| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Koniec świata. :P
Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 19 Sie, 2003 16:25   Koniec świata. :P Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ech, ludzie koniec świata. Wczoraj dostałam odres, to jest okropne, boli mnie brzuch czuję dyskomfort i się wściekam i wydzieram na wszystkich, wydaję mi się że mnie wzyscy denerwują. Ech, ile ja mogę go jeszcze mieć, bo jak jeszcze z tydzień to szaleju dostanę Sad

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 19 Sie, 2003 16:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O!
Gratuluję!
Nie będę po raz setny pisał, że to ważny krok w stronę dojrzałej kobiety Smile

Aby Cię pocieszyć napiszę tylko, że pierwszy okres może trwać 4 dni.
Ale może też... dwa tygodnie.
Powodzenia!

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Wto 19 Sie, 2003 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ze czujesz sie poirytowana i zmienia ci sie humor co piec minut to normalne Smile Mimo tego ze mam okres od 7 lat dalej jak ma on nadejsc jestem nie do wytrzymania. Humor zmienia mi sie co piec minut i od histerycznego smiechu do wscieklosci mija tylko 5 minut! Wink Nie martw sie, wszystko bedzie dobrze. Jestes just prawie dorosla kobieta, powinnas byc dumna z tego ze dostalas okres.
Dyskomfort i bole brzucha tez sa normalne. Jak beda sie nasilac zawsze mozesz poprosic mame lub sama kupic sobie tabletki przeciwbolowe specjalnie przeznaczone na okres.
Powodzenia i Gratulacje Smile

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ona
Gość
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 01:16   

ja pierwsza miesiaczke (calkiem niedawno RazzP) mialam dlugą, ale bez objawową, więc śmiem sądzić ze te "objawowe" sa krótsze RazzP z tego co czytalam na to by wychodziło ..
Powrót do góry
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 08:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gratulacje

w czasie miesiaczki jestec w takim chocby zalamaniu psychicznym Smile
wszystko cie denerwuje
o bulu juz pisalismy
ale napisz czy kilka dni (np.2) przed okresem nie bolal sie okropnie brzuch

ona: twoje posty sa czasem niezrozumiale

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 11:40   

Ja przy pirwszej miesiączce leżałam i się nie ruszłam, bo bałam się, źże co nie zrobie to mogę stać się bezpłodna. Aha i miałam zalamanie psychiczne chyba przez miesiąc.
Powrót do góry
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moja dziewczyna jest rozdrażniona prze każdą miesiączką. czasem jest nie do wytrzymania. mówi, że ma PMS (tzn. zespół napięć przedmiesiączkowych). mi się jednak wydaje, zę to tylko takie wytłumaczenie Smile

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Panienko wierzbo, nie przejmuj się, za kilka dni Ci przejdzie, to co się z Tobą dzieje, jest normalne. Masz Kwiat na pocieszenie Smile!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 21:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cienkujem ci koralku, dziś jush czuję sie o wiele lepiej chyba jush siem przyzwyczaiłam :*

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 21:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja przyzwyczaiłam się dopiero w ostatni dzień okresu Laughing ... Ale nie mogę powiedzieć, że pierwszy okres był bezobjawowy biggrin. Straaasznie bolał mnie brzuch, ale byłam wtedy na dłuuugim spacerze i myślałam, że to przez to że chce mi sie siusiu biggrin, więc nie kaprysiłam... Ale jak dotarłam na miejsce spodnie były już załatwione... Sad. No cóż takie są uroki kobiety... Trzeba się z tym pogodzić Shaking biggrin

Acha... byłabym zapomniała:

Gratulacje Panienko_Wierzbo !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ona
Gość
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 22:19   

sory, poprostu mam taki styl bycia ... eee gadam duzo, dla wielu niezrozumiale ... trzeba mnei troszke poznać =P
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 23:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmm...patrze że mnie cosik ciekawego prawie ze ominęło Laughing
GRATULACJE paninko_wierzbo!

A wogóle to DEG nawet nam nie powiedziałeś od jak dawana juz jesteś tatusiem, no i jakiej płci masz dzidziusia biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 21 Sie, 2003 12:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie wiedziałam, że tyle iosómnie wysłuchac, to doprawdy niesłychane ile można mieć dobrych znajomy na forum dziękuję wam wszystkim

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 21 Sie, 2003 17:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NaStKa napisał/a:
A wogóle to DEG nawet nam nie powiedziałeś od jak dawana juz jesteś tatusiem, no i jakiej płci masz dzidziusia biggrin

Dzidziuś planowo powinien zobaczyć nasz świat za 4 dni. Jeszcze nie znamy płci.

Banan: wredny jesteś (mam na myśli Twoje trzecie zdanie).
Nie obrażaj się. Tylko zrozum. To znaczy zrozum Twoją dziewczynę. Im naprawdę nie jest łatwo a dziewczyny, które mają PMS mają się wybitnie paskudnie. Uwierz w to i bądź dla niej dobry.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Wto 09 Wrz, 2003 21:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tez Ci pogratuluję!
Wspólczucia jeżeli naprawde mocno boli Cie brzuch. Ja mam to szczęście, ze mnie wcale nie bolał. Ani jak dostałam okres ani już później jak cykl się powtarzał. Dyskomfort zawsze się czuję. Jeśli nie chcesz czuć dyskomfortu zainwestuj w tampony Wink (których ja niestety nie uzywam bo się nasłuchałam ze przy wyciąganiu tampona to bardzo boli Sad )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |