| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
SZYNSZYLE :))
Autor Wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Czw 18 Wrz, 2003 21:36   SZYNSZYLE :)) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

znacie te malenstwa:)no nie takie malenstwa, ale te kochane robaczki:) takie slodkie maluszki. szare... lub biale, czarne. malutkie okraglutkie, z cudownymn futerkiem, z cudownym charakterem. ma ktos z was szynszyla? wiecie moze czy on moze jesc suszone morele?
odpowiedzcie:) :*
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 19 Wrz, 2003 19:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czesc
Nigdy nie miałam szynszyla ale uważam że to są cudowne zwierzątka. Nie jestem pewna ale chyba może jeść te suszone morele ;] Poczekajmy aż ktoś inny sie jeszce wypowie Smile Pozdrawiam serdecznie ciebie i twojego szynszyla!! biggrin

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sob 08 Lis, 2003 20:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mys;e ze jedza, ale lepiej poszukaj jakiejs dobrej sronki lub ksiazki- z
pewnością będzie tam odpoowiedz na to i
wiele innycg pytań o szynszyach

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Sob 15 Lis, 2003 11:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szynszyl musi miec jedzenie odpowiedniej jakosci wiem bo mialem z kolega Very Happy

Tutataj znajdziesz czym powinien sie zywic:
http://www.szynszyla.nonet.pl/pliki/pokarm.html

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Nie 23 Lis, 2003 11:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chyba moga Surprised Ja kiedys chcialam miec szynszylka ale jakmama popatrzyla na cene to nie mialamn szans Sad ale teraz mam chomiczki biggrin

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Sob 27 Gru, 2003 09:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Alice_10: U mnie w Zoologicznym spadly strasznie szynszyle. Mlody szynszyl jak sie im okaca kosztuje 40zl Very Happy. A swoje pierwsze dwa kupilem za ponad 100 zl. No napul oczywiscie z kolega czyli po 100 cos wyszlo Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Mona
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 01 Sty 2004
Posty: 30
PostWysłany: Czw 01 Sty, 2004 22:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie szynszyle kosztują ok. 60 zł
Mam 2 szylki: samczyk Kita i samiczka Kinia. Kita to pieszczoch, a Kinia mała łobuzica Wink Są kochane Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2004 11:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to dobrze macie Crying or Very sad u mnie w niemczech 1 szara szynszyla kosztuje 120 euro a biala......ooo 150 euro Rolling Eyes

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2004 00:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja teraz bede zabudowala sciane szafa i... klatka:) zreszta zamierzam wziasc z jakiejs fermy jeszcze czarna samiczke. szysnzyla musi miec towarzystwo. czym wieksze tym lepsze. a 2 mi narazie niestarczaja:) ale bedzie tak dalej... potem biala... potem guning... oh.. tak! Tak! TAAAAAK!!!!!
Smile wlasnie sobie biegaja juz... chyba z 3 godzinke:D
male luobuzy:)
moj rojber w akcji... oh musielibyscie to zobaczyc!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kaja
Gość
PostWysłany: Pią 30 Sty, 2004 21:17   szynszyle

cudownie ze jest tyle osob od szynszyli, ja mam tylko jedna Chille i jest cudowna, ma 4 lata i coraz bardzej sie lubimy, od czasu jak jest juz calkiem moja ( byla prezentem dla corki mojego meza cztery lata temu, pannica wtedy chciala miec zwierzatko, wtedy wspolnie z cala grupa zanajomych wybralismy szynszyla - moje wymarzone zwierzatko ) no i jest moja i jestem zachwycona, poza tym jak bardzo halasuje w nocy - ale coz to ich tryb zycia. Piszcie chetnie pogadam o szynszylach. bye
Powrót do góry
katarzyna


Dołączył: 05 Lip 2003
Posty: 14
PostWysłany: Sob 20 Mar, 2004 10:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szysznszle sa urosze, ale mam pytanko: czy po kąpieli w piasku, naokolo klatki jest bałagan (rozsypany piasek)?

_________________
Tak, to ja- Kasia!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Czw 01 Lip, 2004 22:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jesli niewiesz co moga jeść szynszyle to poszukaj na stronkach zpewnosciom cos tam znajdziesz co szynszyle jedza Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |