| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Książki
Autor Wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 08:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dla mnie jakoś styl Kinga nie przypadł do gustu, chociaż przeczytałam dwie jego książki.. na więcej jakoś nie mam ochoty.
przypomniala mi się teraz książka "Ember" Marka Cantera. bardzo dobra ksiazka, ciekawa i oryginalna. Jej opis znajdujacy sie na tylnej okaldce ksiazki:
Cytat:
Doktor Yute Nahadeh okdrywa na Alasce doskonale zachowane ciało ciężarnej kobiety neandertalskiej sprzed dwudziestu tysięcy lat. Naukowiec wszczepia zarodek młodej Indiance. Na świat przychodzi Ember, dziewczynka przejawiająca zdumiewające cechy fizyczne i psychiczne. Kiedy po latach zaczyna dochodzić prawdy o swoim pochodzeniu, okazuje się, że jest to śmiertelnie niebezpieczne zadanie...

Oprócz tego godne przeczytania są książki "Reaper" czy "Wirus" Bena Mezriacha.

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 10:54   

no ja bym oszalał czytając dwie i nie czytając trzeciej...
jednakże można sie przyczepić do zakończenia...jakby mu sie nie chciało pisać czwartej książki...albo był zmusznoy kontraktem oddać trylogiie w danym czasie...ale sama ksiazka jest świetna
Powrót do góry
DeadCorpses Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Maj 2004
Posty: 124
PostWysłany: Nie 12 Cze, 2005 21:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moje ostatnie tytuły:
- Eric Schmitt 'Oskar i pani Róża', 'Pan Ibrahim i kwiaty Koranu'
- Aglaja Veteranyi[czy jakkolwiek by to się pisało] 'Dlaczego dziecko gotuje się w mamałydze' (nc)
- P. Coelho 'Nad brzegiem rzeki Piedry...'
- Ruben Gallego 'Białe na czarnym'

i z tego ostatnią pozycje można jako tako polecić, bo reszta jest, hmm, specyficzna, do odbioru tylko dla jakichś wyczulonych ludzi. ale generalnie nic szczególnego

i oddzielnie 'Piramidy' Prachetta, co można z czystym sercem polecić

_________________
śniłem, że gwałciłem kobietę bez nóg
była taka piękna i zimna jak lód
jej oczy głęboko wpatrzone we mgłe
tak bardzo ją kocham, tak bardzo ją chce

-- Book of the Dead
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5543682
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 13 Cze, 2005 12:16   

Ja teraz katuję się książkami o Iranie/Persji, żeby na studia się dostać.
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Wto 14 Cze, 2005 22:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja etraz czytam "Równoumagicznienie" Pratchetta biggrin no podoba mi sie, bo kobeita tam zostaje magiem, wbrew wszelkim zasadom:>

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hitsugaya Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 12
PostWysłany: Pią 30 Gru, 2005 15:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Taak... książki fantasty są najlepsze Wink moje ulubione przedstawiają się tak:
Harry Potter
Eragon
Najstarszy
Smoczy Jeździec
Wojny Duszków
Purpurowy Cesarz...

To chyba tyle, ale uuwieeelbiam pisać książki Wink Mr. Green

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8653942
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 30 Gru, 2005 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hitsugaya - Osobiście polecam Achaję - Autorstwa o ile pamiętam Ziemiańskiego (Polski pisarz). Dużo tutaj daje narodowość autora,ponieważ język którym napisana jest książka każdemu Polakowi powinien przypasować. Poza tym moim zdaniem jedna z lepszych książek fantasy.

PS: HP jest uznawany za książkę fantasy a nie przygodową?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hitsugaya Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 12
PostWysłany: Sob 31 Gru, 2005 10:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziękuję! Na pewno skorzystam Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8653942
Tana14 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Sob 14 Sty, 2006 10:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nienawidzę czytać książek Smile Ale są takie które się czyta jednym tchem Smile Jedną z nich też była „Ania z Zielonego Wzgórza” a naprawdę się przekonałam jak mogę szybko czytać książkę czytając oczywiście Harryego Pottera. I od tej pory parę razy już czytałam te książki biggrin Mój rekord jest to przeczytanie pierwszej części w trzy dni. Gdy pierwszy raz czytałam całą serię moja siostra powiedziała że chyba jestem chora bo nigdy tak nie czytałam żadnej ksiązki Smile I z upragnieniem czekam na Szóstą cześć Smile I mam newsa co do tej części . I mogę się z wami podzielić Smile jeśli nie czytaliście któregoś z wydań „Nowego Dnia” to gdy przeczytałam jeden z wydań dowiedziałam się że :
Nowa część tej ksiązki w miękkiej okładce będzie kosztować 39 zł co do ostatniej części trochę mało Wink aż mnie zaszokowało Smile

_________________
Ach, co za oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia! <:3)~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6684266
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 14 Sty, 2006 12:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tana14 - Poczytaj coś wybitniejszego, to się przekonasz, że ksiązki mogą coś ze sobą nieść. HP jakoś mnie nie wciągnęło - Owszem, przeczytałem, ale szczerze to nic z tego nie pamiętam, nawet nazw nie kojarzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Sob 14 Sty, 2006 12:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię czytać książek, ale zdarzyły się takie, które mnie wciągnęły. Są to: "Pamiętnik narkomanki", "W dolinie Klonowego Liścia" i seria książek "Opowieści rodu Otori".
Harrego Pottera to jakoś nawet nie miałam ochoty przeczytać. Mogę czytać książki z odrobiną fantastyki, ale bez przesady, takie bajki to nie dla mnie Wink

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
freyQa Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Lis 2005
Posty: 16
PostWysłany: Sob 14 Sty, 2006 13:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja własnie jestem na drugiej części "Ala Makota" .Bardzo fajna książka Smile.Do tego polecam "Matylde" , "Mała księżniczke" .Osobiście lubie ksiazki "nastolatkowe" i takie prawdziwe z życia wzięte...Nie nawidze róznych fantastyk ani Harrych Potterów ;D Poprostu..Próbowałam przeczytać na siłe jeden tom , doszłam do połowy i już dalej nie mogłam .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 14 Sty, 2006 14:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Polecam Małego Księcia - Takie... Z życia wzięte.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sob 14 Sty, 2006 17:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wlasnie mam Małego Księcia jako lekture.... Hmm niektóre fragmenty są madre...Warte przeczytania;)

Hmm ja lubie ksiązki biograficzne, szczegolnie o muzykach;) o.

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tana14 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Sob 14 Sty, 2006 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mnie tam bardzo wciągła ta ksiązkaHarry POtter . mówcie co hcecie (ale uwielbiam je )A filmy to oglądałam z dziesiątki razy (oprucz czary ognia) Ta Rowling ma fantazję Smile

_________________
Ach, co za oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia! <:3)~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6684266
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |