| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Opowadanie o dojrzewaniu,ciąży,miłosci i przyjaźni

Kogo najbardziej polubiłaś z tej szaleńczej rodzinki?:)
Maję(dawniej Angiee(zmieniłam jej imię(ma 12 lat))
100%
 100%  [ 2 ]
Zuzię(16)
0%
 0%  [ 0 ]
Sarę(18)
0%
 0%  [ 0 ]
Agę(14)
0%
 0%  [ 0 ]
Karol(inę) (9)
0%
 0%  [ 0 ]
Alinke(6)
0%
 0%  [ 0 ]
mamę(36)
0%
 0%  [ 0 ]
tatę(42)
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 1
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 21 Wrz, 2003 18:52   Opowadanie o dojrzewaniu,ciąży,miłosci i przyjaźni Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanko. Czy mozna zamieszczać tu opowiadanie Question Podpowiem,że uczy ono takze o dojrzewaniu,miłosci i ciąży. Przekonać sie o tym już mozna w 1 cześci. Piszcie także,co ma się dziać dalej. Chce,abyście Wy też układali to opowiadanie. Jeżeli deg nie bedzie Ci sie to podobać to to poprostu usuń,albo zablokuj.
~*~część 1~*~
-Aga!Aga!Na ciebie zawsze trzeba czekać?
-No przecież schodzę-Aga trzasnęła drzwiami i zeszła na dół.
-Chcielibyśmy wam coś powiedzieć.Usiądźcie-powiedział tata,kiedy juz wszyscy znaleźli sie przy stole.
-Dobra,tylko szybko.Za pół godziny mam trening-powiedziała Sara popijając sok pomarańczowy
-Ech,ja i mama...to znaczy...-zaczął tata
-Jestem w ciąży-powiedziała mama,która nie lubiła długich przemówień
-Co?!-krzyknęła Sara zachłystając sie sokiem
-Będziemy mieć dziecko-wyjaśniła mama uśmiechajac sie-nie cieszycie się?
-Ależ jasne,ze sie cieszę...dziecko...-Zuzia wstała i co było w jej zwyczaju,zemdlała.
-Dziecko?!-niemalże wrzasnęła Maja-Jak to "dziecko"?
-Nie wiesz,co to znaczy Dziecko?To znaczy,ze bede musiała prać,gotować,prasować...A jak sie urodzi to jeszcze brudne pieluchy! Zero spotkań z przyjaciółmi...O nie!Na mnie nie liczcie!-zaczęła awanturować sie Aga.
Alinka wstała i zaczęła klaskać,tańczyć wołając"siostrzyczka!Siostrzyczka!"
-Ej no spoko,ale czy ty o czymś Aga nie zapomniałaś? Ty...nie masz przyjaciół-powiedziała Sara jednocześnie próbujac ocucić Zuzię.
-Nie kłóćcie sie teraz!Chociaż raz w życiu!
I w tym momencie Zuza otworzyla oczy
-O jak dobrze,ze jesteś!Właśnie rozmawialiśmy o...
-dziecko...-powiedziała Zuzia i zemdlała ponownie
~*~
hehe,wiem,ze na razie badziewne ale to dopiero pierwsza część Cool Wypowiadajcie sie na ten temat i napiszcie,co byscie chcieli,aby było dalej!Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!


Ostatnio zmieniony przez mroweczka dnia Nie 05 Paź, 2003 22:08, w całości zmieniany 2 razy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 21 Wrz, 2003 19:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

fajne, ale pisz tez o takich probmemach wiesz, jak dziewczyny sobie z nimi radzą, o dojrzewaniu i ich sprawach prywatnycyh biggrin

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Nie 21 Wrz, 2003 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co prawda, to chyba zbytnio nie pasuje do tego działu, ale muszę powiedzieć, że fajne opowiadanko Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Nie 21 Wrz, 2003 21:25   .... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no nawet mnie się podoba! ale wiesz co? ile w tej rodzinie jest dzieci? kurce..same dziefcynki tam sa ...

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 21 Wrz, 2003 21:30   hehe Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w nastepnych częściach (najbliższa 3) bedzie o dojrzewaniu. Właśnie o to chodzi,ze same dziewczyny:D! Twisted Evil

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Nie 21 Wrz, 2003 21:39   ggg Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ooooooooooo rozumeim....chyba...ehmm.....nie no ale i tak ich dużo... Laughing hahah Shocked nie no zartuje Razz

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 21 Wrz, 2003 21:41   narazie 6 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

6 narazie... Laughing Urodzi sie siódme Twisted Evil albo być moze...a zresztą nieważne...Nie chce wyprzedzać faktów Twisted Evil

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 22 Wrz, 2003 00:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wywalam do prozy.
A że coś z dojrzewania ma coś wspólnego, to zostawiam odnośnik Wink

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 22 Wrz, 2003 20:28   

Bosh... Ile tych dzieciaków... Oby tylko nie urodził się chłopak, bo będzie się pewnie źle czuł z samymi babami Wink
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 23 Wrz, 2003 19:32   Druga cześć Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Druga część jest trochę muląca,ale trzeba ja przeczytać,zeby zrozumiec nastepne.
~*~II część~*~
-Agnieszka!Wyjdź proszę na spacer z Alinką do parku!
-Ale czemu ZNOWU JA?
-Matka zmierzyła ją wzrokiem ją WZROKIEM.
-Jasne,juz idę...-rzekła z niechęcią-Karooool!!!!!!
-Idę!- i juz na schodach pojawiła się postać Karoliny powszechnie zwanej Karol. Ubrana była na różowo. Z resztą tak samo,jak jej siostra.-Bierzemy Misię.
Akurat obok przechodziła Maja.
-Cześć mała!-i poczochrała ją po czuprynie
-Jaka znowu mała?!Mała to mozesz byc ty!-i wypuściła Misię na ziemię. Misia był to 2-letni pudelek. Karol i Aga dostały ją na urodziny (Aga obchodzi 18 maja a Karol 20).-idziemy,Aga-po czym ścisnęła mocno za rękę Alinkę a Aga z drugiej strony i wszytskie w trójkę z Misią wyszły z domu.
-One zawsze muszą byc takie wredne?-spytała Zuzia,która wraz z Sarą piekła ciasto.
-nie wiem co im odbiło...Weź przestań! Ja sama z siebie nie chciałabym mieć pokoju z takim 9-letnim bachorem,jakim jest Karolina...-dodała Sara
-No,rzeczywiście dziwne...Ciekawe dlaczego jeszcze trzymają się razem... idę do kibla. Zaraz wracam-powiedziała Maja
-Do ubikacji nie do...-zaczęła sara
-a daj jej wreszcie spokój!-rzekła Sara jednocześnie myjąc rece
~*~
JUż niedługo (przewiduje,ze jutro Wink ) trzecia część a w niej juz pierwsze fakty o dojrzewaniu...Czekajcie cierpliwie i...wypowiadajcie się na ten temat! Very Happy

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!


Ostatnio zmieniony przez mroweczka dnia Nie 05 Paź, 2003 22:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 27 Wrz, 2003 17:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

-Puk,puk
-Wejdź...-zaczęła Maja a widząc,że do pokoju nie wchodzi tylko Sara ale i Zuzia dodała-dźcie...
-Co jest?-zaczęła Zuzia rozsiadając sie na jej łóżku
- A co ma być?-spytała z ironią w głosie Maja
-NO jakoś tak...wiesz,siedzisz całe popołudnie w swoim pokoju...do nikogo sie nie odzywasz...
-No właśnie-potwierdziła Sara. Nastąpiła gdzieś minuta ciszy
-GADAJ!!!-krzyknęły Sara i Zuzia równocześnie
-Zgadnij co to.
-No?
-Białe
-yyyy?
-mętne
-nie kojarze
-i....jest na moich majtkach-skończyła Maja
Siostry wymieniły spojrzenia
-Co?Jestem chora?-spytała zniecierpliwiona już Maja-Ależ skad...-Zaczęła Zuzia-po prostu...Ty jej powiedz
-OK-zaczęła Sara i wstrzymała oddech jakby miała wygłosić długie przemówienie- To jest wydzielina z dróg rodnych. Świadczy to,że prawidłowo się rozwijasz i dojrzewasz. Możesz się spodziewać,ze za kilka,kilkanaście miesięcy wystąpi uciebie pierwsza miesiączka. Zmienia sie także twoje ciało. Poszerzaja sie biodra,rosna piersi,włosy lonowe i pod pachami...może także,choć nie musi pojawić sie tradzik-siostra usmiechnęła się -gratulacje
-OK skończ już rzygać mi się chce i przypomina mi sie jak tą całą gatkę szmatkę przed czterema latami mi opowiadałaś-powiedziała Zuzia
Maja patrzyła na nie szerokootwartymi oczami
-Wiesz,wybierami sie na babski zakupy samochodem Sary. Chcesz jechać z nami?
-Masz troche kasy?
-J-j-j-j-j-a-ssss-neee...
-ile?
-250 zł
-O! W sam raz -Sara wzięła jej skarbonkę i przełożyła jej zawartość do portfela Maji- przebierz sie i jedziemy!

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!


Ostatnio zmieniony przez mroweczka dnia Nie 05 Paź, 2003 21:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 27 Wrz, 2003 18:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Supper ! Very Happy
Heh, fajnie mieć starszą siostrę ! Chciałabym mieć taką... w ogóle chciałabym mieć 4 siostry czy 5 sióstr... Myslę, że tworzyłybyśmy zgraną paczkę Laughing ... tak jak bohterki ! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2003 21:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W samochodzie
-Jakbyś coś chciała o tym wiedzieć,to wal!
-Jasne. Ile trwało to u Was przed okresem?!
-No u mnie 2 miesiace.-powiedziała Zuzia
-A u mnie pół roku-dodała Sra
-Acha. A u Agi?
Zapadła długa chwila ciszy. Zuzia i Sara wymieniły spojrzenia. Szerokie u..smiechy pojawiły sie na ich twarzach. W końcu nie wytrzymały i parsknęły śmiechem
-Ha,ha,ha, Maja przypomniałaś nam o czymś!
-Ona jeszcze nie miała okresu!
-Jak to ! Ma przecież 14 lat!
-Ale posłuchaj. Niech ci Sara opowie ha,ha,ha!!!
-No bo to było tak-powiedziała Sara-Pewnej pieknej nocy,kiedy Aga miała 11 lat(od 10 roku życia jest tak samo prózna jak dziś) spała sobie,spała. I musiała nie wiem ,uderzyć się czy coś w kolano tak,że je sobie rozwaliła jakoś. W każdym razie no miała całe prześcieradło we krwi! I się obudzila i krzyczy: "Mamo! Ja okresu dostałam!" i zaczęła krzyczeć,płakać i "zwijać" sie wręcz z bólu ,że ja pod rzuchem boli... A tu patrzymy-tu o kolanku mowa, a Agnieszka udaje!
I zaczęły sie wszystkie smiać. A potem Zuzia zaczęła:
-Ale to jeszcze nic! Najlepsze było,jak stwierdziła,ze jest w ciązy ha,ha!
-A wiedziała chociaż,skad sie biorą dzieci?-spytała Maja
-NIe zupełnie. Wiedziała,że do tego są potrzebni "pan i pani" haha!Po prosu podeszła do mamy (bo w szkole ktoś dał jej "buzi") i powiedziała,ze jest w ciaży ha!ha!Ale była zlewka...
-O już jestesmy. Wysiadka-powiedziała Sara i siostry wysiadły z samochodu. Stały przed najwiekszym marketem w okolicy.
-Eeee...Mam takie pytanie ...Co my tutaj właściwie robimy?-spytała Maja
-Zobaczysz-odburknęła Sara i wszystkie weszły do sklepu

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |