| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
moda
Autor Wiadomość
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Czw 21 Sie, 2003 19:14   moda Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w moim mieście jest wielu ludzi, których naprawde rajcuje techno, hip-hop, rap itp. ja prawde mówiąć nie jestem fanem tej muzyki. nic nie mam do ludzi, którzy suchają tą muzykę, ale ci ludzie nie rozumieją jak można słuchać innej muzyki niż oni. są pod tym względem nie tolerancyjni. ja wole bardziej spokojną muzykę (zwłaszcza polską). czasem słyszę niejednoznaczne śmiech i komentarze kiedy inni dowiedzą się jaką muzykę słucham.

wypowiedzcie sią co myślicie na temat narzucanych trendów

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Czw 21 Sie, 2003 19:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem takie narzucanie trendów jest idiotyczne. Ja osobiście słucham hip-hopu, ale nie uważam osób, które słuchają inną muzykę za jakiś gorszych. Nie przejmujcie się głupimi docinkami, ze strony innych bądźcie tacy jacy jesteście!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Weronika
Gość
PostWysłany: Czw 21 Sie, 2003 19:29   

Muśle że ten Temat powinien sie znaleść w Muzyka,Kultura, TV
Powrót do góry
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Czw 21 Sie, 2003 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

weronika w okresie dojrzewania kształtują się nasze charaktery, więc to w tym dziale powinno się znaleść

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 22 Sie, 2003 14:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

banan - idąc tym tokiem myślenia, to w Dojrzewaniu wszystko powinno się znaleźć.
Ale ja, znany ze swojej paskudnej manii wycinania i przenoszenia listów, oczywiscie przenoszę do mody Smile

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Pią 22 Sie, 2003 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

do dega
deg do tej pory bardzo cię lubiłem,a le gdy przeniosłeś mój post straciłeś swoje wysokie notowania. nie miałem tylko na myśli muzyki, ale narzucania wszystkich swoich myśli przez innych

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 09:22   muzyka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA uważam ze kazdy ma inne gudsta i kazdy ma prawo słuchac innej muzyki...ja szczeze mówiąc lubie prawie każda muzykę...nie mam ulubionego gatunku...np. z hip-hopu podobaja mi sie tylko niektore piosenki tak samo z rapu popu jazzu techno itp itddd z kazdego po trochu ;] moze i to dziwne ale tak mam dlatego rozumiem ludzi którzy słuchają innej muzyki i nie potepiam ich. Po to sa rozne rodzaje muzy zeby kazdy znalazl coz dla siebie czyz nie?
p.s banan nie przesadzaj!!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 09:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy muzyka ma cos wspulnego z wygladem???

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |