| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Pierwszy okres
Autor Wiadomość
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 16:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kamix: Dzięki za obrone. I masz racje-to mało przyjemne...zazdroszcze tym, co jej jeszcze nie mieli, buuuu.... Wink

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 16:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co poprostu stawiam sie za tymi co moim zdaniem maja racje Wink wize ci ze to nieprzyjemne ale jak to napisalas takie jest zycie kobiety Very Happy

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 16:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nio...niestety. Rany, tak mnie boli brzuch, że sie chyba zaraz Puke !!!

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 18:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja już ci gratulowałam Lilly, ale nie zaszkodzi jak pogratuluję jeszcze raz Very Happy... Gratulacje ! Witaj w świecie kobiet !
Mój pierwszy okres miałam w lipcu (ale to jest mój trzeci Smile )... mam ztrasznie niereguralne miesiączki Confused ... pierwszą miałam 9 lipca (trwała 4 dni), drugą 2 sierpnia (trwała 5 dni), a trzecia zaczęła się 25 sierpnia (i jeszcze nie wiem kiedy skończy Very Happy). Zawsze w 2 dniu okresu straaasznie boli mnie brzuch Sad...
No, ale idzie się przyzwyczaić Smile !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Pią 29 Sie, 2003 07:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki za gratulacje, Iśka. Masz strasznego pecha jak widze. A ja mam niestety tak, że godzinka niecała i już mi za mokro....rany!

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2003 11:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie...wczoraj był mój ostatni dzień miesiączki...hurrra...! Very Happy

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2003 12:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja dostałam trochę więcej niż rok temu...pare dni przed komersem. Tak się bałam że na nim jeszcze będę miała okres ale jednak nie. O dziwno mój pierwszy trwał tylko 4 dni, a poza tym byl bardzo mało obwity Smile Do tej pory jakos jeszcze nigdy nie bolał mnie brzuch...ale jednak samopoczucie nie jest takie ok bo ciągle o tym myślisz i wogóle. Dziewczyny wiedzą o co mi chodzi Razz

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2003 12:26   

A mnie często w czasie okresu bolą nogi, a zwłaszcza uda... Czy to normalne?
Powrót do góry
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2003 12:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Do Nene: Wiesz nie wiem, ale mnie bolaly 2 razy i to ostatnio nawet. Ale szczególnie kiedy siedze tak jakby mięśnie się napinały Wink

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2003 15:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jednak nie skączył mi się jeszcze...miałam tylko małą przerwe...buuu Crying or Very sad czemu musiałam dostać akurat przed budą...!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2003 16:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie martw się Lilly, ja też jeszcze mam okres Sad Już by się mógł skończyć ! Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anya
Gość
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2003 22:42   

nie jest tak źle Lilly! ja dostałam przd samymi koloniami i trwał calutkie kolonie! naszczęście bez dodatkowych objawów minął biggrin
Powrót do góry
Anya
Gość
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 07:58   

jaki pech! rano pierwszy wrześnai druga miesiączka, przed samą budą, a wcześniej wyjazd miałam "zakrwawiony" Razz
Powrót do góry
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 10:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nooo...widzicie dziewczyny, jak to jest...rany, ta miesiączka mnie zamęczy. Naszczęście z budu (chyba) będzie dobrze...niezły plan lekcji!

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
smerfna
Gość
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 10:40   no tAK.........

MAM OKRES I TO CIIEZKA SPRAWA
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |