| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Książki
Autor Wiadomość
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Pią 22 Sie, 2003 13:23   Książki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jednym z moich sposobów spedzania wolnego czasu jest czyanie ksiązek... Uwielbiam to. Datego mam do was pytanie: Dlaczego tak mało ludzi ostatnio czyta ksiązki, same statystyki mówia za siebie... ? Ja osobiście tego nie rozumiem. Czekam na odpowiedzi...
Confused

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Pią 22 Sie, 2003 13:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też lubię czytać książki. Ale oczywiście ciekawe, np.:Tajemniczy Ogród lub Tomek Sawyer , a nie jakies Tomek w krainie kangurów, błeee Wink

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Pią 22 Sie, 2003 14:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O boże!!! Tomek w krainie kangórów był BEZNADZIJNY!!!!!!!. Tjemniczy ogród nawet mi sie podobał, a Tomka nie czytałam... ja najbardziej lubie ksiązki sience fictin i fantasy... Smile

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sro 27 Sie, 2003 14:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dużo jest winy rodziców. Mało czytają gdy dzieci są jeszcze małe. Wolą włączyć bajkę na CD niż poczytać dziecku. Na początku gdy zaczęłam robić bajki na stronie to młodsze dzieci mnie pytały czy tych bajki będzie można słuchać. Były rozczarowane gdy mówiłam, że trzeba je czytać. Poza tym książki są drogie. Biblioteki są biedne i jest mało książek. Wszystko do kupy i jest jak jest Sad

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Sro 27 Sie, 2003 17:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z ToJą kazdy idzie na latwizne, nikomu niechce sie czytac kazdy woli wlaczyc telewizor obejrzec film itd.

Ja ksiazek nie czytam ale mam zamiar przeczytac ta ToJi, Weroniki i inych autorow ta ksiazka mnie zaciekawila i niemoge sie doczekac jej wydania.

P.S : ToJa powiadom mnie jak juz bedzie wszystko gotowe Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Pią 29 Sie, 2003 14:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bo ludzie sa głupsi.Ja ostatnio czytałam Pollyannę i mówię wam fantastyczna książka Razz Aha i czytalam ksiazke Harry Potter i bardzo mi sie podobała

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Pią 29 Sie, 2003 14:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ToJa napisał/a:
Myślę, że dużo jest winy rodziców. Mało czytają gdy dzieci są jeszcze małe. Wolą włączyć bajkę na CD niż poczytać dziecku. Na początku gdy zaczęłam robić bajki na stronie to młodsze dzieci mnie pytały czy tych bajki będzie można słuchać. Były rozczarowane gdy mówiłam, że trzeba je czytać. Poza tym książki są drogie. Biblioteki są biedne i jest mało książek. Wszystko do kupy i jest jak jest Sad
Bardzo mądrze zrobiłaś ToJa.Dzieci są rozczarowane to niech się nauczą czytać prawda?

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 14:54   

Podobna dyskusja, chć tego dyskusją nie można nazwać, bo nikt nie chce dyskutować Wink miała się toczyć na forum o książkach.
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też uwieeeelbiam czytać książki ! A jak mnie książka nudzi, to nie czytam ją do końca (chyba, że to lektura Smile )...

A może ktoś by mi jakąś fajną polecił ?!? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vardamerethiel


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 19
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2003 15:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie wyobrażam sobie życia bez książek... dlatego statystyki mnie dziwią i przerażają...

_________________
"...Raź mnie stalą... Szarp kłem i pazurem...
Gdy polegnę zrodzi się nowa legenda...
Za którą pójdą następne pokolenia..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2003 21:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I pomyśleć, że tyle osób nie docenia piękna ksiązek ...

To smutne Sad...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2003 21:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nam pani od polaka kazała już na 1 października zrobić recenzję książki i ja przeczytać, mi sie trafił "Biały Kieł" jak narazie mi się podoba, a druga książkę kazała nam przeczytać na 30 października.Więc w mojej szkole nawet pilnują żebyśmy czytali.

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 10 Wrz, 2003 16:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA też uwielbiam czytać ksiązki...podobało mi się:
"Znak"
"Ten obcy"
"Ania z zielonego wzgórza"
"Harry Potter"
"Niespokojne godziny"
"Wilekie zasługi"
itp.....

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Sro 10 Wrz, 2003 19:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja teraz mam lekture "Ten obcy" i podobno jest bardzo fajne, musze ją szybko wypozyczyć, bo mam mało czasu na przeczytanie! Very Happy

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Villemo
Junior
Junior


Dołączył: 16 Sie 2003
Posty: 80
PostWysłany: Sob 13 Gru, 2003 22:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja UWIELBIAM czytać, zwłaszcza science fiction i fantasy. Nie mam prooblemu ze znajdowaniem fajnych książek, bo dużo się czyta w moim domu, a jeszcze to tego mój brat pożycza od znajomych dużo świetnych książek. Są za drogie? Ja kupuję dwie gazety wypchane wprost opowiadaniami: "Science Fiction" i "Nową Fantastykę". Kosztuje mnie to ok. 15 zł tygodniowo, ale do tego jeszcze mam recenzje książek i filmów oraz publicystykę. Polecam gorąco!

_________________
Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę.

HEZJOD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 9 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |