| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Wasze osiagniecia sportowe
Autor Wiadomość
malenstwo Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 11 Sie 2003
Posty: 76
PostWysłany: Czw 25 Wrz, 2003 18:07   ja siemmoge pochawlić;-) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja siemmoge pochawlić;-)...Mistrzostwem poslki w łyżiwarstwei synchronicznym 18 miejsce na
MŚ juniorówSmile
i tam na różnych zaowdach:)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Czw 25 Wrz, 2003 20:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No gratuluje i zycze dalszych sukcesow Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Gość
PostWysłany: Pon 06 Paź, 2003 22:28   

no to jeszcze ja! jeszcze ja! otoz ja jeżdżę konno już dwa lata, i z tego co pamiętam brałam udział w 11 prywatnych zawodach western"w samo południe" no to tak, konkurencje i moje wyniki są następujące:
1 zawody.
konkurencja miejsce
western pleasure(łestern pleżer) I
trail(treil) V
beczki(nie wiem jak to jest po angielsku) --------
tyczki(też nie wiem) --------
2 zawody
wester pleasure nic
trail IV
beczki -------
tyczki dyskwalifikacja(koń mnie wywiózł)
3 zawody
pleasure wyróżnienie
trail II
beczki --------
tyczki -------
4 zawody
pleasure wyróżnienie
trail III
beczki tyczki nie pamietam
5 zawody
pleasure wyróżnienie
trail III
beczki (czas w sek)54:14(dwa przejazdy)

i jeszcze hubertus!!
hehe poszło mi fatalnie, mój kon brykał (moja siostra wygrała)



PS jesli ktos chce wiedziec co jaka konkurencja znaczy piszcie mi na gg 3530726
Powrót do góry
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Wto 07 Paź, 2003 17:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja mam sprawe czy mogla bys napisac na forum jak bedziesz miala czas, przydalo by sie to tutaj jesli oczywiscie masz czas i ochote do nieczego nie zmuszam Wink Very Happy

P.S: No gratuluje ja jezdzilem konno czasami ale tylko jezdzilem nic wiecej a ty mozna powiedziec wyczynowo gratuluje i zycze wielu sukcesow ktore napewno osiagniesz jesli bedziesz tego chciala Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Wto 07 Paź, 2003 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ok. no to tak: (prze de wszystkim wszystko dotyczy jazdy western)
western pleasure, to jest pokazanie stylu(prezencji,wyglądu) jeźdźca i konia, w tej konkurencji robi się następujące rzeczy; sędzie daje komendy, np. konmaster na czoło(czyli ostatni na początek zastępu) albo zagolapowanie z prawej/lewej nogi z narożnika, zwrot na zadzie (obrócenie się konia w drugą strone,ale wokół własnej osi) i cofanie itp.
trail, jest to jak ja to nazywam "tor z terenowymi przeszkodami" otóż to są przeszkody, które mogą się znaleść w terenie, np sterta małych opon(lub jedna ogromna) slalom między "deskami" przejazd przez śliską kładkę ale ta konkurencja dotyczy również ważnych "dodatków" m.in. wykonanie z koniem 360 stopni(czy jak to się pisze) cofaine po pros tej i w L-ce no a jak western to równierz otworzenie i zamknięcie bramki(taki jeden szymon co już dwa razy wygrał mistrzostwa polski PLWiR czyli Polska Liga Western i Rodeo nie umiał otworzyć i zamknąć[oczywiście na koniu] hehe ciekawie by to na ranczo wyglądało, całe bydło by mu uciekło gdyby je miałRazz),chody boczne, przenoszenie łopoczącej(strasznie łopoczącej ) flagi galopem itp.
beczki, jest to konkurencja szybkościowa są w niej ustawione 3 beczki
" "
" (tak to wygląda) hmmm a no i jeszcze dodam że ten szymon zrobił to w 17 sek na mistrzostwach PLWiR(normalny czas to 27 sek, szybki 23, mistrzowski 17>, bezkonkurencyjny 30<)
tyczki nie wiem ile ich, chiyba 6 ----->(start) " " " " " "
trzeba jechać tak startujesz jedziesz prosto galopem zawracasz slalomem, w drugą stronę znowu slalomem, i wracasz galopem po prostej
nie wiem ile to przeciętnie zajmuje czasu, ale ty;le co wiem napisałam:P Cool no i chyba to już koniec....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Wto 07 Paź, 2003 21:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz ci bardzo dziekuje mam nadzieje ze ten post sie komus przyda Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
demolek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Gru 2002
Posty: 55
PostWysłany: Sob 01 Lis, 2003 08:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kamix napisał/a:
O kurcze nie zle osiagniecia macie ja jak narazie intesywnie cwicze malo osiagniec mam bo nie biore udzialu w takich konkurecjach szkolnych ale kiedys w biegach na 3/4 km zajalem 2 miejsce dostalem dyplom i pozadny cauculator Casio i soczek Wink i jeszcze w podstawowce jak bylem puchar dla klasy zdobylem na zawodach klasowych w plywaniu dowolnym stylem Very Happy nie ma tego duzo ale dobre i to Wink

Widze ze dziewczyny gura chlopcy sie nic nie chwala a kobiety Laughing no prosze Wink


jak to my dołem?? Ja mysle że mało chłopców widziało ten temat Wink
no więc ja w sumie też ich nie mam za dużo
2 złote-pływanie
1srebrny-pływanie
1pucharw w biegach

_________________
http://www.ppo.ow.glt.pl -ludziska wchodźcię i się rejestrujcie(super forum, ale mało użytkowników) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
demolka123@wp.pl
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pon 03 Lis, 2003 15:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

demolek gratuluje tylu medali, i zycze drugie tyle Wink Very Happy niezle musisz plywac i biegac moze kiedys sie zmierzymy Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Paulka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 06 Cze 2004
Posty: 63
PostWysłany: Sob 26 Cze, 2004 21:55   ??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja kiedyś biegałam ale to tak nie na podium Razz
a mój brat który ma 7 lat dostał puchar za II miejsce w zawodach wędkarskich tylko nie wiem czy to jest sport..?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 22 Sie, 2004 15:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam dwa srebrne medale z plywania, dyplomy z plywania, rysowania, historii, prezentacji komputerowych itd. Nie bylam jeszcze na takih zawodach gdzie mozna zdobyc puchar.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2004 09:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W sobotę(4.09.2004), startowałam na zawodach westernowych "W samo południe" Były to mistrzostwa śląska, jak i eliminacjie do Mistrzostw Polski PLWiR(Polskiej Ligi Western i rodeo). Wyniki kiepskie, ale mój, jak i wierzchowiec siostry, poprostu wariowały przy takiej gromadzie brykających, stawających dęba itd. koniach. Nie wspominając, że rozprężalnia była ZA MAŁA, a moja Inka, kopie konie których nie zna, lub których nie lubi. No ale heh:)
Konkurencja Trail: Juniorów było dość dużo, ale tylko 3 osoby przjechały bramkę(ja, moja siostra i taka Marta, której koń chodzi te przeszkody oh....3 lata?). Chody boczne...cóż...z początku Inka stawiała opór, ale zrobiłyśmy tako jako. Potem kłusem pomiędzy beczkami ok, przejazd przez mostek, zagalopowanie, przejazd przez drągi wszystko ok, ale z obrotu 360* wyszła. No ale 0 punktów JAKIM CUDEM?!?!?! a takim- NIE MOŻNA sędziować swojej stajni!!! Startowała jedna z córek sędziego, nie wspominając już o tym, że sędzia trzyma konia w tej stajni, i najwyższe noty otzymywali Wierzchosławscy(właściciele rancha)... Doczepiał się na siłę co zrobiłam źle, ale za to, powinny być tylko pkt. karne...no ale ok... Moja siostra zaliczyła ten parkur UMYŚLNYM upadkiem z konia. Ponieważ koń jechał galopem "w bok", i nie dał wykręcić sobie głowy(w celu zatrzymania), a kierował się prosto na sznurkową bramkę, siostra nie chciała się powiesić... a szkoda, bo jechała parkur najładniej:(....

Western horsemanship- Ja zajęłam I miejsce, moja siostra II. No ale co z tego? tylko my dwie startowałyśmy:| No ale grunt że nas nie zdyskfalifikowali:)))

Western pleasure- również 0. Ale tu się nie dziwie, jak mój koń zaczął wierzgać, rzucać głową , ponosić(wyniósł mnie na początek zastępu w galopie, i 2 kółka galopem jechałam pierwsza...a w zastępie z 15 juniorówRazz). A mojej siostrze, ogłowie spadło w galopie! Bo ma na jedno ucho, bez podkardla, i jak jej koń zaczął brykać, to spadło...i musiała w galopie trzymać, żeby wędzidło nie spadło Shocked

Ps. jak będę miałą chwilę, to napiszę jeszcze jak było na zawodach w zbrosławicach:)

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Fajermonka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 61
PostWysłany: Pią 10 Wrz, 2004 20:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Puchar w biegach, międzykrajowe
Złoty medal w piłce nożnej, międzymiastowe
Puchar,dwa złote medale i jeden srebrny w hokeju na trawie ,Międzykrajowy,międzymiastowy,międzyszkolny, międzymiastowy
Srebrny medal w piłce ręcznej, międzyszkolne
1 złoty medal w pływaniu żabką, międzymiastowy

_________________
She wants to go home, and nobody's home.
Its where she lies, broken inside.
There's no place to go, no place to go to dry her eyes.
Broken inside.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3003350
mozgol3 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 17 Paź 2004
Posty: 38
PostWysłany: Czw 21 Paź, 2004 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej
Ja mam 3 złote medale i jeden puchar w tenisie ziemnym.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1699971
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 14 Lis, 2004 14:30   

Ja oczywiscie spóźniona dopiero zobaczyłam ten temacik:) a więc pochwalę sie:
brązowy medal za biegi przełajowe na 800 m
wyróżnienie za pływanie na 600 m kraulem:)

reszta to juz nie sportowe:) raczej muzyczne..
Powrót do góry
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Pią 26 Lis, 2004 12:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja zajełam w wakacje 3 miejsce na zawodach windsurfingowych Very Happy i fajnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |