| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Płaskie pośladki...
Autor Wiadomość
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 20:14   Płaskie pośladki... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiecie mam straszny problem...moje pośladki są PŁASKIE !!
Okropnie to wygląda....jak na dyskotekę chcę założyć stringi to wygląda tak jakbym wcale nie miała pupy poprostu płasko....znacie jakiś sposób na to aby moje pośladki były ładne i zaokrąglone?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 20:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm
wiesz co ci poradze??
mi dobrzerboi jak w lato jezdze sobie na rolkach... tylko ja juz jezdze 8 lat na rolkach:P hihi od 5 roku zycia... wiec jestem wyrobiona i jezdze tak po 3-4 godz. ale jak sie nacuzysz... i czesto bedziesz jezdzic i biegac ciwczyc itp to bedziesz maial sliczniutki tylek.. ja ze swojego jestem zadowolona nawe jeden chlopak mi to powiedzial ze mamldny khyhyhy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 20:30   

Aha...już wiem dlaczego masz płaski tyłeczek ! Za dużo siedzisz ! biggrin biggrin biggrin
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 20:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO napewno nie od siedzenia.... Wink

A na rolkach to ja już (niech pomyśle) od 8 lat jeżdże....jestem dobra ale to tylko latem zawsze po zimie gubie formę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 20:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja propouje w zimie.... hmm... moze narty;-)? a strrrrasnzie duzo cwicze itp.. staram sie miec lada sylwetke.. choc jestemtroszke pulchna.. ale mi to jz nieprzeszkadza;-0 no moze czasem..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 20:43   

Heh...a ja jestem tak CHUUUUUDA, że jak byście mnie zobaczyły, to byście umarły na mój widok ! Laughing Ale przytyłam ! biggrin Wkońcu wzięłam się za siebie ! Nie chce sobie marnować żyia i umierać jako anorektyczka w wieku 30 lat ! Crying or Very sad
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 10:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ćwiczenia może to i dobry sposób....tym bardziej że mam krzywy (troszke) kręgosłup i powinnam dużo ćwiczyć.
A tak wogóle to myśle że nie jestem ani gruba ani chuda. Mam (chyba) normalną wagę....

Mam 151 cm wzrostu i ważę 37 kg.
Czy to normalna waga jak na mój wzrost?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 10:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

troche mala waga... wiesz ja mam 149cm... i waze... 42 kilo:-)))
ale to tez zalezy od budowy;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 12:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmm...no to ładnie , może powinnam troche przytyć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 16:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

do 40 mozesz spokojnie dojsc;-) i niedbaj oto ze wazysz 40;_) ja mam 42i ejstem 2 centymetry wyzsza... i tak sie nieodchudzam, ty tez sie nieodchudzaj!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 17:37   :)

Lepiej się nieodchudzajcie ! Gdy dostaniecie miesiączkę, to jak zaczniecie się odchudzać, to mogą być różne zaburzenia ! Poczekajcie pare lat, aż będziecie dorosłe ! A jak widzę i słyszę...to nie macie z czego się odchudzać ! Szczegulnie ja, co waże 26,5 kg ! Embarassed hihi Laughing
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 17:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sie nie odchudam , wgę mam w nosie ale poprostu chce ważyć tyle ile powinnam żebu nie wyszło że jestem niedożywiona jakaś...



KleO ja nie mogę Shocked dziewczyno natychmiast masz mi w miesiąc utyć przynajmniej 30 kilo i to już , bez gadania !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 17:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nastka, i dobrze nieodchudzaj sie nizwracaj uwagina wage ale zdrowo sie odzywiaj;_)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 21:46   :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niezamierzam sie odchudzać ale prawidłowe odżywianie musi być

A co do moich pośladków to sie za nie wzięłam i to ostro...TRENING
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Sty, 2003 15:39   

Heh...ja powinnam gdzieś ważyć tyle co Ty NaStKa biggrinbiggrinbiggrini od paru tygodni tyje i tyje...buheh...i dobrze biggrinbiggrinbiggrin
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |