| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Wydzielina

Co mam w tym celu robić ?
Nic
40%
 40%  [ 4 ]
Doradzę Ci. Napiszę. Czekaj...
60%
 60%  [ 6 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 16:26   Wydzielina

Właśnie ostatnio od paru dni mam co raz bardziej baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardziej obfitszą wydzielię śluzową i właśnie gdy np. sobie kichnę, to czuję, że ona... no wiecie... wychodzi Exclamation Właśnie to jest koszmar ! Ja jestem niska i czuję, że zaniedługo czeka mnie miesiączka, a ja już nie urosnę, a wy mi nie możecie powiedzieć, jak mi mówiliście, że urosnę, ale wolniej, bo mi lekarz powiedział, że wzrost zatrzyma się całkowicie, ale lekarz wie najlepiej, bo jest lekarzem... heh Razz i co ja mam robić Crying or Very sad
Przejdź na dół
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 16:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO ! Spokojnie !

Jeżeli denerwuje cię wydzielina to noś wkładki...

A to wcale nie prawda, że jak się dostanie okres to się przestaje rosnąć ! Poprostu będziesz rosla wolniej, ale to nie znaczy, że wcale ! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

noś wkładki chigieniczne (sory, że sie powtarzam) a z tym wzrostem to wcale nie prawda że nie urośniesz, możesz urosnąć nawet do 10 centymetrów. a to wcale nie jest tak mało jak można sobie wyobrażac, powodzenia żebyć urosła jeszcze więcej Very Happy

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

urosniesz tylko ze wolniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie martw się ja tem miałam takie problemy do czasu kiedy nie dostałam okresu.
Troche się zmartwiłam tym co mówili moi przdmówcy (chodzi mi o wzrost) Z tego wynika ze nie będę wyzsza niż 173 Razz

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO nie panikuj Wink
Zobacz...ja mam tylko 155 wzrostu...okres mam juz od paruuuuu miesięcy...i co? Dalej ROSNE! Jak tylko dostałam okres mierzyłam 148! A teraz mam 155!To nie jest tak, ze przestajesz zupełnie rosnąć...wcale nie! Rośniesz wolniej...i z powodzeniem do 18 roku życia bedziesz miała z 168 i tego ci z całego serca życzę!
Głowa do góry Thum !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 19:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytryna napisał/a:
Nie martw się ja tem miałam takie problemy do czasu kiedy nie dostałam okresu.
Troche się zmartwiłam tym co mówili moi przdmówcy (chodzi mi o wzrost) Z tego wynika ze nie będę wyzsza niż 173 Razz


Heh, niekoniecznie ! Wcale nie jest powiedziane, że będziesz miała 173 i nic więcej ! Rośniemy do (o ile się nie mylę) 21-25 roku życia ! To jeszcze szmat czasu, nie ?! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 21:15   

Cytryna napisał/a:
Nie martw się ja tem miałam takie problemy do czasu kiedy nie dostałam okresu.
Troche się zmartwiłam tym co mówili moi przdmówcy (chodzi mi o wzrost) Z tego wynika ze nie będę wyzsza niż 173 Razz

A masz 173? Nie martw się, to i tak dużo!
Powrót do góry
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

173 jak na dziewczyne to normalny wzrost wiec sie nie martw
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie możesz się stresować z tego powodu. Powinnaś teraz nosić wkładki higieniczne ponieważ mozesz teraz dotać miesiączkę. Najlepiej jak będziesz nosić przy sobie zawsze 1 podpaskę( tak na wszelki wypadek) A urośniesz na 100% Ja miesiączkę dostałam ro k temu a właśnie przez te wakacje baaardzo dużo urosłam. Wszyscy jak mnie sotykali to mówili że wyrosłam bardzo. To jest kłamstwo że po miesiączce się nie rośnie. Niektórzy rosną wolniej gdy dostaną miesiączkę a niektórzy szybciej ale nigdy nie ma tak że wcale nie rosną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anya
Gość
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 12:33   

z tego co słyszałam rosnie sie gdzieś do 18-21 roku życia. Może mity o przestaniu rośnięcia są spowodowane tym że dawniej dziewczyny później stawały się kobietami??
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, może masz rację Anya Smile .

A wracając do tego wzrostu, to żeczywiście jak na dziewczynę 173 to i tak dużo... ja sama bym chciała tyle mieć Very Happy ...

I nie sądzę by jakaś dziewczyna / kobieta chciała przerastać swojego męża Very Happy... Heh, moja ciocia nie nosi butów na korku, bo głupio to wygląda jak idzie z niższym od siebie facetem Very Happy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 16:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym sama chciala chocby 170, a ty mowisz ze 173 to malo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 05 Wrz, 2003 13:35   wydzielina Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JEsli tej wydzieliny jest malo to sie tym nie martw ale jesli duzo to nos wkladki lub wkladaj do majtek chusteczke higieniczną ( u nas niektórzy w klasie tak robią Razz) A wzrostem sie nie martw!!! Urośniesz NAPEWNO!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Kalahari


Dołączył: 21 Sie 2003
Posty: 21
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2003 18:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To czy urośniesz jest bardziej uwaunkowane genetycznie!! Ktos tu powiediał że rośnie się do 18 roku albo i więcej!! Ja po tym jak dostałam okres to urosłam tylko 5 cm!!!!! A jeszcze nie mam 18 lat i nie przybyło mi żadnych cm od 3 lat!!!Kurde dawno to juzbyło Wink. To czy urośniesz czy nie zalezy od genów. Ja zawsze narzekałam że jestem mała a teraz się ciesze bo czyż małe nie jest piękne:Dbiggrinbiggrinbiggrin. (no może toche przesadzam;))Czy urośniesz czy nie to nie zmieni twojego charakteru a przynajmniej jak bedziesz mniejsza problemy z ciuchami masz z głowy, bo skrócić można zawsze gorzej z przedłuzaniem Wink.

_________________
"...Zdrowy rozsądek to zbiór uprzedzeń nabytych do osiemnastego roku życia..." - Albert Einstain
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |