| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
"Jestem niedysponowana"
Autor Wiadomość
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2003 14:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a co zalicza się do ciężkich wysiłków?? ćwiczenie na wuefie chyba nei jest tak bardzo ciężkie, chyba że np. jakies biegi długodystansowe ... noo, ale wolałabym się dowiedzieć co zalicza się do ciężkich wysiłków. I czy taki krwotok jest groźny?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2003 22:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie jestem Ci w stanie dokładnie napisać który wysiłek jest ciężki, a który nie. Powinnaś czuć to sama - jeśli coś sprawia Ci trudność albo wymaga wiele siły, to lepiej z tego zrezygnować.
A krwotok jest groźny. Szczególnie w miejscach, gdzie nie możemy liczyć na fachową pomoc medyczną (np. na trudnej górskiej trasie rowerowej).

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Sob 27 Wrz, 2003 13:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmm ja wiem, taki bieg na 800m (w oklicach 3 minut) chyba nie będzie zbyt dużym wysiłkiem???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 27 Wrz, 2003 15:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eee.....raczej tak! Właśnie o takie wysiłki chodzi! Podczas okresu raczej mozesz tylko wykonywać ćwiczenia takie wiesz...rozgrzewke... takie ćwiczenia gimnastyczne. Biegi,skoki-odpadają

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 27 Wrz, 2003 18:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a mi baba powiedziała że na biegi nie ma rzadnych przeciwwskazań i musiałąm biec

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 27 Wrz, 2003 19:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no bo te wuefistki i wuefisci lubia byc wredni a potem masz cały tyłek od krwi Evil or Very Mad

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sob 27 Wrz, 2003 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wierzba....powinnaśuświadomić tej małpie , ze mimo wszystko źle oddziaływuja na ciało młodej kobietki (w czasie okresu)....jak mnie ona denerwuje....żebym tam była to tak bym jej nagadała że by ją zatkało Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 27 Wrz, 2003 19:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

myslisz że ja bym jeje nie chciałą nagadac, ale baba mnie lubi, Razz i nie chce żeby przestała mnie lubic, bo nauczyciele albo lubią alob nienawidzą. I mogłaby mi dać jeszcze minusowe punkty za niegrzeczne oddzywanie się do nauczyciela Sad

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 27 Wrz, 2003 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no chyba nie bardzo Cie lub jak każe Ci ćwiczyc pomimo okresu... Rolling Eyes

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 28 Wrz, 2003 00:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba: nie musisz od razu niegrzecznie się do niej odzywać. Możesz jej spokojnie powiedzieć przed lekcją lub po lekcji, że źle się czujesz biegając podczas okresu i czy mogłabyś następnym razem być zwolniona z trudniejszych ćwiczeń.

A z tą nienawiścią to nie jest tak źle. W uczuciach jest tak, że najlepsza jest miłość, potem nienawiść a najgorsza - obojętność.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Nie 28 Wrz, 2003 19:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale wkońcu bieg taki mógłby mi zaszkodzić? jeśli nie odczuwam dyskomfortu???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NikiQ


Dołączył: 28 Wrz 2003
Posty: 3
PostWysłany: Pon 29 Wrz, 2003 17:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie baba od w-f powiedziała że jak ma się okres to można np. lepiej robić ćwiczenia gimnastyczne
tylko każda dziewczyna inaczej raguje na okres no i czasami wogule nie ma sił i chęci do ćwiczeń
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Wto 30 Wrz, 2003 18:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie pani od wf na lekcji organizacyjnej powiedziala tak:
Dziewczynki to ze macie okres to nie znaczy ze nie mozna cwiczyc ja tez mam okres i jakos cwicze

tylko w jednym sie pomyslila ona prawie przez cala lekcjie siedzi albo sobie chodzi ! a my musimy podskakiwac wyginac sie rozciagac

aha takie male pytanie mam zalegle biegi na 800m czy jesli mam okres to moge biegac>?

aha jesli ktos ma okres a nie chce sie przebierac to co za problem ubrac pod spodnie spodenki do wf? Razz

i jeszcze jedno jakie podpaski wedlug was sa dobre ? z tego xco tutaj czytal;am do always
ja walsnie mam dylemat Razz czy kupywac bella always czy careffre Razz

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Wto 30 Wrz, 2003 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja mama i siostra używają Always'ów i mówią,że są bardzo dobtre..........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 21:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Generalnie podczas okresu nie powinnyście na WFie robić niczego na czas. Lekki bieg nie powinien zaszkodzić, ale np. 800m biegu na czas napewno nie jest dobrym pomysłem.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |