| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Krwawienie ...
Autor Wiadomość
orient-express


Dołączył: 21 Sie 2003
Posty: 10
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 20:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co do WF'u. ani razu nie opuściłam żadnego z powodu okresu. a niby dlaczego jeśli nie ma takiej potrzeby? Używam tamponów i jestem wyjątkowo zadowolona, bo czasem zdaża mi się nawet zapomnieć, że mam okres (: Jeśli Twoje miesiączki są bolesne i wykonywanie niektórych ćwiczeń także sprawi Ci ból to po prostu z nich zrezygnuj. Nauczyciel napewno zrozumie. ano. i życzę powodzenia.


a w razie przecieku po WFowego ( zdaża się niestety |: ) trzeba sobie po prostu poradzić z krwawą estetyką. jeszcze nie wymyślono szkolnej pralni emergency (;

_________________
wiadomo - maj, te sprawy... drzewa całe w pąkach.
serce pojemne jak przedwojenna wanna
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No więc moje miesiączki sa zuepłnie nie objawowe, jedynym obajwem jest (jak się dwoiwedziałam) średnio-małe krawawienie. Uzywam jedynie podpasek. W tamtym roku jeszcze nei miałam i wuef opuscilam w roku 3 razy z innych powodów (raz choroba, dwa rayz nieobcenosc w budzie) więc w tym rouk tez zmaierzam cwiczyć także z miesiączką (jak juz wczesneij wpsominalam z porpzednią m-czką zaliczyłam m.in codzienną jazde konną, wspinaczke po sciance, dyskoteke czy choćby długie chodzenie po górach. przecieków nei było na szczęście.

planuje zalozyc sobie odrazu spodenki jturo pod spodnei zeby nie musiec ujawniac skrzydelek od podpaski przy przebieraniu. potem po wuefie (mam dwie godziny z rzędu, na drugiej lekcji zaczyna się) ew. można będzie sprawdzić jak tam stan zakrawienia podpsaki (gdy bede zakladac bluzke w kiblu (zawsze mozna tak :PPP) jeśli bedzie wymagała wymiany porpostu pojde na przerwie z przyjaciolka do klopa (lol, tutuaj sprawdza sie to o zbierzoności miesiaczek przy osobach czesto ze soba przebywających) i ona mi potrzyma drzwi ja sobie spokojnie zmienie co trzeba. Powinno być gut Razz Ale jednak sa małe obawy. Może jakieś jeszcze wskazania i przeciwskazania??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2003 00:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Proszę - nie próbujcie samodzielnie stosować żadnych tabletek hormonalnych. Hormony to poważna sprawa i tym musi rządzić lekarz.

Faktem jest, że przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej można sobie przesunąć termin miesiączki o kilka dni.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2003 12:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

deg ja niezamierzam stosować żadnych tabletek, itp. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Czw 18 Wrz, 2003 17:12   

Ja na jeden okres zużywam ok. 3 opakowania Embarassed
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 19 Wrz, 2003 01:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anya - pisałem ogólnie - do wszystkich
Gość - 3 opakowania czego?

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość
PostWysłany: Pią 19 Wrz, 2003 20:31   Miesiączka z WF-em

Hej dziewczyny!
gdy macie ..wiecie co Laughing na WF_ie ćwiczcie w dresie!
I obszernych(najlebiej bawełnianych majtkach! Embarassed Very Happy Exclamation Wink Crying or Very sad Cool Laughing Confused Smile Very Happy Embarassed Laughing Alien [/b]
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 21 Wrz, 2003 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

4 zuzyte podpaski to nie tak dużo!Spoko! Chociaż jeszcze okresu nie miałam ale z doświadczenia wiem,jak to moje koleżanki w szkole co 2 godziny leca do kibelka zmienic podpaske Twisted Evil Nie przejmuj sie! W normie Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 22 Wrz, 2003 14:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja zmieniam co 4 godziny, starcza mi, a jutro mam pierwszy w-f z miesiączką, mama nadzieje że sobie poradzę Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Pon 22 Wrz, 2003 15:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

życze ci powodzenia - u mnei poszło dobrze RazzP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |