| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Rowerek...
Autor Wiadomość
KasiaP Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 63
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 21 Cze, 2005 10:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja kocham jazdę na rowerze! codziennie około 2 godzinki jazdy i jest spoko! Exclamation
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kos Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 54
PostWysłany: Pon 18 Lip, 2005 00:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tylko wyczynowo :] xc glownie. dziennie po 50 km. srednia prędkosc w zaleznosci od terenu:
jezdzac kondydycyjnie po asfalcie to prędkosci 20-40km/h, w terenie/"lżejszym" od 20-40km/h i w trudnym terenie 5-40km/h. wszystkiego po troche, na asfalcie wyrabia sie kondycje na reszczie podnosi umiejetnosci i cwiczy technike. kocham swoj rowerek :]

_________________
:no Risk No FuN:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Pon 18 Lip, 2005 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale pewnie na wyczynowym rowerze (szosowym), troche mało te 50km jak na takim prawdziwym. Ja niestety na góralu przejeżdzam sobie ostatnio po 60-70km z troche słaba średnią, ale zapewne wynika to z dużżżych oporów toczenia kół.

PS: Rekord 74,7 po sednio dobrych drogach, ale zamierzam niedługo na dobrych pojechać jescze dalej
PS2: Wylicz średnio, bo ja też moge powiedzieć, że jeżdze na sfalcie 20-40km/h jedynie na szutrowym podjeździe cieżko jest to 15km/h

EDIT:
Widziałem twojego bloga http://fakinsaddists.blog.pl/ Smile i już wiem, ze tez jak ja na góralu ju\eździsz, ale za to chyba nie sam co też jest bardzo ważne.

_________________
BMI= 22,2 ale nie czuje sie na przecietnego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kos Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 54
PostWysłany: Pon 18 Lip, 2005 16:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ostatnie 250 km zrobilem sam. i nie jezzde po szutrach, tylko po bagnach kamieniach, podjazdy zjazdy, hopki, piach bloto wąskie ściezki, lasy kamienie, pnie drzew, galezie, szyszki, sciete drzewa pnie w poprzek drogi i wystajace slupki graniczne ktore mnie o ciarki przyprawiaja po ostatnim OTB.

wiec 50 km w takim terenie to męczące wyzwanie prawda?

zreszta jak koncze kazda wyprawe to nie jestem zmeczony. mam rezerwe na 20-30 km. ale po co sie zajeżdzać na maksa skoro mozna systematycznie zwiekszac dystans.

szutrowe podjazdy to pestka. /ogolnie /no chyba ze ma duze nachylenie.

chyba jednak jezdzimy calkiem inaczej. poczytaj sobie tutaj
Kod:

http://www.xc-zone.jgc.pl/


to bedziesz wiedzial co preferuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sro 20 Lip, 2005 23:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jezdze amatorsko ;p ostatnio przejechalam 20 km o! ;D

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TomcioMag Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 204
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 12:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja to jezdze przewaznie Street ... jezdze tak po pare godzin dziennie Razz narazie jestem początkumący wiec niewiele umiem biggrin no ale sie pocwiczy pojezdzi i bedzie lepiej RazzP tyle ze narazie nia mam bika :+( no ale byc moze w nastepnym tyg juz bedzie biggrinbiggrin

POZDROwer Razz

_________________
Księżyc coś kracze, wrona blaskiem lśni
Zawsze znajdę milionera, co przerzuci węgiel mi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5155919
kos Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 54
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a mozesz sie pochwalic na zcym pomykasz :> albo bedziesz pomykal, tudzież pomykałeś. jaka rama jaki osprzet etc ew. jakies zdjęcie :>. ja pocinam na unibike'u evolution 2005. i narazie bez zarzutów :-) oby jak najdluzej Smile. niedlugo zaczne modyfikować ]:->

_________________
:no Risk No FuN:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TomcioMag Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 204
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 23:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja to mialem rower na ramie Point 04 15" ale sprzedalem i teraz bede qpywal aganga PieM 14" 05
a oto foto ;]
http://www.pinkbike.com/modules/photo/?op=view&image=560297
osprzet :
Amortyzator Duro 130 mm 05'
Hamulce Shimano LX (przd i tyl)
klamki Shimano DX (niestety... bo hamy luzy szybko lapia ;/)
pedaly Author Wellgo z wymiennymi pinami
Korba Truvativ Hussefelt
Suport Truvativ Gige PIPE Dh (3 lozyska)
mostek NS Jump
Kiera Kore nie pamitam modelu Razz
obrzecze jakies aby byly (kasy narazie nie ma Razz)
Chwyty Pro Grip
Piasta tyl shimano lx ;/
Przód jakies shimano...
Opona tyl Tiga Factory DH 2.3
Opona przód CST 2.3
reduktor SS 18T
Gwiazda z przeotka na linke ;]
no to wsio chyba Razz

_________________
Księżyc coś kracze, wrona blaskiem lśni
Zawsze znajdę milionera, co przerzuci węgiel mi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5155919
Graffitiasz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 15
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 10:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jeżdżę po mieście prawie codziennie, jak jest pogoda, to gdzieś dalej. Jakieś 2 godziny dziennie. A w zimę jeżdżę na rowerze stacjoanrnym. Very Happy

_________________
www.mumin.blog.onet.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 18:08   

Ja za bardzo nie lubię jeździć na rowerze, bo muszę go caly czas wynosić i wnosić do domu ;P
Powrót do góry
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Nie 14 Sie, 2005 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO napisał/a:
Ja za bardzo nie lubię jeździć na rowerze, bo muszę go caly czas wynosić i wnosić do domu ;P

Mam ten sam problem, ale przyjemność jaką czerpę z jazdy jest większa Smile I praktycznie codziennie w sezonie gdzieś jeżdżę. Trasy, którymi jeżdżę najczęściej, któe mi się najbardziej podobają to okolice Żyrardowa, Puszczy Mariańskiej, Mszczonowa. Ponadto bardzo przyjemnie jeździ się po Warszawie - przynajmniej tam gdzie są ścieżki rowerowe - a jest ich dość sporo. 26 sierpnia planujęwziąć udział w rowerowej Masie Krytycznej - bardzo dużo rowerów jeździ koło 50 km po 100licy. Z tego co słszałem od znajomych i rodziny, to jest to ciekawe. W ostatni weekend lipca byłem za to pojeździć trochę na Suwalszczyźnie - 150 kilometrów w dwa dni. Z Warszawy do Suwałk pociągiem, a potem takie małe kółeczko - od Suwałk do Sejn (przez kresy północne), a powrót przez Wigry. (nocleg w Sejnach). Taki wypad mi się nawet spodobał, planuję niebawem kolejne.

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Sie, 2005 15:29   

Przyjedź do Tarnowa, woj. małopolskie! ;P
Kto jest za Unią Tarnów? hyhy ;D

jadę na oazę już... pa ;*
Powrót do góry
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Pon 15 Sie, 2005 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO napisał/a:
Przyjedź do Tarnowa, woj. małopolskie! ;P
Kto jest za Unią Tarnów? hyhy ;D

jadę na oazę już... pa ;*

W małopolskiem byłem w ten weekend. Ale nie rowerem biggrin

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
kos Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 54
PostWysłany: Pon 15 Sie, 2005 22:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tez musze wnosic rower po schodach :] a rower stoi obok mnie teraz ;], bo takiej fury to strach trzymac w piwnicy. masy krytyczne kozak sprawa :-) takie protesty rowerzystow. bardzo udany pomysl. ja planuję sie na snieżkę wbić /1600m npm/ a mieszkam w okolicy wrocławia /środa śląska/ wiec pociag do wwr, pociag do jeleniej góry i do karpacza rozgrzewka 15 km i pod sniezka ;]. jednodniową zamierzam. jesli wszystko pojdze po mojej mysli to pojade we wrzesniu. a jak nie to nastepny rok... niestety. ale i tak jest kozak :-). mam tu taka górka "ślęża". ktora miezy 718 m npm i jest w miare blisko /35 km/ i bylem juz raz na jej szczycie na rowerku, i sie zanosi drugi raz :-). i to juz w najblizszym tygodniu :-)i jest zarabiście. dzisiaj zalozylem spinke srama, do łańcucha shimano ig-51 i skróciłem odrazu go o jedno ogniwo. bo za dlugi byłRazz. a te tereny gdzie EU jeżdzisz, to chyba raczej płaskie są ogólnie :>, bo ja polecam troche zjazów podjazdów cięzszych ogólnie Wink i daltego szukam górek. bo u mnie płasko Sad wkoncu dolina odry Sad

_________________
:no Risk No FuN:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 08:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kos napisał/a:
(...)masy krytyczne kozak sprawa :-) takie protesty rowerzystow. bardzo udany pomysl(...)

Dodam jeszcze, że organizowane są w każdy ostatni piątek miesiąca (więc najbliższa już za półtora tygodnia). Zbiórka o 18:00 na Placu Zamkowym.

kos napisał/a:
(...)a te tereny gdzie EU jeżdzisz, to chyba raczej płaskie są ogólnie :>, bo ja polecam troche zjazów podjazdów cięzszych ogólnie Wink i daltego szukam górek. bo u mnie płasko Sad wkoncu dolina odry Sad

Owszem, zgadza się - na Mazowszu generalnie trudno znaleźć jakieś rozsądne podjazdy i zjazdy. Niemniej tam gdzie byłem ostatnio, na Suwalszczyźnie, teren był dość trudny. Praktycznie nie doświadczało się tam płaskich terenów - cały czas jechało się albo z górki albo pod górkę.

kos napisał/a:
(...)wiec pociag do wwr, pociag do jeleniej góry i do karpacza rozgrzewka 15 km i pod sniezka ;]

Ja również jestem gorącym zwolennikiem łączenia turystyki kolejowej i rowerowej. Twó pomysł więc bardzo mi się spodobał, tym bardziej, że z tego co się orientuję to na tej linii (WrG-JG) jeździ kilka składów z wagonami specjalnie przystosowanymi do przewozu rowerów. A są one naprawdę kapitalne!

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |