| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Cowboy Bebop

Co sądzisz o Bebopie?
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
20%
 20%  [ 2 ]
5
20%
 20%  [ 2 ]
6!!!
60%
 60%  [ 6 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Gru, 2004 13:38   

Przeczytałam tylko mangę, ale słyszałam, że anime jest lepsze, niestety nie mam jak obejrzć jak na razie, jak leciało na hyperze to nie miałam go i teraz nie leci Sad
Przejdź na dół
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 01:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Spike Spiegel - tajemniczy, małomówny, zakręcony, chudy jak patyk, zielonowłosy facet, rzekomo kapitan statku. Nienawidzi dzieci, zwierząt i ambitnych kobiet. Odziwo wszystko z ww. ma na statku. Jak niefajnie...

tak widze że tłumaczenie hyperowskie jednak króluje w polsce%-)
zakręcony to on nie był, był chyba najnormalniejszym z całej załogi bebopa Smile kapitana statku nie było, choć jakby co to jet był takim ojcem całej załogi..
a co do jego upodobań, to określenie "ambitnych kobiet" jest śmieszne- tam raczej chodziło o takie "męskie kobiety" tzn. coś takiego czym jest ta zewnętrza faye
Cytat:
Jet Black - ex-glina, z tajemniczego pochodzenia mechanicznym ramieniem, mięśniak, który uwielbia uprawiać Bon-Sai i wydaje na nie mnóstwo kasy. Najlepszy przyjaciel Spike'a.

o wydawaniu mnóstwa kasy na bonsai nic nie wiadomo Smile zresztą to raczej bonsai już gotowe są bardzo drogie, zaś w stanie surowym [czyli ziarenka drzewek] można dostać niemalże za darmo [wiem, bo przymierzałem się do hodowli:)] a jego ramię wcale nie ma tajemniczego pochodzenia biggrin już prędzej ta klapka na oku [zresztą jest ona tajemnicą nawet dla projektanta postaci]
Cytat:
Ed (Fancoise Hau Wong Pepelu Tivursky IV) - genialna hackerka w wieku lat 13, sierota. Beztroski tatuś zostawił ją gdzieśtam(nie wiem gdzie) i oddalił się w kierunku nieznanym. Spike i Jet musieli ją wziąć na statek, bo inaczej zabrałaby im niezłą ilość kasy i do tego zepsuła dobre imię. Moja ulubiona.

więc tak- jej prawdziwe imię pozostaje nieznane biggrin ojciec nazywa ją Francoise ale sam nawet nie wie czy to chłopak czy dziewczynka biggrin a Ed [Edward Wong Hau Pepelu Tivursky IV] to imię które sama zmyśliła sobie [mówi to zresztą poczas zapowiedzi 9 odcinka]
Cytat:
Ein - pies zdobyczny, inteligentny, chyba przechowuje jakieś informacje (nie wiem czy napewno), pamiątka po niejakim Hakimie.

no na pewno ma w sobie mózg i jest chyba najtrzeźwiej myślącym z załogi bebopa [patrz np. scena gry w filmie]

musiałem się czepiać, w końcu bebop to moja biblia biggrinbiggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 08:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to ja tez sie doczepie, a co :P
Mr.Spike napisał/a:
musiałem się czepiać, w końcu bebop to moja biblia :D:D

podaj ulubione odcinki, i dlaczego akurat the ballad of the fallen angels i koncowe :P [KAZDY je wybiera, ze mna wlacznie :P]
Cytat:
Ein - pies zdobyczny, inteligentny, chyba przechowuje jakieś informacje (nie wiem czy napewno), pamiątka po niejakim Hakimie.

Ein to afair po prostu najinteligentniejsza istota we wszechswiecie :P

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 17:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

altruista napisał/a:
No to ja tez sie doczepie, a co Razz
Mr.Spike napisał/a:
musiałem się czepiać, w końcu bebop to moja biblia biggrinbiggrin

podaj ulubione odcinki, i dlaczego akurat the ballad of the fallen angels i koncowe Razz [KAZDY je wybiera, ze mna wlacznie Razz]

hehe, najlepsze odcinki to 5, 25,26 i !12 i 13 a są najlepsze dlatego że występuja tam badass nad badassami czyli VICIOUS biggrinbiggrin
a najgrosze to 19, 7,9 i 14 - ogólnie są słabe
Cytat:
Cytat:
Ein - pies zdobyczny, inteligentny, chyba przechowuje jakieś informacje (nie wiem czy napewno), pamiątka po niejakim Hakimie.

Ein to afair po prostu najinteligentniejsza istota we wszechswiecie Razz

no tu się niezgodze, bo ja jestem najinteligentniejszy we wszechświecie biggrin

no ale teraz ja o coś spytam biggrin podaj ulubione utwory muzczne z bebopa [chce sprawdzić czy tutaj też się zgadzamy]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 22:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

goodnight julia [SAKSOFON!], no reply, green bird [z wiadomych wzgledow - spike wylatujacy witrazem ;] ]. Kolejnosc cholernie przypadkowa. A co do odcinkow - podaj tytuly, numerkow nie znaju :P

a Vicious rzadzi, ot co. Najlepszy czarny charakter jaki widzialem ;]

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 03:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[quote="altruista"]goodnight julia [SAKSOFON!], no reply, green bird [z wiadomych wzgledow - spike wylatujacy witrazem ;] ]. Kolejnosc cholernie przypadkowa. A co do odcinkow - podaj tytuly, numerkow nie znaju Razz[quote]
19- Wild horses, 9-jamming with edward 7-heavy metal queen, 14-bohemian rapsody

nono Smile goodnight julia też wchodzi w skład mojej trójcy- oprócz niej road to the west-saksofon, i space lion -saksofon biggrin w ogóle kocham saksofony:D
w ogóle kozackie jest to że do większości utworów np. greenbird mam takie odwołania [jak wnioskuj z twojej wyopwidzi ty też] i 50% to doznania słuchowe 50% pamięć o scenie w filmie [sory ze tak pisze ale jest czwarta rano%-)]

Cytat:
a Vicious rzadzi, ot co. Najlepszy czarny charakter jaki widzialem ;]

no wymiata biggrin w każdym calu- świetne włosy, czarne oczy, kozacki głos, no-dachi, kruk i w ogóle jazda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 06:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Smile Wyślij mi Bebloka Smile

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Pon 10 Sty, 2005 23:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ściągnij sobie biggrin jest popularny i oprócz tego ciekawszy niż te twoje "Phantom the animation"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |