| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Rowerek...
Autor Wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 17:12   Rowerek... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh, to jest forum o sporcie... a nie ma tu tematu o rowerach ! Laughing (przynajmniej do tej pory nie znalazłam Very Happy)...

No więc wypowiadajcie się ... czy lubicie jeździć rowerami, czy jeździcie rekreacyjnie, czy wyczynowo itp. itd. ...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sobie jeżdże rekreacyjnie, dla przyjemności biggrin. W tym roku podczas wakacji byłem w jurze krakowsko-częstochowskiej, tam to są tereny do jazdy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 19:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez lubie jezdzic na rowerku jezdze rekreacyjnie kiedys jezdzilem wyczynowo na rowerku do tego przeznaczonym ale zaliczylem kilka upadkow i zwatpilem Wink

P.S : o jaki rowerek chodzi wodny czy normalny Wink (to byl zart)

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Sob 04 Paź, 2003 09:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię jeździć na rowerku...narazie nie wyjeżdzam poza kraków ale zaniedługo...moze gdzies się wyybiore...i jeżdze na rowerku dla przyjemności(no i moze aby utzrymac dobrą figurke lub zbic kilka kilogramow)ale rowerek jest cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Sob 04 Paź, 2003 10:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fajnie ze jeździsz na rowerku i dbasz o figure tak trzymaj Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Pon 20 Paź, 2003 07:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No nie, Tisi zbiera kompelemty za mnie!!! Laughing to żart

No, ale ja też lubie rowerek...o właśnie, Kamix: mógłbyś dać propozycje o rowerku na te ćwiczonka na nogi...Ja jeżdżę dlatego, żeby:mieć ładne nóżki-bo wzmacnia mięśnie Laughing -i dla przyjemności...chociaż szczerze, to wolem rolki...jestem jedną z mistrzyń okolic mojego bloku Laughing Ale oki, już siem nie chwalem.

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pon 20 Paź, 2003 17:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No nie, Tisi zbiera kompelemty za mnie!!! to żart

No, ale ja też lubie rowerek...o właśnie, Kamix: mógłbyś dać propozycje o rowerku na te ćwiczonka na nogi...Ja jeżdżę dlatego, żeby:mieć ładne nóżki-bo wzmacnia mięśnie -i dla przyjemności...chociaż szczerze, to wolem rolki...jestem jedną z mistrzyń okolic mojego bloku Ale oki, już siem nie chwalem.


Lilly: Pewnie ze moge, wzuce napewno w tym tygodniu jeszcze przepraszam ze tak dlugo ale ostatnio mam duzo nauki do tego konkursik o uni europejskiej ( Olimpiada 14 listopada a jeszcze nic nieumiem) no wiec badz cierpliwa obiecuje ze wzuce proste cwiczonka Wink no i tez fajnie ze dbasz o siebie tak trzymaj Wink i gratuluje jazdy na rolkach musisz byc odwazna niewiele dziewczyn dobrze jezdzi na rolkach Wink Very Happy

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Sob 20 Gru, 2003 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jezdze wyczynowo na bmx i uwielbiam tą
jeżdze zawsze po szkole jestem mistszem w swoim miscie Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 21 Gru, 2003 14:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam jazde na rowerze czy to zima czy to lato, wogóle mięśnie nóg dobrze są wtedy wyćwiczone, moje łydki jak napne spox wyglądają biggrin
wogóle tak jak wspomniały dziewcyzny figura jest wazna ale zdrowie rpzede wszystkim więc zachęcam wszystkich do jeżdżenia na rowerze co ja po prostu kocham....

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
marog6
Gość
PostWysłany: Czw 11 Mar, 2004 08:35   

A jesli macie licznik to podajcie ile prejechaliscie w tamte lato, ja mimo wady serca przejechałem ponad 1500km i moj rekord szybkosci to 48 km/h (wiecej sie nie dało bo brakuje wyzszej przeżótki)
Powrót do góry
marog6
Gość
PostWysłany: Czw 11 Mar, 2004 08:39   

Jeszcze dodam że ja nie mam niestety kolarzówki a chciałbym mieć. I jeszcze powiem ze te 48 to było z górki o nachyleniu gdzieś 4% a moj rekord na płaskim to 44km/h (uiciekalem wtedy przed 4 gosciami, tylko jeden sie ze mną ścigał ale szybko odpadł jak zobaczył jak ja sie rozpedziłem)
Powrót do góry
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 24 Sie, 2004 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

codi napisał/a:
ja jezdze wyczynowo na bmx i uwielbiam tą
jeżdze zawsze po szkole jestem mistszem w swoim miscie Smile


ja tez jezdze na bmxie i BMX RULEZ DA WORLD www.bmx4life.boo.pl zapraszam do wspolpracy

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
Gość
PostWysłany: Nie 29 Sie, 2004 12:47   

Jeżdże na rowerze ale tylko rekreacyjnie.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 29 Sie, 2004 12:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja kiedys uczylam sie tak jakos skakas na rowerze .... Taki chlopak na dworze mnie uczył ... Buhehehehe Razz źle to sie skonczyło ... A teraz jezdze rekreacyjnie biggrin .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 29 Sie, 2004 14:39   

Nitemare - nie odpowiadaj na takie stare tematy Neutral

P.S - nie powinieneś być Nightmare? Nite to raczej amerykańskie - i nie często używane Neutral
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |