| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak?
Autor Wiadomość
Donka
Gość
PostWysłany: Czw 11 Wrz, 2003 18:08   Jak?

Question Martwie sie od paru miesiecy co zrobic kiedy dostane okres - jak to powiedziec mamie Question Plis pomocy
Przejdź na dół
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Czw 11 Wrz, 2003 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

twoja mama też ma okres!!!! musisz sobie to uświadomić, a w tedy zrozumiesz że to nic wstydliwego. taka jest fizjologia człowieka!!!!!!!!

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Czw 11 Wrz, 2003 21:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez sie amrtwiłam jak to powiem, ale potem jakoś to wyszło samo z siebie. Po porannym kibelku (wlasnie wtedy zauwazylam zakrwawione majtki) poszlam do sypialni gdzie akurat mama byla sama i powiedziałam z takim przerażeniem w oczach "eeee, mamo ja chyba mam miesiaczke" no i nic strasznego, dała mi macia podpaske, na kolonie zakupila tez mi dwie paczki x 10 (plus kilak wkladek higienicznych bez ktorych bm zginela bo okres sie przedluzal) i jakos to poszlo. no jeszcze dyskretnie upewanila sie czy nei ptorzebuje czegos na bol brzucha (ale przeszlam jzu dwie m-czki bez objawowo) z drugą było że do ammy do lazieki (suszyla wlosy) weszlam i zamknelam drzwi po czym oswiadczylam ze mam wielkiego farta bo na rozpoeczecie roku mam kolejna miesiaczke (poprzednia mialam kilka dni przed koloniami). no okazało sie ze mama tez teraz ma, a potem okazalo sie ze i najlepsza psiółka ma Razz jednak jest cos w tym ze osoby czesto przybywajace ze soba maja okres w jednym czasie Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anya napisał/a:
tez sie amrtwiłam jak to powiem, ale potem jakoś to wyszło samo z siebie. Po porannym kibelku (wlasnie wtedy zauwazylam zakrwawione majtki) poszlam do sypialni gdzie akurat mama byla sama i powiedziałam z takim przerażeniem w oczach "eeee, mamo ja chyba mam miesiaczke" no i nic strasznego, dała mi macia podpaske, na kolonie zakupila tez mi dwie paczki x 10 (plus kilak wkladek higienicznych bez ktorych bm zginela bo okres sie przedluzal) i jakos to poszlo. no jeszcze dyskretnie upewanila sie czy nei ptorzebuje czegos na bol brzucha (ale przeszlam jzu dwie m-czki bez objawowo) z drugą było że do ammy do lazieki (suszyla wlosy) weszlam i zamknelam drzwi po czym oswiadczylam ze mam wielkiego farta bo na rozpoeczecie roku mam kolejna miesiaczke (poprzednia mialam kilka dni przed koloniami). no okazało sie ze mama tez teraz ma, a potem okazalo sie ze i najlepsza psiółka ma Razz jednak jest cos w tym ze osoby czesto przybywajace ze soba maja okres w jednym czasie Razz

Zgadzam sie z przedmówczynią. Twoja mama tez ma okres. Nie wstydź się jej tego powiedzieć!!! Napewno się ucieszy Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |