| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
brat!
Autor Wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Wto 09 Wrz, 2003 21:58   brat! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elo! Mam jeden problem. Chodzi dokładnie o brata. Gdy on prosi o coś rodziców to zawsze na wszystko jemu pozwalają, a gdy ja o cos poproszę jeszcze kazania wysłucham jak wogóle smiałam się z jakas prośbą do nich zwracać! Czemu tak jest? Dlaczego Adam może wszystko, a ja praktycznie nic Question Moze rodzice go bardziej kochają... Crying or Very sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2003 01:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rodzice z pewnością Ciebie tak samo bardzo kochają jak brata.

Z tego, co pamiętam, Twój brat jest starszy od Ciebie. Pewnie Twoi rodzice traktują jego jako starszego, poważniejszego, a Ty jesteś dla nich wciąż małą dziewczynką. To dość popularny problem i trudno z nim walczyć. Musisz pokazać rodzicom, że nie jesteś już malutkim dzieckiem, że jesteś odpowiedzialna i niemal dorosła. To trudna droga, ale wszystko da się załatwić. Powodzenia!

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2003 13:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może jego i traktują jak dorosłego ale dlaczego jak ja cos źle zrobie to jestem porównywana do niego. Jeśli on jest dorosły to czemu mnie się do dorosłyh porównuje???


Ostatnio zmieniony przez girl_in_black dnia Czw 09 Paź, 2003 18:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Pon 15 Wrz, 2003 18:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

girl_in_black napisał/a:
Może jego i traktują jak dorosłego ale dlaczego jak ja cos xlew zrobie to jestem porównywana do niego. Jeśli on jest dorosły to czemu mnie się do dorosłyh porównuje???

Rodzice już tak mają. ja się podczepiam pod Dega i dopowiem, że twój brat przeciez też nie jest idealny, więc domyślam sie, że mogłabys zcasem zauważyc jakieś nieprawidłowości w jego zachowaniu. nie jest to może zbyt miłe i nie skoutkuje zawsze , ale jak to mówią "oko za oko"
Powodzenia!!!

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
motylek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Paź 2003
Posty: 39
PostWysłany: Czw 09 Paź, 2003 13:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie martw się tak ja mam tki sam problem tyle że ja mam młodszego i sterszego brata a i tak ja moge mie żeczy od nich czemu ? czy ja nie jestem ich dzieckiem czy oni mie nie kochaja czy dlatego że jestem dziewczyna a nie chłopakiem? kto to mi powie

_________________
jak chcecie pogadac to walcie drzwiami i oknami na moje gg 1949624
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1949624
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 11 Paź, 2003 08:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co do motylka: no bo wiesz chlopacy zawsze, szczegulnie w sredniowieczu byli uwazanych za lepszych od dziewczyn. Przyczyna tego było zapewne siła. W twoim problemie widac podobienswo, ciebie uwazają za dziewczynke, a ich za silnych chlopakow...no niestety kobiety walczą o rownouprawnienie (czy jakos tak) ale i tak odzwiek tego widac w np. pracy gdzie kobiety MNIEJ ( z jakiej racji!!!) zarabiaja od męszczysn chyba chodzi o ciąze , urlop macieżyński itp. itd.
uuups troche sie ozgadalam...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
only_girl_12


Dołączył: 19 Gru 2003
Posty: 29
PostWysłany: Nie 21 Gru, 2003 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Laughing tez tak mysle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Sob 03 Kwi, 2004 12:05   nie martw się... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może Twój brat jest bardziej postrzegany jako już "dorosłego "a Ciebie traktują jeszcze jak dziewczynkę.Ale nie wnikam życie prywatne. W kazdym razie nie myśl że cie nie kochają. Ja mam 2 dużo starszych braci, i bardzo ciesze się żę oni mnie kochają a ja ich.Na pewno więcej mają do powiedzenia niż ja bo już są dorosłymi i bardziej wymaganymi ludźmi.Ale wracając do Ciebie nie musisz się martwić bo kiedyś na pewno ktoś zwróci na Ciebie uwagę.
Laughing Wink
Pozdrawiam! Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Sob 03 Kwi, 2004 16:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Teraz was zaskocze, mam 13 lat a rodzice uwazaja mnie za bardziej rozwaznego od mojego brata (19l.)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 11 Cze, 2004 17:21   

Cześć jeden problem!Chodzi o mojego barata.Jest bardzo dokuczliwym bratem,nieraz mnie tak denerwóje że klne ale niechcę tego.Poprostu jest bardzo dokuczliwy.Co mam zrobić???
Powrót do góry
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Pią 11 Cze, 2004 20:11   Re: brat! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

girl_in_black napisał/a:
elo! Mam jeden problem. Chodzi dokładnie o brata. Gdy on prosi o coś rodziców to zawsze na wszystko jemu pozwalają, a gdy ja o cos poproszę jeszcze kazania wysłucham jak wogóle smiałam się z jakas prośbą do nich zwracać! Czemu tak jest? Dlaczego Adam może wszystko, a ja praktycznie nic Question Moze rodzice go bardziej kochają... Crying or Very sad


a czy czasem twój brat nie ma wiekszych potrzeb? a moze jest taki beznadziejny ze z niego juz nic nei bedzie to starzy mu pozwalają na wszystko bo i tak z niego nei bedzie pozytku. a ciebie chca chronic poporstu. marrakech

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Sro 16 Cze, 2004 21:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Porozmawiaj z rodzicami w taki sposób aby pomyśleli że wreszcie wydoroślałaś. Poproś o zrozumienie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olKa Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Maj 2003
Posty: 80
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 22 Cze, 2004 13:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gdy twoi rodzice traktują cię jak małą dziewczynkę to powinni właśnie tobie wszystkie prośby spełniać a nie twojemu bratu

_________________
<Świat jest przepiękny,lecz smutny jeżeli każdy będzie o siebie dbał i się kochał wtedy zapanuje pokój>moje gg 1639597 e-mail alena579@buziaczek.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1639597
Andrzej_28 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 6
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2008 11:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Naszczęście nie miałem tego typu problemu, z braci byłem najmłodszym. Maciek jest starszy ode mnie o 7 lat, Wojtek o 5 a Marcin o 4, więc to oni raczej namawiali rodziców, żeby mi poświęcili więcej uwagi i zrozumienia :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kikamcia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 15
PostWysłany: Pon 11 Sie, 2008 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Je też mam brata młodszy o (6l). No i ja też myślę ze go rodzice bardziej kochają ale to nieprawda. A, co do ciebie to myślę że powinnaś pogadac z rodzicami... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10084714
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |