| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
PRZESZKODA ŻYCIOWA
Autor Wiadomość
ZROZPACZONY
Gość
PostWysłany: Pią 25 Lip, 2003 21:15   PRZESZKODA ŻYCIOWA

Na forum oddaje głos poraz pierwszy.Mam 14 lat i pewien problem, o którym było tu chyba już mówione.Moją wielką przeszkodą prwie we wszystim są moje duże piersi.Gdzieś od roku są one bardzo duże-szczególnie sutki , niestety nie wiem dlaczego i z jakiego powodu.Bardzo się tego wstydze.Próbowałem już chyba wszystkiego(kremy itp.),a nawet kiedyś bardzo się zdenerwowałem i zakleiłem je taśmą klejącą.Jest to dla mnie wielka przeszkoda w tym okresie, tymbardziej że są wakacje-słońce plaża-trzeba się opalać.Tylko jak? Nigdy w życiu bym się nie rozebrał.NA basen też iść nie moge bo jak NIGDY ich nikomu nie pokarze! kiedy chodze w koszulkach z krótkim rękawem wtedy mi bardzo odstają-chodze tylkow koszulach ,bo mają kieszonki które troche zasłaniają te cycki. musze się cały czas garbić żeby mi mniej odstawały. Jezu a jak ja pójdę do szkoły,jak będę przebierał się na w-fie. Kiedyś nawet podglądałem czy ktoś takich też nie ma, ale nic z tego!Wyglądam jak jakaś dojrzewająca dziewczynka, bo takie właśnie piersi mają dojrzewające dziewczynki.POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!.acha chciałem też dodać że gruby nie jestem wcale.BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ Z GÓRY ZA ODP!!!!!!!!!!!!!!!
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JA JUŻ NIE MOGĘ Z TYM ŻYĆ.MUSI BYĆ SPOSÓB ŻEBY TO ZLIKWIDOWAĆ , BO SIE POWIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI!
Przejdź na dół
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 27 Lip, 2003 12:30   piersi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiele chłopakow w okresie dojrzewania ma takie problemy jak ty...otóz powiekszają im sie sutki a nawet nieraz troche piersi. Nie ma na to lekarstwa. Poprostu same kiedyś znikna. Nie martw sie tym zbytnio. Jeesli chceż zeby ich nie było tak bardzo widać to zakładaj luźne bluski a co najważniejsze z naturalnych tkanin żeby nie"gryzły" gdyz sutki z trakcie rozwoju są bardzo wrażliwe. U nas w klasie też jeden chłopak ma taki problem i wcale sie tym nie przejmuje. Jesli jestes strasznie zrozpaczony i nie potrafisz sobie z tym poradzic pogadaj z ojcem lub matką. Możesz iśc do psychologa albo do lekarza wtedy przynajmniej się uspokoisz gdy ci powie żeto nic groźnego. Pozdrawiam!
p.s połax po forum juz poruszaliśmy te tematy.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Pama


Dołączył: 02 Sie 2003
Posty: 6
PostWysłany: Sro 06 Sie, 2003 11:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

biggrin biggrin uśmiechnij się biggrin biggrin to nic takigo biggrin wiele chłopaków ma ten problem , który nie jest problemem to , że masz łaną umięśnioną sylwetkę inni chłopcy powińni ci zazdroscić Exclamation biggrin biggrin Exclamation biggrin

_________________
chomiki są the best
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Party Boy

Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 6
PostWysłany: Sro 06 Sie, 2003 17:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

może troche niekonwencjonalna porada- ale zacznij uprawiać ćwiczenia fizyczne mające na celu zwiększenie mięśni piersiowych, być może i nie zmiejszą się, ale piersi ci się powiększą i będzie to zupełnie inaczej wyglądać

_________________
wal rychu byle bez krzyków
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Pon 18 Sie, 2003 09:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pama....zazdrościć dużych pierśi? chyba tylko dziewczyny

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pon 18 Sie, 2003 09:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie buj zaby w tym wieku to normalka tez tak mialem denerwowalo mnie to i kiedys zapytalem znajmej lekarki co jest grane powiedziala mi ze wszystko w porzadku i ze to normalne w tym wieku kiedy hlopcy dojrzewaja Laughing no wiec niemartw sie tym chodz na basen na plaze i ciesz sie wakacjami bo jeszcze 2 tygodnie zostalo Crying or Very sad

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

takie piersi to normalka. jeszcze w zeszłem roku wstydziłem się pokazać gdziekolwiek na plaży bez koszulki, a w tym roku wszystko wróciło do normy

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |