| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
stanik
Autor Wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mała napisał/a:
mi zaczely rosnac tak jakos w wieku yhm... w polowie 6 klasy. czyli BARDZO pozno jak na moj wiek. no niestety. teraz mam rozmiar chyba 65a jesli taki istnieje:P zreszta sama niewiem.


To nic, że piersi późno zaczęły ci rosnąć ! Znam taką dziewczynę, która do 1 gimnazjum była caaałkiem płaska... teraz jest w liceum i słynie z największego biustu w swoim wieku.

To przykład na to, że nieważne kiedy zaczęły rosnąć piersi... przecież i tak kiedyś urosną Very Happy... a że nie będą takie jak ma Pamela Anderson (nie wiem jak się to pisze) to się wcale nie przejmujcie ! Very Happy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 17:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Iśka a kto tu chce zatuszować Razz ?? ale wypychac stanika nie bede bnapewno Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 19:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mysle ze jak chchecie tuszowac te swoje stozkowate piersi to kupcie stanik usztywniany. wtedy bedzieciw mialy trak jak chchecie:) okrogla!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

też niezłe, ale ja narazie mam kupiony taki cały materiałowy Razz tylko zapinanie normalne i ramiączka Razz chciałabym jednak top nosic narazie biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja chcialabym zeby TEN MOJ byl juz dobry... czy 70a to az tak duzy rozmiar?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 21:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie! ja mam wlasnie 70 a, z rzędu materiałowych, nei usztywnianych (a chcialbym usztywniony Razz) i przy wymairach jakei podwalam wyzej jest dobry. ofkorz kolegow dwoch najlepszych z klasy juz przyuwazylo stanik jezzzzz myślałam że beda sie czepiac ale nie bylo źle Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 05 Wrz, 2003 14:53   stanik Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

70a to nie jest duzy stanik ale nie jest tez mały bo z tego co slyszałam najmniejsze sa topy i staniiki AA (potocznie zwane zerówką). KAżdemu rosną róznie piersi. Np. Jednej mojej koleżance z podwórka zaczęły rosnąc piersi z póltora roku temu i do tej pory ma takie same tzn nie urosły jej i nosi ciagle ten sam stanik a innej mojej koleżance ( z klasy) piesi zaczęły rosnąć z pół roku temu i na początku nosiła 0 teraz nosi A (czyli przez pół roku skoczyło jej o jeden numer w górę!!!)
Mówisz że tobie piersi zaczęły rosnąćw połowie 6 kl. a to wcale nie jest późno!!!! mi zaczęły rosnąc w wakacje przed szóstą klasą...i tak z dwa miesiące po tym zacznięciu mama kupiła mi stanik..a teraz chodze do 1 gim. na początrku nosiłam 65-0 a teraz 70-A
..ten stanik co ci dała mam spróbój zapiąc na to drugie zapięcie (bo zwykle sa dwa) może wtedy będzie dobry...bo sie rociagnie Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pią 05 Wrz, 2003 15:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

znaczy on odsatje mi od przodu... bo tka to jest wsyztsko okej. brakuje jeszcze z 5 cmm... Sad tak mi sie wyaje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Villemo
Junior
Junior


Dołączył: 16 Sie 2003
Posty: 80
PostWysłany: Pią 05 Wrz, 2003 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Poczekaj, albo narazie kup 65

_________________
Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę.

HEZJOD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2003 11:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

5 cm to dośc dużo Razz Może własnie pogadasz z mamą żeby kupiła ci mniejszy stanik??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2003 11:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

znaczy moze 5 to mala przesada, brakuje moze 2-3. niewie, bo niemierzylam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2003 18:13   stanik Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja rada: Powiedz mamie ze ten stanik jest za duży i czy może kupić ci mniejszy. Jesli się nie zgodzi to pozistaje ci czekac az ten co masz będzie dobry. PROSTE Smile a o szybkosci w jakiej będą ci piersi rosły to już mówiłam ze nie moizemy ci pomoc bo kazdemu piersi rosną w innym tempie.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Nie 07 Wrz, 2003 11:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tylko ze ja ten stanik dostalam tak bo wisial u niej w skelpie i nikt tkaiego malego rozmiaru nekupowal, i ona mi poprostu go dala, az urosne i bede mogla nosic, bo ten stanik jest triumpha, byl baaaaardzo drogi, i niedostane napewno innego;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Nie 07 Wrz, 2003 11:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a czemu miałabyś innego niedostać??? pogadaj z mamą, napewno kupi ci mniejszy, nikonieczne super drogi. Ja mam materia łowy bez usztywnienia 70a z triumpha i nie byl wcale drogi!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Nie 07 Wrz, 2003 11:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eeeee.... nie lepiej nie. poczekam, chyba tak duzo mi niebrakuje, ale zreszta widac po mnie ze szybko sie rozwijam, a bym teraz za bardzo niemiala na co zakladac, a szkola niejest tolerancyjna:P i by sie nabijali, al eco tam. natury wole nieoszukiwac. poczekam z kilka miesiy, jestem cierpliwa;) to w koncu ktoregos cudownego i peknego dnia zaloze:) i tu odpisze wam:) pochwale sie;) i wsyscy ktorzy beda mieli jakies takie porblemy zobaczac:) ze w te kilka miesiecy mzoe duzo przybyc:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |