| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Książki
Autor Wiadomość
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 17:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MI sie wydaje, ze ludzie nie czytają ksiażek, bo mają inne lepsze zajęcia. Ja nie czytam duzo, ale staram sie trochę poczytac. Czasami to sie przydaje.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Wto 21 Gru, 2004 21:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co przeczytalem w tym roku [pomijajac syfiaste lektury]

M. Bułhakow "Mistrz i Malgorzata"
J. Heller "Paragraf 22"
K. Vonnegut Jr "Kocia Kołyska"
J. Hasek "Przygody dobrego Wojaka Szwejka"
G.G. Marquez "Sto lat samotności"
J. Nichols "Fasolowa Wojna", "Magiczna Podróż" i "Nirvana Blues"
nie-pamietam-autora "Oskar i Pani Roza"

postanawiam sie poprawic i wiecej czytac, a lista ksiąg, książek i książeczek do przeczytania wydaje sie byc nieskonczenie długa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nika Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 60
PostWysłany: Pią 18 Mar, 2005 14:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bardz lubię czytać. W moim domu wogóle dużo się czyta książek może dlatego ja też tak lubię je czytać. Wydaje mi się że ludzie mało czytają ponieważ wolą pooglądać TV lub pograć na komputerze.Natomiast dużo dorosłych nie ma poprostu czasu- są zapracowani.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9555467
panna_nikt Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 52
PostWysłany: Sro 08 Cze, 2005 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Faktycznie. Mało rozruszaliście ten temat. Mało moli książkowych! ^^
Ja miesięcznie czytam ok. 8-10 książek [zależy od ilości wolnego czasu]. Dla moich znajomych ze szkoły czytanie to strata czasu, poje*aństwo i wogóle rzecz strasznie hańbiąca...

Swoją drogą: Nie czytałam całego tematu ale: Czytał kto "wojnę polsko-ruską pod flagą biało czerwoną" Masłowskiej? Jeśli tak to chciałabym poznać zdanie na temat tego dzieła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4735216
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 15:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moja opinia? Przereklamowana grafomania. Z ostatnich moich odkryc literackich: Sartre

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 17:23   

Z twoją opinią o Masłowskiej się zgodzę; mnie jednak do Sartre'a jakoś nie ciągnie (choć był podobno dobrym pisarzem, to jednak miernym filozofem). Wszystkim "nieco starszym" jednak jestem gotów polecić Jasieńskiego, Majakowskiego, Jesienina i Broniewskiego.
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 17:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja teraz czytam "Pandore" Anne Rice.. wczesniej czytalam "Ciekawe czasy" Terry'ego Pratchetta =]
Pandora to wspaniala ksiazka, ktora serdecznie polecam fanom historii, starożytności.. opowiada o Rzymiance, która żyła kilkadziesiąt lat przed narodzeniem Chrystusa.. wciąga!

A ostatnio słyszałam o książce "Kot Leonarda". Ponoć wspaniała. Jest w niej opisane nwoe spojrzenie na obraz Leonarda da Vinci - Ostatnia wieczerza... np. jest tma napisane, ze koło Chrystusa siedzi kobieta, a gdzieś na obrazie jest ukryty sztylet.. będzie trzeba przeczytać!

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panna_nikt Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 52
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"Kod Leonarda". Próbowałam czytać. Doszłam do połowy, stwierdziłam, że mnie to nie bierze. Stek bzdur napisanych językiem nieprzyswajalnym dla mnie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4735216
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sory, literowka w "kodzie" =P to chyba zalezy, jednym sie podoba to, drugim co innego.. pewnie nei trafilo w twoj gust

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panna_nikt Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 52
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 20:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niemniej polecam przeczytać, zawsze warto zmierzyć się z nowościami i bestsellerami. : ) Nawet jeśli się ma polec jak ja... ;p

Jeśli lubisz bardzo zakręcone zagadki, tajemnice z przeszłości, morderstwa, pościgi i zwroty akcji to "Kod..." może Ci się spodobać.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4735216
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 22:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Teraz ludzie juz w ogóle przestaną czytać ksiązki bo coraz więcej ksiązek, które są czytane przez lektorów jest wydawanych na płytach.

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 23:14   

polecam świetną ksi8ążke która sie czyta bardzo przyjemnie i wyjątkowo szybko pochłania...chociazby ze względu na przyjemny w odbiorze język oraz genialną fabułe...może nie intrygancką ale jedna z tych mistrzowskich gdzie nie może sie doczekać spotkania i konfrontacji tytanicznych charakterów nadmienionych w trylogii

polecam interesantom fantasy"Achaje" Andrzeja Ziemiańskiego
Powrót do góry
panna_nikt Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 52
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 14:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej, a trzecia Achaja jest równie genialna co dwie pierwsze? Bo czytałam właśnie 2 tomy i nie wiem czy się brać za trzeci... Słyszałam, że gorszy jest a ja nie chcę sobie psuć dobrego zdania o Ziemiańskim...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4735216
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 15:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak juz o fantastyce - 'sluga bozy', 'mlot na czarownice' i bodajze 'miecz aniolow' jacka piekary. Rewelacyjne ksiazki, czytalem praktycznie jednym tchem.

Otwieracz - faktycznie, filozof z niego taki byl jak z koziej rzyci waltornia, ale warsztat pisarski przedni, i przynajmniej 'slowa' czytalo mi sie dobrze.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 17:05   

Kiedyś czytałam głupie ksiązki dla nastolatek, ale... stwierdziłam, że to nie dla mnie. Ludzie w moim wieku zachowywali się jak 10-latkowie, a chociaż o rok starsi jak 20-latkowie. Wyjątkiem jest "Ćpun" Melvina Burgesa. A na co dzień lubię czytać ksiązki Kinga.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |