| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Break Dance
Autor Wiadomość
Żyguś Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Gru 2004
Posty: 8
PostWysłany: Pon 07 Lut, 2005 18:12   Break Dance Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej. Mam niedługo zamiar zapisać sie do ,,szkółki'' break danc'a. Jakie powienienem zacząć robić już teraz ćwiczenia aby mieć lepszy start?Chodzi mi głównie o rozciąganie. Pozdrawiam

_________________
JU-87 fajnym samolotem jest!
HELP!------> http://www.wwnf.prv.pl/
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1846548
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pon 07 Lut, 2005 18:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmm...nie znam się zbytnio na breakdensie, ale na początek zaleciłabym Ci gimnastykę Wink Powinieneś dużo czasu poświęcać na ćwiczenia zmacniające i rozciągające mięśnie nóg itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Lut, 2005 18:24   

rozciaganie..mam to na codzien Wink połóz sie,noga w góre weź jakaś długą ścierke i połóz ją na stope (leżysz tak o/__|_ ) i ciagniesz za te 2 konce szmaty i noge wyprostuj,Stopa ma byc prosto by mocno sie rozciagnac.Powtórz to u kazdej nogi.


Ostatnio zmieniony przez Nikita dnia Pon 07 Lut, 2005 18:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pon 07 Lut, 2005 18:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja akurat breaka ucze sie sama ale radze wzmocnic miesnie rak napewno przyda tak wiec pompki ciezarki ... pozatym mozesz opanowac stanie na głowie w jakim stopniu Smile
Pamietaj najbardziej o rekach i ogolnie warto kondycje wzmocnic chociazby bieganiem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Żyguś Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Gru 2004
Posty: 8
PostWysłany: Pon 07 Lut, 2005 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aha jak napisałem mam ZAMIAR więc możecie mi powiedzieć ile takie zajęcia kosztują to może bym wziął kilku kumpli:D

_________________
JU-87 fajnym samolotem jest!
HELP!------> http://www.wwnf.prv.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1846548
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Lut, 2005 18:59   

U nas w szkole są za darmo.Poszukaj w necie albo idź do najblizszego domu kultury.
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Lut, 2005 21:12   

Gabra napisał/a:
(leżysz tak o/__|_ )

O.o
jak można tak leżeć??
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 07 Lut, 2005 21:24   

kradziejka napisał/a:
Gabra napisał/a:
(leżysz tak o/__|_ )

O.o
jak można tak leżeć??
Chyba jakoś można Razz

A do tematu to można popytać znajomego DJ-a lub Skejta moze by pomóg w nauce breka. Jeżeli nie to w internecie możne poszukać wiadomości na ten temat, Co, gdzie i ile kosztuje. Poszukaj na www.google.pl na polskich stronach (jest tam taka opcja) Życze udanego dążenia do celu Wink

Ps. Jeśli się już nauczysz to dasz mi lekcje tańczenia breka bo też chce umieć Wink
Powrót do góry
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Pon 07 Lut, 2005 22:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co do ceny, to u mnie w szkole takie zajecia kosztują około 15 złotych za godzine, ale chyba w każdej szkole jest inaczej. Wydaje mi się, ze takie zajęcia nie powinny dużo kosztować Very Happy


Pozdrawiam Wink

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Wto 08 Lut, 2005 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm.... Jesli chodzi o cwiczenia to takie jak już tu napisano... Np możesz sprobowac takiego cwiczenia: stoisz prosto , nogi proste w kolanach złaczone i schylasz sie i starasz dotknac rekami podłogi... jesli juz to umiesz to cwicz tak co dzien a jesli ci sie nie udaje to probuj co dzien az sie uda... Albo siadz na podłodze i wykonaj ten siad nie pamietam jak sie nazywa... (jedna noga ugieta a druga prosta, kat prosty miedzy nogami wiesz o co chodzi) no i skłony do stop tak zeby dotknac głowa kolan... he he a tak poza tym to moze by sie siłownia przydała a jak nie to w domku ciezarki jak to juz było powiedziane he he Zycze powodzienia w nauce breaka i papapa...

PS: jak cos wyjdzie z tego to napisz...

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Żyguś Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Gru 2004
Posty: 8
PostWysłany: Sob 12 Lut, 2005 08:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze pytanko. Widziałem że niektórzy potrafia zrobić salto w powietrzu do przodu lub do tyłu. Czy żeby zrobic coś takiego trzeba mieć wyćwiczone nogi czy poprostu trzeba być lżejszym? Wiem że troche bezsensu ale czy jest ktoś na forum co potrafi coś takiego zrobić a jak już to jak ?biggrin

_________________
JU-87 fajnym samolotem jest!
HELP!------> http://www.wwnf.prv.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1846548
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 12 Lut, 2005 09:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

trzeba ćwiczyć, najlepiej nie samemu tylko pod okiem osoby potrafiącej to.
Trzeba mieć wyćwiczone nogi i kręgosłup.
Jak? tego nie da sie wytłumaczyć pisząc za bardzo =/

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 12 Lut, 2005 15:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mhm ... a mozesz poprosic faceta od wuefu ze chcesz salta robic

No coz na poczatku bedziesz musial miec materace i skocznie
a pozniej jak sie wycwiczysz to poradzisz sobie bez tego Wink

Lol wlasnie zobaczylam rysunek Gabry Smile Gabra masz talenta do painta biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 12 Lut, 2005 17:50   

Kinga napisał/a:

Lol wlasnie zobaczylam rysunek Gabry Smile Gabra masz talenta do painta biggrin

Nie musicie chwalic mojego talentu,Żyguś zrobił mi tą przyjemnosc lol
Mysle ze na poczatkach lekci break'a bedą wam mowic jak sie rozciagac bo taki wstęp jest najwazniejszy.Mysle ze mozesz taz zrobic kołyske (kolana do brzucha,trzymasz je rekami mocno i gibasz sie w przod i tyl)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |