| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
ZHR czy ZHP

Należysz do ZHR, ZHP czy zuchów?
ZHP
50%
 50%  [ 22 ]
ZHR
13%
 13%  [ 6 ]
nie należe do harcerstwa
22%
 22%  [ 10 ]
Zuchy (ZHP)
13%
 13%  [ 6 ]
Zuchy (ZHR)
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 44

Autor Wiadomość
Kalahari


Dołączył: 21 Sie 2003
Posty: 21
PostWysłany: Pią 29 Sie, 2003 12:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Vardamerethiel napisał/a:
... Pamiętam obóz 3 lata temu byłyśmy wtedy w Pogorzelicy jako jedyna drużyna z ZHR'u z całym Hufcem ZHP i było cudownie... czułam sie tak jakby to był mój hufiec... ci ludzie byli wspoaniali... tam nie było czegoś takiego jak związek... wszyscy byliśmy braćmi... i tak powinno byc zawsze... harcerz to harcerz...


Rzeczywiście to był super, pamietny obóz, ale ja pamietam jeszcze jedno z niego. Na poczatku wielu z nich patrzyło na nas ciutke "krzywo" (z kucharką na czele Smile i dopiero po kilku dniach można powiedzieć "zaakceptowali nas" i wtedy dopiero czuc było klimat harcerstwa, braterstwa biggrin.
Każdą różnice da się zniwelować ale potrzeba oby dwóch stron żeby to sie udało.Mysle że 3 lata temu na tym obozie pierwszy raz pomyslałam że wiele rzeczy nie wiem o ZHP i wiele z tego co mówią jest bujdą. Trzeba poznac harcerzy z innego związku a nie wierzyć we wszystko co sie o nich mówi. Zarówno ZHP jak i ZHR.

CZUWAJ!

_________________
"...Zdrowy rozsądek to zbiór uprzedzeń nabytych do osiemnastego roku życia..." - Albert Einstain
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 15:51   

Ale i ak nas trochę inaczej traktowano, bo ZHR. A kucharka chyba nadal niezbyt nas akceptuje.
Powrót do góry
motylek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Paź 2003
Posty: 39
PostWysłany: Czw 09 Paź, 2003 10:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja jestem w zhp i się z tego ciesze.pozdrowienia dla wszystkich harcerzy

_________________
jak chcecie pogadac to walcie drzwiami i oknami na moje gg 1949624
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1949624
Gość
PostWysłany: Sro 14 Kwi, 2004 11:19   

Ja tam jestem w ZHP i jest to świetna organizacja :-D
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 25 Cze, 2004 16:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jestem z ZHP. Właściwie nie wiem, po co ten cały podział...Zgadzam się z Wami- Harcerz to Harcerz nie ważne czy z ZHP czy ZHR Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pią 02 Lip, 2004 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ZHP . W ZHR nie moglbym byc bo nie cierpie nazucania wiary i tak dalej. Bleee ochydne .
A tam sie kreca ludzie typu mlodziezy wszechpolskiej ( giertych jugen Smile ) . Oczywiscie pewnie jest ich malo ale dla tego tam nie chce nalezec ;P

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 03 Lip, 2004 14:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jestem w ZHP Smile . A większość ludzi uważa że ZHR są lepsi bo jadą do Papierza i mają radoche Evil or Very Mad

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
Gracja_14 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 4
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 22 Paź, 2004 20:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jestem harcerką ZHP i nie chciałabym należeć do ZHR.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 23:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A możecie mi napisać od czego jest skkrót ZHR? Związek...Harcerzy..........? Bo ZHP to Związek Harcerzy Polskich. Z ZHR jeszcze się nie spotkałam...i chyba właśnie dlatego pewnie nie chciałabym do nich należeć.........ale tak w ogóle to harcerze powinni być jedni i tyle Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Sro 03 Lis, 2004 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chesterka napisał/a:
A możecie mi napisać od czego jest skkrót ZHR? Związek...Harcerzy..........? Bo ZHP to Związek Harcerzy Polskich. Z ZHR jeszcze się nie spotkałam...i chyba właśnie dlatego pewnie nie chciałabym do nich należeć.........ale tak w ogóle to harcerze powinni być jedni i tyle Razz


tak, oczywiście, ze mozemy. Tylko na początek drobne sprostowanie: ZHP to Związek Harcerstwa Polskiego, a nie, jak napisałaś "Związek Harcerzy Polskich". A ZHR (do którego tak na marginesie należę) to Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej...
Pozdrawiam.

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Czw 04 Lis, 2004 17:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I jeszcze pytanko: są między nimi jakieś różnice w umundurowaniu, zachowaniu, musztrze itp?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Czw 04 Lis, 2004 18:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chesterka napisał/a:
I jeszcze pytanko: są między nimi jakieś różnice w umundurowaniu, zachowaniu, musztrze itp?

Są, oczywiście. ZHR z zasady nosi ciemne mundury (choć niektórzy chodzą w mundurach ZHP), w musztrze nie ma chyba jakiś znaczących różnic, ale np. mamy inny 1. pkt Prawa, troche inne zasady ogolne związku, ale w to nie będe się zagłebiać. A zachowanie? Myśle, ze to akurat jest charakterystyczne dla konkretnych drużyn. A! Zapomniałabym. Istaniej przekonanie, ze ZHR jest bardziej katolicki, a ZHP - ateistyczny. Może cos w tym jest, ale znam całe mnóstwo osób, które są w ZHR i są niewierzące.

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pią 05 Lis, 2004 12:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja należę do ZHPi jestem niewierząca Wink Dzięki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 10:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja w niczym nie jestem i nie chce być bo u nas w szkole jest ZHP i jest tam mój okropny kolega Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 14:40   

Ja nie należe do harcerstwa:( mam za dużo i tak zajec w muzycznej skzole... a tak to polecam ZHR ... ZHP jest duze .. moja siostra ma swietne przezycia w ZHR i polecam wszystkim!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |