| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Avril Lavigne
Autor Wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 17 Paź, 2004 18:33   

Wciska ludziom ze ma mroczniejsze i cięższe piosenki.Czy widac to po dont tell me?Zwykły pop.Wstydzi sie swojej muzyki wiec sciemnia że jej muza jest taka i taka.
Przejdź na dół
tortilla
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 26 Paź, 2004 16:18   Avril Lavigne

CZE!ja też uwielbiam Avril Lavigne!Jest moją idolką.Jak ktoś chce niech piszę na mój email
przyprawka@buziaczek.pl.cze!poozdrofki!











ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!!! :arrow:[/quote]
Powrót do góry
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sob 19 Lut, 2005 14:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale trafiłaś! Jestem jedną z jej największych fanek!!!!!!! Lubie sobie nawet czasem podśpiewywać przy jej teledyskach...............

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 11:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem wielka fanka avril ale niektore jej piosenki sa nawet fajne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
yellow_flower Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 27
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 13:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubie piosenki Avril, ale lubie jej jako osoby. Denerwuje mnie to, że mówią o niej (i zreszta ona sama tak o sobie uważa) skate i punk w jednym. Co ma z punka? To że ubiera się na czarno, nosi glany/trampki i słucha "ostrej" muzyki....ok. Ale co ze skate'a??? To, że ktoś jeździ na desce nie czyni z nikogo odrazu skate'a, a może panienka Avril to hardcore?? Wink

_________________
.-*-. Najpiękniejsze jest to czego nie ma, to co dopiero ma spełnić się .-*-.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1759424
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:27   

Uwielbiam Avril(bez skojarzen) lubie wszystkie jej piosenki i podoba mi sie jej styl. Jest swietna i jestem jej fanką. Bardzoo szybko się wybiła i myśle ze wyróznia sie spod tlumu tych wszystkich pokemoniastych laleczek typu Britney spears... fuj

No jak zwykle Gabra tlko szanuje Metalice ?? jeny wnerwia mnie to juz ... sorki ale wydaje mi sie ze udajesz ostra metalowe
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:44   

Agnieszka12 napisał/a:

No jak zwykle Gabra tlko szanuje Metalice ?? jeny wnerwia mnie to juz ... sorki ale wydaje mi sie ze udajesz ostra metalowe

Eeee?Nie chodzi o to że szanuje matallice (ja znam tylko 1 piosenke i daleko mi do tego abym ją ubustwiała Wink ) a to że zgrywam metalowe to dlatego,ze wyraziłam odmienne zdanie na temat avril?Mam prawo jej nie szanowac tak samo jak ty masz prawo ją ubustwiać.
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 21:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

avril wypromowała sie tylko tym, że udaje hardkorową punkówe, i wyzywa britnej. I pewne osoby, nie zauważyły, jak bardzo jest sztuczna i płytka. Jeśli by zrobiła się druga Britnej czy JOJO, to nikt by jej już nie chciał. Więc oto super hardkorowa metalówo-skejtówo-pankówa. I w ogóle, by mogła założyć kapele, skoro jest tak punkowa, i by może grali coś porządniejszego. A nie. Sk8 boy jest tak hardkorowy, że sram po kątach. Sory jak kogoś uraziłam. Nie krytykuje nikogo kto jej słucha, ale krytykuje osoby, które uważają , że jest KUL i chcą być takie jak ona. muze ma lux, ale to nie jest punk rock ;/ SZTUCZNE.
Wiśniewski miał racje = "jestem, jaki jestem"
<rotfl>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 09:56   

wiesz,jest tez taka mozliwosc,ze ona chciała by brit weszła w zapomnienie i oto avril stała sie idolką nastolatek i ich rodziców (bo avril sie niby zawsze cała ubiera,jednak niektore zdjecia znalezione w necie tego nie potwierdzają) ona chciała sie wybic w dziedzinie skate rocka (no qźwa niewiem co ona gra ale wszedzie piszą o skate rocku..tylko co to za muza..punk jeżdżacy na desce czy co heh Razz) czy tam ciezkiej muzyki ale media sie z tym spierały zeby taka ne była i czesciowo wygrali...
Ale nic nie zmieni ojego zdania o niej.
Cytat:
udaje hardkorową punkówe, i wyzywa britnej. I pewne osoby, nie zauważyły, jak bardzo jest sztuczna i płytka. Jeśli by zrobiła się druga Britnej czy JOJO, to nikt by jej już nie chciał.

no własnie,a teraz zaczyna sie ujawniac jej prawdziwa natura <joke> Twisted Evil
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |