| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Rowerek...
Autor Wiadomość
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Pon 30 Sie, 2004 09:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak mu pasuje Nitemare to niech ma Wink

a co do roweru to lubie jeździć (rekreacyjnie) niestety nie mam gdzie i nie mam z kim , no i jeszcze jeden problem mój rower jest u mojej cioci na strychu (przywoże go tam żeby stał przez zime bo ja nie mam miejsca a balkon odpada) .
W tym roku prawie wcale nie jeździłam na roweże , może raz kila razy ale nie na moim i to bardzo bardzo krótko ... Crying or Very sad

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 30 Sie, 2004 18:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tavion napisał/a:
Nitemare - nie odpowiadaj na takie stare tematy Neutral

P.S - nie powinieneś być Nightmare? Nite to raczej amerykańskie - i nie często używane Neutral
ja nie mogeee wszyscy sie mojego nika czepiaja Evil or Very Mad a na angieskim sie zanam bo 2 lata w chorwacji bylem i uczylem sie w amerykanskiej szkole nitemare bo fajniej wyglada...przynajmniej moim zdaniem...to bylo ostatnie wyjasnienie Twisted Evil

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Sob 04 Cze, 2005 09:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[Wiem że odświerzam stary temat]
Mam pytanie czy ktoś z was jeździł rowerem wyczynowym i jakie ma z nim doświadczenia, tak sie pytam bo własnie usłyszałem wczoraj że pwnie dostane od rodziców w nagrode za nauke (5.0 mozliwe w tym roku, w tamtym 4,9 a dwa lata temu 4.75 <teraz 2GIM>) i bardzo chciałbym jakiś rower bo dosyć duzo jeżdze a na górskim jest dosyć ciezko ze względu na inne konty i ułożenie ciała przez co jak sie zmecze źle siedze i plecy potwornie bolą.

----->Kamix
Jak sie przewracałeś bo raczej ciezko mi wyobrazić sobie coś takiego, przecież to normalny rower.

_________________
BMI= 22,2 ale nie czuje sie na przecietnego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 04 Cze, 2005 10:17   

Jak rozumiesz pojecie roweru wyczynowego?
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 04:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja nie jezdzilam pare lat na rowerku.. no i w srode se troszke pojezdzilam :d i nawet sie nie zabilam wiec jest git Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 14:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
Jak rozumiesz pojecie roweru wyczynowego?

Chodziło mi o kolarzówke, tak napisałem bo raczej wątpie żeby ktoś tutaj uprawiał zjazd (DH) albo na BMX szalał na zawodach.
------->nasty_girl zależy czy po ulicy jeździłaś, bo jak tak to po kilku latach to trzeba sie znowu nauczyć jak sie jeździ Smile

_________________
BMI= 22,2 ale nie czuje sie na przecietnego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 16:14   

marog6 napisał/a:
Ant0n napisał/a:
Jak rozumiesz pojecie roweru wyczynowego?

Chodziło mi o kolarzówke, tak napisałem bo raczej wątpie żeby ktoś tutaj uprawiał zjazd (DH) albo na BMX szalał na zawodach.
------->nasty_girl zależy czy po ulicy jeździłaś, bo jak tak to po kilku latach to trzeba sie znowu nauczyć jak sie jeździ Smile

Ja bym chcial sie zajac trialem, ale nie wiem jak sie do tego zabrac ;].
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 16:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w sumie to przypomnienie sobie jak sie jezdzi zajelo mi chwilke.. a innego wyjscia jak jazda ulica nie mialam bo za miasto jechalam a w tych wsiach chodnikow nie ma.. w kazdym razie zyje:d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 14:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm...rower. Jeżdżę bardzo rzadko, parktcyznie wcale Razz. Nawet na chwilę obecną nie mam roweru...:p

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Wto 07 Cze, 2005 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Teraz nie ma pogody na rower.... nawet jak jest to i tak nie chce mi sie jezdzic...nie lubie tak po miescie ;/ wszedzie wiara i nigdzie nie ma odrobiny spokoju

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 23:06   

Co do tematu to mało jeżdże na rowerze bo jak jeżdże to zawsze coś się psuje (pedła odpada, hamulce sie psują) normalnie zła aura... biggrin
Powrót do góry
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 09:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie lubie jezdzic rowerem bo potem jak ebde chciala gdzies sie pujsc, kolegow spotkam czy cos to rower mi zawadza=P jesli jezdzic rowerem to po zmroku kiedy juz sie zrobi cicho i spokojnie. i jezdzic dla relaksu... zeby przemyslec pare spraw.

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 12 Cze, 2005 01:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja dzisiaj jezdzilam.. wprawdzie tylko kilka minut ale zawsze cos.. a pogoda ma sie poprawic we wtorek biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Sro 15 Cze, 2005 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No chyba nie macie szcześcia, albo nie próbujecie wyjechać gdzieś za miasto. Ja mieszkam w byłym mieście wojewódzkim (Ciechanów -ok. 50 tys. ludzi) i wokół miasta są super tereny tylko na początku trzeba wyjechać troche. Dopiero po 18 km zaczyna sie super miejsce gdzie samochody przecietnie co minute porzejeżdzają a droga jest cudownie równa do tego takie super wzgórza w sąsiednim powiecie są.

PS: Mój rekord w przejechaniu na raz to 52,5km

_________________
BMI= 22,2 ale nie czuje sie na przecietnego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Czw 16 Cze, 2005 08:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no u mnie tez fajna okolica, zaraz za miastem jest las, różne ścieżki leśne:) i nawet szlaki rowerowe wyznaczone chyba:D

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |