| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Książki
Autor Wiadomość
sylvia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Cze 2005
Posty: 72
PostWysłany: Sob 14 Sty, 2006 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio zaczełam czytać ksiązki Meg Cabot [Pamiętniki Księżniczki,Dziewczyna Ameryki..], kiedyś nie lubiłam czytać książek ale gdy zaczełam czytać te ksiązki to potrafie 200 na jednym tchu przeczytać Wink

_________________
"Lepiej nie mówić nic, niz mówić o niczym."
"Nie wystarczy urodzić się człowiekem, trzeba nim jescze być."
"Wszyscy chcą zmieniać świat, ale nikt nie chce zmienić siebie."
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8700737
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 14 Sty, 2006 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tana14 - Miałaś pisać w wordzie ; )

sylvia - 200 stron? Książek? Jak stron to żaden wyczyn, w tym wieku, bla bla bla możnaby spokojnie więcej czytać ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sylvia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Cze 2005
Posty: 72
PostWysłany: Sob 14 Sty, 2006 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem że nie jest to żaden wyczyn, ale kiedyś wogóle nie czytałam więc 200 to dla mnie wystarczająco dużo Wink

_________________
"Lepiej nie mówić nic, niz mówić o niczym."
"Nie wystarczy urodzić się człowiekem, trzeba nim jescze być."
"Wszyscy chcą zmieniać świat, ale nikt nie chce zmienić siebie."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8700737
~_Mała-Wredna_~ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 14 Sty 2006
Posty: 22
PostWysłany: Sob 14 Sty, 2006 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tez lubie Meg Cabot...
Moje ulubione ksiazki to "Idol Nastolatek' i bardzo to polecam, chociaz koniec jest bardzo zaskakujacy Razz (chociaz jak kto woli)
podobała mi sie tez ksiazka "Przepowiednia Dżokera" Josteina Gaardera, pełna głebokich przemyslen i dosc filozoficzna...tak samo zreszta jak i "Swiat Zofii"...no ale co ja sie tu bede rozpisywac, przeczytajcie sami a sie dowiecie Razz

p.s.sylvia mi polecila to forum... a wiec witam wszystkich Smile :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3917059
Tana14 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Nie 15 Sty, 2006 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Tana14 - Miałaś pisać w wordzie ; )

Sorry Laughing

_________________
Ach, co za oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia! <:3)~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6684266
choredusze Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Lis 2005
Posty: 150
PostWysłany: Nie 15 Sty, 2006 17:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja czytam głównie książki Terry'ego Pratchetta.. cykl "Kroniki wampirów" Anne Rice tez czytuje:) z reszta "Swiat dysku" Pratchetta i ksiazki o wampirach Anny Rice juz prawie wszystkie przeczytalam. lubie tez tez ksiazki sensacyjnie, np. Bena Mezricha.

_________________
Możesz być gdziekolwiek, kiedy twoje życie nagle się zaczyna... kiedy otwiera się przed tobą przyszłość. Na początku możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy... ale to się już stało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1744817
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Czw 26 Sty, 2006 11:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Paulo Coelho
Johnatan Carroll
Jostein Gaarder
Umberto eco
to ta przede wszystkim:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Martula Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sty 2005
Posty: 185
PostWysłany: Czw 26 Sty, 2006 12:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam książki Smile
Ostatnio wziełam się za czytanie książki ,,Weronika postanawia umrzeć"-Paulo Coelho
Bardzo wciągająca.Mam ją od koleżanki która przesłała mi ją z neta Wink Mogę przesłać Smile Ostrzegam długie Wink biggrin
No i lubię Pamiętniki Smile np. ,,Pamiętnik Jedynaczki", ,,Pamiętnik Księżniczki 2"
,,Harry Potter" ,,W pustyni i w puszczy"-Szczególnie poruszyła mną ta książka Wink

_________________
Avek by Me biggrin Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1804987
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 26 Sty, 2006 14:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Martula - Taaaak... Jeśli pamiętam dobrze to "W pustyni i w puszczy" tak mnie poruszyła... Że aż zasnąłem - Wspaniała książka, jednak tylko dla naprawdę zdesperowanych... : /
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
impresja Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 11
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mogę śmiało powieddzieć, że książki to cały mój świat! A patrząc na moją rodzinkę i znajomych, nie widzę problemu z czytelnictwem. Nie wybierają wprawdzie górnolotnych powieści, ale fantastykę (niegdy jej nie lubiłam i chyba nie będę w stanie przekonać się do przecztania choć jednej książkiw całości), mimo to zagłębianie się w kręgi literackie w moim najbliższym otoczeniu jest czymś jak najbardziej naturalnym. To piękne:)
Może suytuacja w szerszym kontekście się poprawi... Coraz bardziej popularnym źródłem ksiązki staje się Internet. Mam nadzieję, że dotrze do ludzi właśnie jako nośnik tradycji literackich, np. za sprawą wirualnych księgarni czy wydawnictw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klotka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 19
PostWysłany: Czw 01 Paź, 2009 21:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Utozsamiam sie z tym, co napisala Impresja. Ja teraz czytam ksiazke, ktora mnie po prostu powalila na lopatki. Gdyby ludzie dali sobie szanse i siegneli po te ksiazke- na pewno poczuliby, ze nie moga sie od niej oderwac. Niestety, niewiele osob po nia siegnie :/ To "Zlodziejka ksiazek" Zusaka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fikcja Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 50
PostWysłany: Czw 15 Paź, 2009 22:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam czytać, chociaż od września to trochę przystopowało niestety. Kocham twórczość pani Terakowskiej, sentyment mam do Pottera, z takich rozrywkowych - Dan Brown i ogólnie kryminały.
Lista do przeczytania urosła, planuję dwie ksiązki Marqueza przeczytać, z powodu fascynacji Japonią Bruczkowskiego, ciocia mi poleciła "Głębię" Childa i tak to ogólnie rośnie z dnia na dzień.

Od małego lubię czytać, nikt mnie nigdy nie zmuszał. Lektury też nie są mi straszne, Krzyżacy mi się podobali biggrin Za to książek w stylu "Pamiętnik Księżniczki", "Martwy aż do zmroku", "Zmierzch" itp. po prostu nie trawię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12331185
fatałaszek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Paź 2009
Posty: 2
PostWysłany: Sro 28 Paź, 2009 14:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A może zainteresuje Was moja historia?
Moja bajka?

Książeczka Katarzyny Patern została wydana w tym miesiącu.
Nie jest to tylko książka dla maleństw, zainteresować może też i starsze dzieci, nastolatki.
Bajka opowiada o skrytym chłopcu, który dzięki przyjaźni odkrywa świat.

_________________
Moje życie, moja bajka, mój świat http://fatalaszek.blox.pl/html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Majolka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 15
PostWysłany: Wto 03 Lis, 2009 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja przeczytałam ostatnio GONE Michaela Granta.
Książka w stanach przebiła popularnością HP i Zmierzch.
jest rewelacyjna, trzyma w napięciu od pierwszych stron. Zresztą sami pomyślcie, jak moze wyglądać świat bez dorosłych...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klotka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 19
PostWysłany: Pią 27 Lis, 2009 10:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czytam teraz cos w rodzaju poradnika- ale nie podchodze do tego w ten sposob. Cieszy mnie to, ze w tej ksiazce jest mnostwo poztywnej energii. Wiary w mozliwosci czlowieka. To "Przyciagnij sukcesy z pasja" Agnieszki Przybysz. Bardzo fajna sprawa- polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |