| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Co to jest???
Autor Wiadomość
Gocha
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 21 Mar 2003
Posty: 45
PostWysłany: Sro 10 Wrz, 2003 16:43   Co to jest??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niewiem co to jest czy to sa roztępy czy celuit(nie wiem jak to się pisze)mam je na pośladkach
!!! Moja mama twierdzi że to sa roztępy !! Używam jakiejśc maści ale to nie chce zejść!!! Co ma zrobić ?? Moja mama napewno nie pójdzie ze mną do dermatologa?? Pomużcie nie wiem co robi

_________________
Jestem nieszczęśliwa!!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Sro 10 Wrz, 2003 17:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rozstępy z tego co wiem mają najczęsciej kobiety w ciązy - i z tego cow iem jest to takie jakby rozejscie sie skóry. wątpie żeby ci to doelgało Razz

prędzej cellulitis, czyli pomarańczowa skórka. tymbardziej że ma skłonności do tworzenia się na udach :/ spróbuj zasować diete z mneijsza iloscią tłuszczów, troszke ćwiczen na uda, jakies kremy na cellulitis Razz gdzieś jeszcze czytałam że "zimny wodny masażyk" tez pomaga w usunieciu cellulitu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sro 10 Wrz, 2003 19:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anya i z tego co ja wiem to nie masz racjii (nie 100%) Wink

Rozstępy dopadają zarówno dziewczyn jak i chłopców! Pojawiają sie w okresie dojrzewania...GŁÓWNIE Z POWODU szybkiego wzrastania kości! Skóra nienadaża za szybkim wzrostem kości co powoduje, że rozstępy....są one jaknajbardziej normalnym zjawiskiem które NIE WSZYSTKICH dotyczy. Co prawda nie wyglądają ładnie...ale nie zagrażają naszemu życiu! I z tego co ja wiem....nestety są już na całe życie....no chybaże ktoś coś wynalazł na nie Laughing Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Sro 10 Wrz, 2003 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oops, rzeczyscie sorka zapomnialam o tym fakcie Razz Ale ogolnei rozstepy pojawiają sie kiedy skory jest ... za mało że tak powiem ;P hmm porpsotu skroy nie ma wystarczająco duzo i sie rozciąga (dlatego u kobiet w ciązy - na powiekszajacym sei brzuchu wystepują) i u gwałtownie rosnacych nastoaltkow (np. moj kuzyn drabina jedna hehe Razz) tez sie pojawiają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gocha
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 21 Mar 2003
Posty: 45
PostWysłany: Sro 10 Wrz, 2003 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wiem ze one nie sa na całe życie bo kobiety w ciąży nie maja je nacałe życie jak używają kremy !! Ja uzywam takiego jednego ale niewiem ile razy dziennnie!!!

Dzieki za odpowiedzi!!!!

_________________
Jestem nieszczęśliwa!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Czw 16 Paź, 2003 20:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

powinnaś sobie robić maszaż takimi małymi drewnianymi wałkami to podobno pomaga

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Czw 16 Paź, 2003 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słuchaj o to zdjęcie rozstępów jeżeli to tak wygląda to napisze troche o tym jeżeli nie i tak jutro o rozstepach napisze bo troszki o tym wiem, acha, dziewczyny są bardziej podatne na występowanie rozstępów wiec sie nie sprzeczajcie u chlopcow tez to wystepuje ale u kobiet dwa razy wiecej zdarza sie takich przypadkow niz u mezczyzn.

Zdjęcie rozstępów

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Myszorka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Paź 2003
Posty: 114
PostWysłany: Pią 17 Paź, 2003 13:28   jezeli .. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jezeli chodzi o celulit polecam basen moja ciocia ( ktora zna sie nas tym )poleci
    am mi w
a

_________________
Szkola jest jak WC -
trzeba do niej chodzic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Myszorka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Paź 2003
Posty: 114
PostWysłany: Pią 17 Paź, 2003 13:41   nie boj zabki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie boj sie duzo osob w wieku dojrzewnia ma celulit !
Mi osobiscie pomog krem z avo - u i basen !
poleci
    am mi go moja ciocia ( jest dermatologiem ) !
    polecam ! a co do basenu raz na miesiac wystarczy !

_________________
Szkola jest jak WC -
trzeba do niej chodzic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pią 17 Paź, 2003 15:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie zacytowac bardzo madra wypowiedz mojego kolegi z innego fora.

Cytat:
Cellulit ktory juz powstal, ciezko bedzie zlikwidowac inaczej, jak tylko solidnymi, regularnymi masazami, wspomaganymi uzyciem wlasciwych kosmetykow. Aktualne badania wykazuja duza skutecznosc kofeiny, wiec nalezy sprawdzic, czy znajduje sie ona w skladzie wybranego przez nas kosmetyku antycellulitisowego.
Pielegnacji nie mozna zaniedbac, gdyz problem z cellulitem jest problemem nawracajacym - nie mozna sie go pozbyc raz na zawsze dzieki jednej kuracji, a nastepnie zupelnie jej zaprzestac. Niezwykle wazna jest dieta. Podobnie cwiczenia, dzieki ktorym uda sie spalic tkanke tluszczowa. Przede wszystkim nalezy pamietac o jednej rzeczy: jesli chcemy walczyc z cellulitem, dlugie, cieple kapiele sa odtad surowo wzbronione. Nalezy je zastapic chlodnymi lub naprzemiennymi prysznicami (konczymy zawsze chlodnym!), podczas ktorych masujemy za pomoca gabki, rekawicy badz masazera "problematyczne" obszary. Na tak przygotowana skore nakladamy wspomniany wczesniej kosmetyk, rowniez dokladnie go wmasowujac.
Na koniec podam jeszcze kilka nazw roslin, z ktorych wyciagi, obok kofeiny, sa czestymi skladnikami popularnych srodkow antycellulitowych:
Bez czarny (Sambucus nigra)- eliminuje nadmiar wody w przestrzeniach miedzykomorkowych
Algi zielone i brunatne - zmniejszaja tendencje do zastoju plynow, poprawiaja krazenie limfatyczne, kwas alginowy ma zdolnosc wiazania toksyn
Nostrzyk zolty (Melilotus officinalis) - zawiera duza ilosc kumaryny, ktora dziala wzmacniajaco na naczynka limfatyczne, poza tym pobudza przeplyw krwi i udraznia zyły
Bluszcz (Hedera helix) - usprawnia krazenie, podobnie jak:
Milorzab japonski (Ginkgo biloba),
Ostrokrzew (Ilex),
Centella asiatica znana rowniez pod nazwą Gotu Kola, Hydrocotyl lub Asiatic Acid,
Skrzyp polny (Equisetum arvense).
Arnika (Arnika montana) oraz rutyna (otrzymywana z rośliny o nazwie Ruta zwyczajna) - sa pomocne zwlaszcza w przypadku osob majacych problemy z rozszerzonymi naczynkami na nogach, wzmacniaja sciany naczyn krwionosnych i dzialaja przeciwzapalnie

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |