| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Prosze zajzyjcie pewien "drobny" problem
Autor Wiadomość
Kropek
Gość
PostWysłany: Pon 22 Wrz, 2003 18:45   Prosze zajzyjcie pewien "drobny" problem

A dokladnie taki ze na penisie pojawily sie " kropki " wypukle male ok 2-1mm i na zoledziu takie 1- i troche mniej niz 1 mm prosze pomuzcie co to moze byc :/ .aha sa biale.

Embarassed
Przejdź na dół
Kropek
Gość
PostWysłany: Pon 22 Wrz, 2003 19:50   

Czy naprawde nikt nie potrafi mi pomoc? Crying or Very sad Sad Embarassed
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 22 Wrz, 2003 20:40   

Poczekaj na DEG-a, on na pewno będzie znał odpowiedź. Ale chyba najlepiej iść do dermatologa czy odpowiednika dla chłopaków ginekologa.
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Pon 22 Wrz, 2003 21:54   

Dzieki. A gdzie moge tego "dermatologa" spotkac? Confused
Powrót do góry
JOHN NIESMIALY

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 6
PostWysłany: Wto 23 Wrz, 2003 13:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

idz do lekarza !!! i to jak najszyciej,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 23 Wrz, 2003 23:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, spokojnie.
Nie trzeba od razu do lekarza wyrzucać chłopaka.

Napisz coś więcej:
1) Czy te "kropki" są głownie u nasady żołędzi - tam, gdzie kończy się napletek (po odciągnięciu) a zaczyna żołądż?
2) Czy tym kropkom towarzyszą inne objawy - swędzenie, pieczenie, pojawienie się "serowatej" wydzieliny, zaczerwienienie żołędzi?

Jeśli na pierwsze pytanie odpowiedziałeś twierdząco, a na drugie przecząco, to masz kłopot z głowy - taki już urok prącia dojrzałego mężczyzny - w kropki Wink. Czy Ci się to podoba, czy nie, będziesz musiał się do tego przyzwyczaić Wink

Jeśli natomiast od kilku dni obserwujesz inne objawy (jak w pkt. 2), to powinieneś udać się do androloga - to nasz odpowiednik ginekologa.

Napisz, jak się sprawa zakończyła.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 24 Wrz, 2003 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chociaż jestem dziewczyna i nigdy nie miałam takich problemów (eee Cool ) to myślę,że jest to po prostu związane z dojrzewaniem i wiekszość chłopców tak ma... Skoro nie napisałeś o innych dolegliwościach jakie np. wymienił deg,to powinno być wszytsko OK.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kropek
Gość
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2003 19:47   

swedzenie i pieczenie nie tylko czsami jak sikam ale zadko tzn tylko pieczenie ale zadko i serowata wydzielina nad tym sie musze zastanowic i sa u nasasdy zaloedzia chociaz jedna jest na nim !!! a seroowata wydzielina hmm... czasami jak "tam dluzszy czas nie zagladam" to znajduje takie biale lekko wilgotne paseczki jakiekos czegos Smile a gdy to wezme w palce to mi sie rozsmarowuje :/ i czy jest czerwony hmm nie wiem zwykle jest taki jakby baaardzo jasno fioletowy a czerwony jest tylko u wyjscia cewki moczowej ale bardziej roz
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2003 23:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to, że wchodzisz na kolejny poziom dorosłości Wink. Nie masz się co przejmować kropkami.

Gdy jednak będziesz miał tą serowatą wydzielinę, to znak, że musisz lepiej zadbać o higienę - częściej i dokładniej myć. Zwróć uwagę na węzidełko - fałd skóry łączący napletek z żołędzą - to takie okolice, gdzie trudniej dotrzeć przy myciu.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sob 27 Wrz, 2003 21:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ja Kropek teraz jestem Pulkownik Nikt spodobalo mi sie to forum wszycy sa fajni i odpowiadaja na pytania wiec postanowilem sie zarejestrowac i mam nadzieje ze nie bedziecie musieli mnie wyganiac Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
BAD_BOY


Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 16
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 07:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stary na drugi raz myj regularnie i porzadnie penisa i nie bedziesz mial klopotow!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Matys
Gość
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 23:21   xxx

niechcę cię straszyc ale to moga być brodawki
serio Exclamation
Powrót do góry
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pon 05 Sty, 2004 20:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja gdzieś wyczytałem
ze takie kropki pojawiają się wskutak przegzanie penisa
i dlatego ze nosi się obcisłe majtki

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
>>>Matys<<

Dołączył: 05 Sty 2004
Posty: 9
PostWysłany: Wto 06 Sty, 2004 16:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na myśl mi przychodzi dwie rzeczy
1) to taka uroda
2) mogą dyć to brodawki płuciowe zazwyczaj i ch niewidać są roznoszone przez stosunek lub przez łono matki. niekiedy ich woble nie widać dopiero dermatolok może je zobaczyćprzez specjalne szkło.
tak łatwo nie mozna ich wytempić tylko laserowo lub ciekłym azotem. Sad
te brodawki nie są wielkie tak jak je opisujesz 1-2mm na twojim miejscu poszed bym do dermatologa on ci coś poradzi na to.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
brak
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |