| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
kiedy dostane okres?
Autor Wiadomość
mroweczka
Gość
PostWysłany: Sob 20 Wrz, 2003 10:21   kiedy dostane okres?

Czy to prawda,ze wiekszość dziewczyn dostaje okres w tym samym czasie jak mama czy starsza siostra?Np. siostra dostala pod koniec 6 klasy to ja też prawdopodobnie będę tak miała? I jeżeli dostałam śluz to muszę jeść więcej,czy wystarczy tak jak do tej pory żeby nie opóźnić pierwszej miesiaczki Question Proszę odpowiedźcie,jest to dla mnie bardzo ważne... Sad
Przejdź na dół
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 20 Wrz, 2003 14:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Więc tak:
Nie wiem, czy to prawda, że okres zacznie się córce w tym samym czasie co mamie (czy siostrze)... Ale ja tak miałam... Mama dostała okres w siódmej klasie podstawówki, a ja w pierwszej gimnazjum (to oczywiście to samo Very Happy)...
A jeść wcale nie musisz więcej Wink ... Jedz tyle na ile masz ochotę ! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sob 20 Wrz, 2003 18:58   okres Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze tak jest ale przeważnie. Może byc tez tak że: twój ojciec wolno dojrzewał a matka szybko a prędkośc dojrzewania przejęłas po ojcu więc okres możesz dostać później niż matka.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 21 Wrz, 2003 08:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pytałam się ostatnio mojej mamy...Ona dostała pod koniec 6 klasy i moja starsza siora dostała pod koniec 6 klasy Rolling Eyes

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mrylka


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 24
PostWysłany: Nie 21 Wrz, 2003 11:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja mama dostała chyba między 6 a 7 klasą,albo 7 a 8.Aja jeszcze nie mam ale myslę że w najbliższym czasie dostane......... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 22 Wrz, 2003 14:19   

Czesto je st tak ja mówisz ale nie koniecznie np. moja koleżank a dostała okres jak miała 15 lat a jej mama i iostra jak miały 13 więc jest różnuica:) pa
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |