| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
DeNeRWOJACA KoLeżanka
Autor Wiadomość
grrr
Gość
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 11:08   DeNeRWOJACA KoLeżanka

Denerwuje mnie moja kolezanka . chwali sie wszystkim ze ma okres a ja nie... Poprostu na gg na dzien kobiet Daje opisy DZIŚ DZIEN TYCH KTÓRZY MAJĄ OKRES:P poprostu jest to denerwujące bo czujesz sie odrzucona nawet jak ona sie spotyka ze sdwoim chłopakiem to mówi coś ah.. dzis te dni...;( i takie tam wkurza mnie to... Evil or Very Mad Twisted Evil
Przejdź na dół
Gocha
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 21 Mar 2003
Posty: 45
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 13:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chyba racej powinaś się cieszyć ze nie masz okresu!! Okres przeszkadza np. na wyjazdach , gdy się ma okres czuje się i mysli się że nie którzy moga się otym dowiedzieć!! A kolezanką sie nie przejmuj!! Poprostu jest głupia ze tym się chwali!!!!

_________________
Jestem nieszczęśliwa!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gocha
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 21 Mar 2003
Posty: 45
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 13:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chyba racej powinaś się cieszyć ze nie masz okresu!! Okres przeszkadza np. na wyjazdach , gdy się ma okres czuje się i mysli się że nie którzy moga się otym dowiedzieć!! A kolezanką sie nie przejmuj!! Poprostu jest głupia ze tym się chwali!!!!

_________________
Jestem nieszczęśliwa!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gocha
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 21 Mar 2003
Posty: 45
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 13:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chyba racej powinaś się cieszyć ze nie masz okresu!! Okres przeszkadza np. na wyjazdach , gdy się ma okres czuje się i mysli się że nie którzy moga się otym dowiedzieć!! A kolezanką sie nie przejmuj!! Poprostu jest głupia ze tym się chwali!!!!

_________________
Jestem nieszczęśliwa!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 13:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ignoruj ja Razz Zacisnij zeby....Zazdrosc to zla zecz Razz I ciesz sie ze nie masz okresu !Niekture kobiety strasznie go przezywaja(boli brzuch)!
Jeszcze raz powiem...ignoruj ja!

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 14:36   Re: DeNeRWOJACA KoLeżanka

grrr napisał/a:
Denerwuje mnie moja kolezanka . chwali sie wszystkim ze ma okres a ja nie... Poprostu na gg na dzien kobiet Daje opisy DZIŚ DZIEN TYCH KTÓRZY MAJĄ OKRES:P poprostu jest to denerwujące bo czujesz sie odrzucona nawet jak ona sie spotyka ze sdwoim chłopakiem to mówi coś ah.. dzis te dni...;( i takie tam wkurza mnie to... Evil or Very Mad Twisted Evil

Powinnaś się cieszyć, żebyś wiedziała jak to przeszkadza np. w wakacje na basen chcesz iść, a tu nie możesz, albo cały czas się przejmujesz, że tampon będzie ci przeciekał. Albo dzisiaj w szkole miałam stresa, bo nie miałam podpaski, a i się okres nawrócił. A żadna dziewczyna nie miała pożyczyć Sad jakoś przeżyłam i nie przeciekło tak żeby mieć plamę na spodniach
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
nie przejmuj się tak tym jak się ma okres to zaczynają się nowe problemy musisz się przejmowac czy ci nie przecieknie jak iśc na basen
oczywiście z miesiączką trzeba się pogodzić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 23:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wrzuć na luz i ignoruj koleżanke Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2003 00:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ehh to widac że koleżanka ma siano w głowie. Znam dziewczyny które sie tym chwalą i sądze że robią to żeby poderwać chlopcykoof Razz hehee. Poprostu ją zignorój Wink i po kłopocie Smile

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sob 20 Wrz, 2003 13:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Twoja koleżanka chwalac się tym robi sobie wsytd ... bo niektorzy chłopacy nabijają się z tego ze dziewczyna ma okres ... kiedys jak siuę jakiemus chłopakowi pochawali a on ją wybrecha to już się przestanie tym tak chwalić ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sob 20 Wrz, 2003 19:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jest głupia i tyle...nie przejmuj się nią. Na kazdego przyjdzie czas...kiedyś i ty dostaniesz okres

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Sob 20 Wrz, 2003 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie przejmiuj sie nią. a tak po 2 to witam po dlogies przerwie bo nie mialem czasu Sad przez jakis miesioc Smile ale juz jestem z powrotem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 21 Wrz, 2003 08:41   nie przejmuj się! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie powinnaś się nią przejmować! Jeżeli znowu zacznie tak gadać to powiedz coś w stylu"ojej nie wiedziałam!Tak mi przyro!Serdeczne wyrazy współczucia!" Twisted Evil . Zobaczysz,ze to podziała i w końcu "sie zamkie"! Po prostu nie możesz po sobie dawać do zrozumienia,że jej zazdrościsz (ona pewnie tak myśli) a współczujesz! Razz

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mrylka


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 24
PostWysłany: Nie 21 Wrz, 2003 10:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie zwracaj na nią uwagi!Trzeba byc nienormalnym żeby się chwalić takimi rzeczami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |