto 29 Gru, 2015 16:13 ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5850688
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |